Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"שבוע מכירות בקיה" באמת?

mr.am
שימו לב! השרשור הזה בן 3720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי ..

האם למישהו יצא לבקר בקיה וגם הצליח להבין מה בדיוק ההטבות שנתנות במסגרת שבוע מכירות?

יצא לי לבקר ולא הצלחתי להבין מה התנאים המיוחדים וההטבות!

בררתי על קיה פיקנטו לרכישה במזומן הדגם החדש R , נראה לי מיותר להוסיף עוד 3 פלסטיקים וספלוייר במקום כפתורי שליטה מההגה למשל ..אבל שהיה

בכל אופן לא הבנתי מה ההטבה חוץ ממערכת מולטימידה (ללא מצלמה) שנכללת בעיסקה .

אשמח לשמוע אם מישהו קיבל הצעה שונה. אם אני זוכר נכון בצעת מחיר על הכביש הרכב עולה משהו כמו 79K רכב+ אגרה+ מרימי שמשות + קודן+ מולטימדיה + 1000שח הנחה למזומן.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקנטו הינו רכב מאוד נמכר כפי שראינו גם מנתונים המכירות של 2013.

הR אמנם יותר נישתית אך זה גם עומד לרעתה - לא ניתן למצוא אותן בחברות הליס' במסגרת יד 1 - 0 ק''מ, מצב אשר היה יוצר תחרות ומאפשר הנחות גדולות ומשמעותיות.

על שאר הרכבים של קיה תוכל ראות הנחות יפות יותר.

ד''א לא קשור ממש, אבל שמעתי ש"חבר" במבצעים הנוכחיים שלהם בכלמוביל מתמחרים את הIX35\אאוטלנדר ב140 אלף ש''ח !

var wtplaytorrent1_close = function() { var fade = document.getElementById("wtplaytorrent1_fade"); fade.parentNode.removeChild(fade); el = document.getElementById("wtplaytorrent1"); el.style.display="none"; setTimeout(function() {el.parentNode.removeChild(el)}, 500)}

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמעתי על שבוע המכירות.. הם נותנים הנחות בעצם על כל הדגמים שלהם עכשיו?

בכל מקרה לא מכיר את הR אבל הדגם הרגיל של הפינקטו זה באמת כמו שאמרו לך אחד הנמכרים שיש. אוהב את העיצוב שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה דגם R, דגם הספורט עם 3 דלתות?

הספורט 3ד פשוט נקרא ספורט, R זו חבילת אבזור לדגם 5 דלתות עם ספוילר, אגזוז כפול ועוד איזה משהו.. לא זוכר.

ובכלל, מציע לחכות, הi10 החדשה אמורה להיחשף בימים הקרובים.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספורט 3ד פשוט נקרא ספורט, R זו חבילת אבזור לדגם 5 דלתות עם ספוילר, אגזוז כפול ועוד איזה משהו.. לא זוכר.

ובכלל, מציע לחכות, הi10 החדשה אמורה להיחשף בימים הקרובים.

הR זה ספולייר אחורי

והאיזה פלסטיקים שהם הדביקו מתחת לפגושים כמו כן ניתן להזמין עם מערכת מולטימדיה! כמו שאמרתי הפלסטיקים ממש מיותרים עדיף כבר כפתורי שליטה .

בינתיים פתחתי הזמנה נחכה עוד שבוע מקווה שהI10 תצא עד אז.

אנצל את השירשור לעוד שאלה.

נגיד ויש לי את כל הסכום לשלם במזומן .

מה מקובל\נוח\נכון יותר לשלם הכל "ולשכוח" מזה אך מצד שני להישאר בלי חיסכון :(

או שעדיף לשלם חצי ואת החצי השני לחלק לכמה שנים וכך להישאר עם קצת ביטחון בכיס, אני יודע שזה סוביקטיבי אבל בתור אחד שקונה רכב בפעם הראשונה אשמח לדעת מה נכון או מקבול .

מצד אחד בא לי לשלם ישר ולא להיות חייב ומצד שני לא בא לי להיפרד מסכום כזה ולהישאר כמעט בלי כלום ..

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שעכשיו משלם את השארית שך ה12 אלף לבנק (גם על פיקנטו-ידנית)

אני ההיתי ממליץ לתת הכל במכה. "כשיש אז קונים"

דרך אגב אל תשכח להשאיר לך כסף לחיות ולעשות ביטוח דלק וכו.. חחח

ואת הלחצני שליטה אפשר לקנות באייביי באיזור ה250 שקלים.

לא מסובך להתקין.

אני גר בבאר שבע אם תרצה עזרה תפנה אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא משלם על הריבית או משלם בזול אז ברור שכדאי לקחת מימון.

אחד היתרונות הגדולים בלקנות רכב חדש זה המימון הזול.

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...