Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אסטרה 1.8 אוט' 2000 - בעיות הנעה - חיישן מאף + חיישן חמצן

lior218
שימו לב! השרשור הזה בן 6167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב

יש לנו בעיה באוטו בזמן האחרון, בהנעה ראשונה(בוקר או לאחר מנוחה של כמה שעות) הרכב מניע כרגיל, אך אם מכבים אותו מייד(אפילו בטווח של 5 שניות) ההנעה הבאה לא בדיוק מניעה. או שהרכב מתאמץ להניע ולא מצליח כלל או שהוא נדלק מגמגם בטורים נמוכים ונכבה, וגם אם אני ישר מעלה אותו לטורים גבוהים (גם למשך דקה) ברגע שאני משחרר את הגז הטורים נופלים והוא נכבה.

פתרון מסוים שלפעמים עובד הוא הדלקת המזגן,

פתרון שני הוא לחיצת מעט גז וברקס בו זמנית ושילוב להילוך(אוטומט) ואז הוא איכשהו מחזיק את עצמו ואפשר להמשיך.

הרכב מטופל במוסך מורשה, היום הוא עומד על 87,500 ק"מ, החלפנו טיימינג ופלאגים וכל מה שצריך בטיפול 60K. והיום הוא עבר טיפול של 90K.

היום במוסך חיברו אותו למחשב שציין כנראה קצר בחיישן מאף(החיישן שנמצא בין הפילטר לכניסת האוויר למנוע) וכנראה קצר גם בחיישן חמצן. הם לא בטוחים במוסך שזה הגורם לבעיה (אני לא בטוח שהחיישנים אכן לא עובדים) והמחיר של החיישן הראשון הוא 1500-1800 ש"ח לפני מע"מ ולפני עבודה והשני מעט יותר זול ממנו.

מישהו נתקל בתקלה עצמה או בתקלה עם החיישנים הללו?

מישהו יכול להראות לי על שרטוט או תמונה או להסביר לי איפה נמצא הפילטר דלק(הוחלף ב30K ולדעתיגם ב60K, רק שאני לא מוצא כרגע את החשבונית) הייתי רוצה לבדוק אם הוא נקי יחסית?

:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

יש לוודא כשלב ראשון בית מצערת נקי, וחשוב מכך, שכל צינורות הוואקום לסעפת היניקה ובאיזורה נקיים למעבר וזרימת אוויר.

מעבר לכך , נשמע קצת לא סביר קצר לחיישן חמצן וגם קצר לMAF סנסור, אם כי יחידות הMAF אכן עלולות לשגע מערכות ניהול מנוע.

לפי תאורך ,אולי כדאי לבצע דיאגנוזה במקום נוסף.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון..... למה הקפיצו את השרשור? איך מגיע מצב כזה שמוקפץ שרשור ב 2004 ?

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 6167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...