Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לא להדפק כשמזמינים משהו במשלוח מהיר (EMS,DHL, וכו') מחו"ל?

noogie
שימו לב! השרשור הזה בן 2838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכירים את זה שאתם קונים משהו לא יקר אבל גדול באיביי ושולחים אותו עם חברת שילוח ולא בדואר רגיל ואז חברת השילוח מנסה לחלוב ממכם עוד 300-400 ש"ח סתם ככה כי היא יכולה (אני יודע שאתם מכירים את זה כי דובר על זה רבות בפורום)?

אם עניתם "כן", או "התווכחתי וזה ירד ל 150", איך אפשר לעקוף את זה?

ראיתי של EMS יש אופציה לביטול שחרור ברשימון קולקטיבי, זה יכול לעזור?

אני כולה מזמין רדיו-דיסק (אפילו לא, רק את הבפנוכו, מנגון ואולי אלקטרוניקה) והשולח עובד עם EMS ו DHL.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לפנות מראש (לפני שהמשלוח מגיע) לחברת הבלדרות ולהודיע להם שאתה תטפל בעצמך בשחרור ממכס של הפריט.

אם זה פריט קטן ומשתחרר ברשימון קולקטיבי ב-EMS, לא כדאי לך. העלות היא כ-30 ש"ח. אם זה נופל לבדיקה ושחרור פרטניים אולי כדאי לך לשחרר בעצמך. אני לא יודע אם יש רשימון קולקטיבי ב-DHL וכו' - צריך לברר).

עדיין תשלם איזושהי עמלת העברת מסמכים של כמה עשרות שקלים, בכל חברה התשלום שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדפקתי בעבר הן ע"י DHL והן ע"י FedEx שחלבו ממני סכומים לא הגיוניים.

(למי שעוד לא ראה: "

")

חוק ברזל: לא מזמין שום דבר שלא מוכנים לשלוח לי בדואר אוויר רשום.

בדרך כלל אין בעיה ליצור קשר עם המוכר ולבקש שישלח בדואר אוויר ולא דרך חברת שילוח, לרוב הם מסכימים.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפלתי עם FEDEX לפני חודש ומאז בחיים יותר לא אזמין דרכם אלא אם כן המחיר נמוך מ-75 דולר.

הזמנתי חבילת ביגוד ב-112$,שחטו אותי ב-216 שקל עבור שחרור מהיר,דמי הדפסה,דמי הקלדה במחשב ועוד עמלות שונות ומשונות.:evil:

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפלתי עם FEDEX לפני חודש ומאז בחיים יותר לא אזמין דרכם אלא אם כן המחיר נמוך מ-75 דולר.

הזמנתי חבילת ביגוד ב-112$,שחטו אותי ב-216 שקל עבור שחרור מהיר,דמי הדפסה,דמי הקלדה במחשב ועוד עמלות שונות ומשונות.:evil:

אז אם אני מזמין משהו (דרך חברת שילוח) בשווי מדווח פחות מ 75$ (כולל המשלוחה) לא יעשקו אותי בעמלות בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השווי כולל משלוח הוא פחות מ-$75 זה אומר שהשווי ללא המשלוח הוא פחות מ-$40?

ואז אם מדובר במוצר לא יקר, למה לא לשלוח בדואר רגיל ולחסוך הרבה (באחוזים)?

אבל לשאלתך- כנראה שלא יתעסקו איתך אבל אף אחד פה לא יתחייב על זה

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הצלחתי למצוא איזה הגיון במתי FEDEX לוקחים כסף ומתי לא.מנסיוני, הכי טובים מבחינת אגרות והיטלים הם DHL, ואם אתה מזמין מארה"ב אני מאוד ממליץ לך להשתמש בMUSTOP ששולחים עם DHL במחיר נמוך ובלי היטלים ושטויות (מעט יותר יקר מUSPS אם בכלל). כמובן שתשלם מיסים מלאים כפי שמופיע בחשבונית, אבל על רובם המוחלט של המוצרים מדובר במע"מ בלבד.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

מצטער על ההקפצה, אבל הכי מתאים להמשיך מכאן כי אולי זה יעזור לעוד כמה חבר'ה.

מוכר מאנגליה, טוען שיכול לשלוח אליי פריט שאני חושק בו, ואולם - בשל גודלו (אני מעריך שהאורך הוא כ-40 ס"מ, אולי קצת יותר. רוחב ומשקל זניחים. פריט "לא בטיחותי"), לא יוכל לשלוח בדואר רויאל מייל כי אם רק ב-DHL. עלות כל העסק כולל משלוח - כ-60 פאונד.

האם הטענה שלו לגבי אופן השילוח (רק ב-DHL) יש לה באמת אחיזה במציאות במקרה זה?

אם השולח מטעה אותי - האם ישנה דרך אחרת שאוכל לבקש ממנו לשלוח הפריט?

האם להערכתכם יהייה עליי לשלם אי אילו אגרות?

אפשרויות (שמעוגנות במציאות) להמנע מהן?

(מס כחוק - בסדר. אבל עמלת שקר - לא).

רוב תודות.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

60 פאונד זה 79$ (נכון להיום), כך שאתה תדרש לשלם מיסים + עמלות לחברת השילוח.

אין אפשרות להתחמק. אתה יכול לנסות להתמקח איתם, אך זה תלוי בהנחיות שמקבל הנציג (אינני חושב שיש לו סמכות להפחית/ לבטל עלויות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כולל עמלת חברת השילוח ?

האם נכונה טענת המוכר שחבילות "גדולות" לא ניתן לשלוח (מבריטניה) ברויאל מייל וניתן רק ע"י DHL ?

למישהו יש עם זה נסיון בבקשה ?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כולל עמלת חברת השילוח ?

האם נכונה טענת המוכר שחבילות "גדולות" לא ניתן לשלוח (מבריטניה) ברויאל מייל וניתן רק ע"י DHL ?

למישהו יש עם זה נסיון בבקשה ?

לא חייב להיות עם DHL אבל רויאל מייל לא מקבלים חבילות גדולות (בגודל, המשקל לא משנה) למשלוח בינלאומי.

אפילו אם תבדוק מחיר באתר שלהם תראה שהם יציעו לך להשתמש ב PARCELFORCE או משהו דומה.

אם אני לא טועה ניתן גם דרך EMS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...