Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה היפוטטית- למביני דבר בלבד

סיני
שימו לב! השרשור הזה בן 7102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פרוסת לחם מרוחה על צידה האחד שוקולד, אם תפיל אותה לריצפה?, תיפול תמיד על הצד המרוח שוקולד.

חתול, אם תרים אותו ותזרוק אותו לריצפה הפוך, תמיד יפול על הרגליים שלו, בכל מצב.

השאלה שלי היא כזאת אם אמרח לחתול על הגב שוקולד, ואזרוק אותו לרצפה, על איזה צד הוא יפול?:shock:

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

:mm_nah:

פעמים רבות הפלתי פרוסות לחם (לטובת הניסוי, כמובן...) והן נפלו על הצד ללא השוקולוד\מרגרינה.

אגדה אורבנית.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הפלת אותן מגובה נמוך...

(אני גם מקווה שלא הרמת, הסתכלת ימינה שמאלה, נשפת על הפרוסה והמשכת לאכול )

בקשר לחתול, זה בעצם תלוי בכמות השוקולד.

למרוח אפשר גם חבילה שלמה.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה רעיון.

מה יקרה אם נמרח על הצד התחתון של האופנוע שוקולד נוטלה איכותי (בכל מקרה הוא שווה יותר מהכביש שכולנו נוסעים עליו...) ונחבר לקסדה פרוסת לחם?

"מעולם לא נתתי לבי"ס להפריע להשכלתי" גם אני לא הפרעתי לי...

למכירה- KLE500 95 במצב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאלו את מיצו, אבי הרעיון להפקת אנרגיה על ידי חתול.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרוסת לחם מרוחה על צידה האחד שוקולד, אם תפיל אותה לריצפה?, תיפול תמיד על הצד המרוח שוקולד.

חתול, אם תרים אותו ותזרוק אותו לריצפה הפוך, תמיד יפול על הרגליים שלו, בכל מצב.

השאלה שלי היא כזאת אם אמרח לחתול על הגב שוקולד, ואזרוק אותו לרצפה, על איזה צד הוא יפול?:shock:

המממ... מעורר מחשבות.

אם תיקח בחורה, ותמרח לה על הבטן שוקולד... לאט לאט... עכשיו על החזה...

על מה בדיוק דיברנו?

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם בחורה זה אחרת, אחרי שאני אגמור(תרתי משמעת) איתה ועם השוקולד, ואזרוק אותה, ממש לא מעניין אותי איך היא תיפול, ולאיפה.:wink:

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה, להבדיל מכל המגיבים הקודמים שלא לקחו אותך ברצינות אני השקעתי, עליתי לגג עם מיצי (החתולה של השכן) חבילת שוקלד, סכין למריחה ודבק דו צדדי (גם אותו גנבתי מהשכן).

חיברתי את הפרוסה לגב החתולה מרחתי את השוקולד על הפרוסה וזרקתי את החתולה מהגג מספר פעמים ולהלן התוצאות:

זריקה מס' 1- הפרוסה התנתקה מהחתולה בעודה באויר ושניהם נחתו לחוד על הרצפה (החתולה על הרגליים והפרוסה על השוקולד) .:?

זריקות מס' 2-5 - החתולה פשוט נפלה בהתאם למרכז הכוחות שפעלו עליה, כלומר על הצד.:arrow:

זריקה מס' 6 (לאחר הוספת מעט שוקולד) החתולה הגיע לאיזון כוחות מושלם ונשארה לרחף באוויר.:angel:

למשהו יש רעיון איך אני מוריד אותה עכשיו??????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יש לי עבורכם עוד 2 שאלות??

1. לטפלון שבמחבת טיגון שום דבר לא נדבק, נכון?

שאלתי היא איך הדביקו אותו למחבת ?אם שום דבר לא נדבק לטפלון.

2.שמן זית מיוצר מזיתים, שמן תירס מיוצר מתירס, ממה מיוצר שמן תינוקות?

תודה לעונים.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יש לי עבורכם עוד 2 שאלות??

1. לטפלון שבמחבת טיגון שום דבר לא נדבק, נכון?

שאלתי היא איך הדביקו אותו למחבת ?אם שום דבר לא נדבק לטפלון.

2.שמן זית מיוצר מזיתים, שמן תירס מיוצר מתירס, ממה מיוצר שמן תינוקות?

תודה לעונים.:wink:

1.טפלון מודבק למחבת באמצעות אהוד ברק.

2.שמן תינוקות מיוצר מ-WD40

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...