Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Meguiars interior detailer מסיר צבע מהדשבורד

שימו לב! השרשור הזה בן 3541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לפני שבוע החלטתי שגם אני צריך לפנק את הרכב שלי אז נסעתי לאוטו דיפו ורכשתי מספר מוצרים שביניהם היה http://www.meguiars.co.il/%D7%A7%D7%98%D7%9C%D7%95%D7%92-%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9D/%D7%A7%D7%95-%D7%9E%D7%A7%D7%A6%D7%95%D7%A2%D7%99-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91-%D7%9E%D7%A7%D7%A6%D7%95%D7%A2%D7%99/d149-quik-interior-detailer/ מוצר לטיפוח והחזרת הברק של חלקי הפלסטיק והדשבורד הפנימיים של הרכב. את הברק הוא החזיר אבל הוריד חלק מהצבע של הדשבורד והפלסטיקים, למראה עין לא נראה כל כך שינוי אלא אם מתמקדים בקטעים שבהם מרחתי את החומר מבחינים בצבע בהיר יותר מאשר בקטעים שלא מרחתי את החומר, בנוסף גם על המטלית שבה השתמשתי למרוח את החומר נשאר הצבע הכהה של הדשבורד.

הייתי בשמחה מעלה תמונות אבל לצערי לא מבחינים בהבדל עם איכות המצלמה שלי.

חשוב לציין גם שהמוצר נוסה על מאזה 6 שנת 2007, מאזדה 3 שנת 2005 ומיצובישי גאלאנט שנת 2000 והתוצאות היו זהות בשלושת הרכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאתה רושם לא ניקית היטב את הדשבורד לפני יישום החומר.

דיי הגיוני שהצבע שכביכול ראית על המטלית זה בעצם לכלוך.

אולי תנסה בכל זאת להעלות תמונה?

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאתה רושם לא ניקית היטב את הדשבורד לפני יישום החומר.

דיי הגיוני שהצבע שכביכול ראית על המטלית זה בעצם לכלוך.

אולי תנסה בכל זאת להעלות תמונה?

ניקיתי יסודי את הדשבורד בכל הרכבים שניסיתי עליהם את החומר ושמים לב לשינוי קל בגוון הצבע של הדשבורד כתוצאה מהשימוש בחומר.

אנסה לצלם דרך אייפון של חבר אולי תצא תמונה ברורה.

GUGY, גם אתה ניסית את המוצר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית מיישם רק על רכב אחד היה אפשר לומר שזה בעיה בהדשבורד או חוסר ניקיון לפני (שגם לא מוריד צבע באופן כזה)

ברגע שציינת שזה קורה בכמה רכבים, סביר להניח שהבעיה בתכשיר ניקוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה היה ברכב אחד, ניחא. אבל בשלושה?!

למה לא ניסית אחרי הראשון לראות מה ההשפעה בפינה נסתרת?

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על האזהרה,למרות שפעם עשיתי טעות והשתמשתי ב APC לא מדולל (של CG אבל לא שופרסל) על הדשבורד של הרכב הישן שלי ולא היה כלום על המטלית מלבד לכלוך,אז אני לא יודע איך ברכבים האלה חומר כזה יכול להוריד צבע.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

אין לי מושג על מה אתם מדברים.

אני כבר בסוף המיכל הראשון שלי, לא הלבין ולא נעליים.

סה"כ חומר לא חזק במיוחד(הרבה פחות מAPCׂׂׂ), מוריד בעיקר אבק ומשאיר משטח מט וריחני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...