Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם פנסי הערפל האלה מתאימים לרכב שלי?

שימו לב! השרשור הזה בן 3746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין להחליף מנורות ברכב, ורציתי לדעת איזה סוג מנורות מותקנות כרגע ברכב שלי?

וראיתי פנסי ערפל באיביי במחיר דיי סביר יחסית למה שיצא לי לראות עד עכשיו (במיוחד במחירים שרוצים בארץ)

אז אני מעוניין להזמין, רק רציתי שתעזרו לי לוודאות שזה אכן מתאים לדגם של ההונדה שלי

כי רשום שם גם מ 05 ואין לנו כזאת הונדה מ 05 אלה רק מ 06

מה שכן ראיתי שמצויין שם שיש להם תקן אירופאי, למרות שבפנסי ערפל אף אחד לא מסתכל על התקן

בכל מקרה זה הלינק, וההונדה שלי היא סיויק סדאן 2007 האם זה יתאים?

http://www.ebay.com/itm/05-06-07-08-Honda-FD-Civic-OEM-Fog-Lamp-Light-Kit-FD-2005-2006-2007-2008-/150823925863?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item231dce7867&vxp=mtr

עריכה אחרונה על ידי civic07
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי תודה, הזמנתי :p (לא שמתי לב שזה אתה, שים אווטר שאני יזהה אותך)

אז אם אתה מכיר כל פרט קטן, אולי גם תענה לי על השאלה

איזה סוג נורות בידיוק יש בהונדה בפנסים הקידמים? אני רוצה להחליף לאור לבן נקי וחזק.

היום איזה אחד צעיר ראה את האוטו שלי, אומר לי אתה מוכר?

כמה מחירון שלו? אני מביא לך 5 מעל המחירון, חח אמרתי לו, לא מיזמן קניתי אותה והשקעתי אז אני ימכור לך?

חח הוא כל כך נדלק מהרכב רצה לקנות, אפילו לא שאל איזה יד, כמה קילומטרג' וכו..

עריכה אחרונה על ידי civic07
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל לא אמרת לו קילומטראז', הוא היה ישר מפסיק להציק לך :lol:

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחח יש מצב, למרות שאני מאמין שהוא יכול להגיע ל 500-600+ אפילו יותר

וזה לא מוגזם טויוטות עושות את זה בקלות, רק צריך לטפל בזמן, כמו שצריך והאוטו ישרוד עוד הרבה שנים.

אני גם לא נוסע הרבה, ב 3 שנים עשיתי 25 אלף רק, (בהונדה הקודמת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך על mtec super white,אני מאוד מרוצה מהתוצאה שהן נותנות,לא לבן קסנון אבל בהחלט לבן יפה..

יש גם באיביי,מוכרים אותם בארץ ב200 אני השגתי ב150,תיקנה גם על הדרך נורות לפנסי ערפל,שם זה H11 אם אינני טועה

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחח יש מצב, למרות שאני מאמין שהוא יכול להגיע ל 500-600+ אפילו יותר

וזה לא מוגזם טויוטות עושות את זה בקלות, רק צריך לטפל בזמן, כמו שצריך והאוטו ישרוד עוד הרבה שנים.

אני גם לא נוסע הרבה, ב 3 שנים עשיתי 25 אלף רק, (בהונדה הקודמת)

כן רשום שם על הערפלים H11 שאין לי מושג מה זה אומר אבל כל עוד זה אור לבן שעושה את העבודה לא ממש משנה לי, אולי זה נורות שמתאימים לערפלים.

אני רוצה אבל אורות חזקים לקדימה, שמעתי שיש מנורה שהיא נותנת אור חזק כמו קסנון רק שזה נורה רגילה ולא קסנון.

מישהו אמר לי פיליפס דיימנד ויזן, אבל לא ידע להגיד לי מה מספר הנורות שלי, רק אמר שכניראה שזה H7 אבל לא היה בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור ראשי : HB4 שם נוסף ומוכר הוא גם 9006.

אור גבוה : HB3 שם נוסף ומוכר 9005.

אור חנייה T10.

אור איתות : 7440 נקרא גם T20.

אור ערפל : H11

עריכה :

אל תחשוב על לשים אור דמוי קסנון אך ורק קסנון . הפנס הזה זהה לחלוטין לפנס הקסנון של הסיוויק מלבד סוג הנורה.

גם נורה שהיא ל D2R לא מסנוורת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...