Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(עזרה ב) בחירת מחשב נייד

Mleder
שימו לב! השרשור הזה בן 3743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלומלום לכל חכמי הפורום

אחרי שרציתי לשדרג את המחשב החלטתי לעזוב את הסוס המת ולפנק את עצמי

במחשב נייד,

יש בידי 2 אופציות מעניינות ואני אשמח לקבל את חוות הדעת של חכמי הפורום לגביהם

הראשון הינ-ו ASUS G750 JW

http://ksp.co.il/?uin=19434

והשני- MSI GE70 20E

http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=10994

שקלתי לרכוש את המחשבים בחו"ל אבל כרגע אין לי מישהו שטס לארה"ב

והיבואן הרשמי של אסוס אינו מכבד אחריות למחשבים שנרכשו בחו"ל.

תודה

Vw Polo GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אסוס, זה תלוי בדגם המחשב. לא מזמן רכשתי zenbook לאימי בחו"ל ובמקביל, יצרתי קשר עם היבואן הרשמי בארץ דרך פייסבוק. אחרי בדיקת מס' סידורי של המחשב, נכתב בתגובה שישנה אחריות של 24 חודשים למחשב שברשותי וכל שעלי לעשות זה להציג חשבונית קנייה בעת הצורך במימוש אחריות.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אסוס, זה תלוי בדגם המחשב. לא מזמן רכשתי zenbook לאימי בחו"ל ובמקביל, יצרתי קשר עם היבואן הרשמי בארץ דרך פייסבוק. אחרי בדיקת מס' סידורי של המחשב, נכתב בתגובה שישנה אחריות של 24 חודשים למחשב שברשותי וכל שעלי לעשות זה להציג חשבונית קנייה בעת הצורך במימוש אחריות.

אני שלחתי מייל ליבואן רונלייט לגבי רכישת מחשב אסוס בחו"ל בלי ציון של דגם

והתשובה שקיבלתי הייתה חד משמעית,אין אחריות למחשבי אסוס שנרכשים בחו"ל.

Vw Polo GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי שני הדגמים שפרסמת אני מבין שהולך להיות שימוש כבד במחשב והוא לא יוזז הרבה (המחשבים האלה שוקלים ה-מ-ו-ן).

עמדתי בפני אותה התלבטות כמוך לפני כשנה וחצי, הייתי צריך מחשב שיחליף דסקטופ וישמש לעריכת תמונות כבדות, שימוש יומיומי ומשחקים. בסוף הלכתי על N76 של אסוס, כרטיס מסך פחות חזק מלסדרת G שמיועדת לגיימינג אבל מבחינת שאר החלקים דיי דומה. היתרון שלו הוא מערכת סאונד מצויינת (באמת מצויינת, אפילו לא "ביחס ללפטופ") שמגיעה עם סאב ייעודי קטן וחמוד ושהוא מגיע עם מעבד מהדור השלישי (ivy bridge) בניגוד ל- Xx5 שמגיעים עם מעבדי דור שני (אם אני לא טועה).

בכל מקרה, הייתי ממליץ ללכת על מחשב שמוגדר למולטימדיה ולא לגיימינג. לרוב הם יהיו בעלי חומרה דומה עד זהה במחיר נמוך יותר כי הם לא מכוונים לחנונים מטורפים שלא אכפת להם מהמחיר. (אותם חנונים שקונים עכברים ב650 שקל, אני אחד מהם...).

*חיפשתי באתרים בארץ ולא מצאתי את הדגם שיש לי, N76VZ, כן מצאתי בקייאס פי N76Vb עם הארד דיסק יותר קטן וכרטיס מסך אחר (GT740M אצלהם מול GT650M אצלי)

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, הם די דומים, יש לי ניסיון טוב עם נייד של אסוס כבר 4 שנים ואני מאוד מרוצה.

המפרט נראה מעולה ואפילו המחיר סביר.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן הרשמי של אסוס הוא IBM או סרב פרו , קניתי לפטופ ברוסיה עם אחריות בינלאומית ותיקנתי בשניהם אותו

כרגע: Alfa Romeo Giulietta Sportiva

בעבר: פורד קפרי 2.0 1975

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן, שים לב שהקניה לאסוס כדאית באילת, חיסכון של כ1000 שקל (!!!), אז אולי אף אחד לא טס לארצות הברית, אבל בטוח מישהו טס לאילת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן, שים לב שהקניה לאסוס כדאית באילת, חיסכון של כ1000 שקל (!!!), אז אולי אף אחד לא טס לארצות הברית, אבל בטוח מישהו טס לאילת.

היבואן הרשמי של אסוס בישראל הינו רולנייט והינה התשובה שקיבלתי מהם

סרבפרו היא רק המעבדה שמטפלת להם במחשבים,ואין לי מושג מה I.B.M עושים בתמונה.

וכן שמתי לב שהמחירים באילת יותר זולים ב 1000!! ורשום שישנה עוד הנחה על המחשב הנ"ל פרטים בסניפים,לכן נידבתי חבר עם דלקן ונעשה טיול קטנטן לאילת נקנה את המחשב + עצירה בקאזה דו ברזיל

אני כניראה בסוף אלך על ה ASUS G750

תודה על העזרה :-)

unnamed.jpg

Vw Polo GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מחשב נייד ASUS ללימודים, בחרתי בדגם הספציפי בגלל שחשבתי שASUS הם חברה טובה, ובגלל שהמחשב הגיע עם 3 שנות אחריות. אני מציע שתיכנס לעמוד שלASUS בפייסבוק ותראה מה הולך שם. השירות פשוט ביזיוני! מחשב שנלקח לתיקון חוזר במקרה הטוב אחרי 30 יום, יש הרבה מאוד מקרים שלא מתקנים שום דבר והוא סתם שוכב שם (ואז הוא ילקח שוב פעם ל30 יום). כמו כן אין מערכת למענה אנושי - הקריאות נפתחות דרך אתר האינטרנט (עד שמתקבלת קריאה, לפחות שלושה ימים, שלא נחשבים בספירה כמובן). במידה ואתה צריך לדבר עם מישהו אתה בבעיה , אין עם מי לדבר.

כיביכול סרבר פרו צריכים לטפל במחשבים, את חלק מהטיפולים הם מעבירים לIBM (כרגע הנושא קצת פרוץ, כנראה שבקרוב גם זה יסגר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסוס באמת לא רעים, אני מדבר לא רק מניסיון שלי אלה של עוד כמה חברים שמעולם לא נתקלו בבעיות.

את שירות הלקוחות אני לא מכיר ולכן לא אוכל להתייחס לנוסע.

אם שירות הלקוחות של MSI הרבה יותר טוב ולא חבל על עוד 500 שקל אפשר לרכוש אותו באילת, כמו שאמרתי המפרטים כמעט זהים.

לדעתי פותח השירוש עשה את הבחירה הנכונה, תתחדש ותן רשמים לאחר שימוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רונלייט הוא היבואן לכן יהיה לו אינטרס להגיד לך שאין אחריות בינלאומית.

סרב-פרו ו-IBM נותנים שירות לניידי אסוס.

שחבר שלי בירר עם סרב-פרו הם אמרו לו שאין בעיה עם אחריות בינלאומית כל עוד הנייד לא נרכש בבסט ביי.

IBM נותנים אחריות בינלאומית גם לניידים של לנובו.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחירים האלו בארה"ב אתה קונה Y510P שנותן תמורה כמעט טובה יותר מכל מה שנמצא כאן.

ומגיע עם 2 כרטיסי מסך בתצורת SLI של M750GT, אני במקרה בעל מחשב שכזה, ממליץ מאוד.

שקט לחלוטין, לא מתחמם מדי, איכות בניה סופר מעולה,מסך FHD, המפרט כאן

http://shop.lenovo.com/il/en/laptops/ideapad/y-series/y510p/

אגב ממה שראיתי מופיע גם באייבורי וניתן לקנות באילת, רק שים לב מכיוון שמגיע עם 2 כרטיסי מסך אחד מהמחשבים לא מכיל צורב (אפשר לקנות חצוני כמו שאני עשיתי), אבל הכרטיס מסך ניתן לניתוק ע"י שליפה מהמארז. בקיצור מגניב ושווה התעניינות.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחירים האלו בארה"ב אתה קונה Y510P שנותן תמורה כמעט טובה יותר מכל מה שנמצא כאן.

ומגיע עם 2 כרטיסי מסך בתצורת SLI של M750GT, אני במקרה בעל מחשב שכזה, ממליץ מאוד.

שקט לחלוטין, לא מתחמם מדי, איכות בניה סופר מעולה,מסך FHD, המפרט כאן

http://shop.lenovo.com/il/en/laptops/ideapad/y-series/y510p/

אגב ממה שראיתי מופיע גם באייבורי וניתן לקנות באילת, רק שים לב מכיוון שמגיע עם 2 כרטיסי מסך אחד מהמחשבים לא מכיל צורב (אפשר לקנות חצוני כמו שאני עשיתי), אבל הכרטיס מסך ניתן לניתוק ע"י שליפה מהמארז. בקיצור מגניב ושווה התעניינות.

אני מחפש מסך 17.3" ולא 15.6"

אבל תודה בכל מקרה,אני כניראה אמתח את התקציב עוד קצת כי בכל זאת רשום שאפשר להוציא הנחה נוספת על המחשבים ואלך על זה

http://ksp.co.il/?uin=21482

שהוא הגירסא היותר חזקה של האסוס עם 16 גיגה ראם במקום 8 מסך תלת מימד וכרטיס מסך יותר חזק ו 1.5 טרה.

Vw Polo GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לבחור בתצורת RAID 0 להגברת הביצועים.

חבר שלי רכש את הדגם לפניי הדגם הבכיר הזה, ב 6500, מרוצה ממנו עד הגג.

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרש לא קטן במחיר, אבל כרטיס המסך שווה את זה:

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-770M.88995.0.html

והמחשב מקבל ביקורות מעולות ברשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...