Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא ניתן להוציא שיחות ולקבל שיחות באינפיניטי X

ilgs29
שימו לב! השרשור הזה בן 3745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אמא לי קיבלה את הסמארטפון הנ"ל,כמובן שהוא הגיע כרטיס מיקרוסים.

הבעיה היא שהוא לא יכול להוציא ולקבל שיחות-אלא רק שיחות חירום.

הוצאתי אותו ושמתי אותו באייפון שלי,ואותו הדבר.

רציתי לשאול האם הסים פגום או שמא יש להגדירו איכשהו?

ועוד שאלה,הפלפון הישן של אמא שלי כרגע עם סים רגיל של דור 3 עם המס' טלפון פעיל,

האם בגלל זה יכול להיות שהסים החדש לא עובד?

אודה מאוד לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישתי קיבלה טלפון כזה והעבירה ישירות אליי, יש לי סים של סלקום והמכשיר עצמו משווק כבלעדי על ידי אורנג' אבל עדיין כשחיברתי בפעם הראשונה הוא עבד בסדר וישר יש שיחות.

אני משער שהסים פגום אבל תבדוק מול המעבדה

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כוונתך "הגיע כרטיס מיקרוסים"?

מכשיר הטלפון מגיע בלי כרטיס סים. האם אתה בטוח שמדובר בסים ולא במיקרו SD?

אם יש כרטיס סים צריך לודא שהוא מופעל. אני מניח שהיא מעבירה את המספר מהמכשיר הישן שהוא בעל מיניסים (המוכר כסים סטנדרטי), ובמקרה כזה צריך לגשת לאורנג' על מנת להעביר את המספר מהסים הישן לחדש. אם מדובר במכשיר ללא סים שלא נרכש מאורנג' העלות תהיה 90 ש"ח (שניתן לקבל כנגדה זיכוי לרכישה במקום של אבזרים סלולריים).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד שאלה,הפלפון הישן של אמא שלי כרגע עם סים רגיל של דור 3 עם המס' טלפון פעיל,

האם בגלל זה יכול להיות שהסים החדש לא עובד?

אכן. דבר עם חברת הסלולר שיבטלו את הסים הקודם (זה שצוטט בהודעה :) ) ויפעילו את החדש שהגיע עם המכשיר.

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...