Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה מקריית גת לHIT בחולון

A3ro
שימו לב! השרשור הזה בן 3751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה,

אני עובד כרגע באחד ממפעלי הייטק בקריית גת, ואני מעוניין בחודש הבא להתחיל מכינה במתמטיקה ופיסיקה לקראת לימודי ההנדסה במכון הטכנולוגי HIT בחולון.

שעת היציאה שלי מהעבודה היא 16:30, רציתי להתייעץ איתכם באיזה כביש הייתם ממליצים לי לנסוע כדי להגיע לקראת 5 מבלי להשתגע יותר מדיי בכבישים.

ההמלצה שנתנו לי היא, לקנות את מכשיר הפסקל של כביש 6, ופשוט לשלם על חלק אחד 7.5 ש"ח לכיוון של כביש 431 ומשם למכללה.

ככה אני נוסע בראש שקט ורגוע.

האם יש דרכים נוספות שהייתם ממליצים בשבילי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית חושב שלבחור מקום לימודים שרחוק ממקום עבודתך ושתצרך לנסוע כמה פעמים בשבוע זה לא כדאי.

אם אתה כבר עובד בהייטק במשרה מלאה - הייתי ממליץ לך את האופציה של ללמוד בפתוחה.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית חושב שלבחור מקום לימודים שרחוק ממקום עבודתך ושתצרך לנסוע כמה פעמים בשבוע זה לא כדאי.

אם אתה כבר עובד בהייטק במשרה מלאה - הייתי ממליץ לך את האופציה של ללמוד בפתוחה.

לא כדאי ולא רווחי, אבל עשיתי את השיקולים שלי לפני שהחלטתי שאני רוצה ללמוד שם.

השאלה הנשאלת האם יש אופציה נוספת מלבד זאת שהציעו לי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפ:עדיף לצאת ממחלף הקוממיות כעת,ביוספטל הצומת בשיפוצים ובשעות האלה יש פקקים גדולים,למרות שמשם הדרך ל HIT זה כל הזמן ישר,מהקוממיות זה דרך כבישים זורמים יותר ובמידה ואין סביב HIT חניה,אתה יכול לחנות מהרחוב שאתה בא (ברקת אם אני לא טועה שמו,ליד בריזה).

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

m.l,

מרחובות זה יותר עמוס, אצלי זה דרך כביש 6 שזה נסיעה בערך של 40 דק' ככה עם מהירות ממוצעת של 110-115 קמ"ש.

Or05230,

מבחינת החניה, עדיף לא להתחיל לחפש בפנים אלא פשוט כבר להחנות בחוץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שפע של חניה בחוץ,אבל תצטרך ללכת במקסימום 4-5 דקות.

אני לא יודע מה הולך בפנים בשעות האלה,הבאתי לך את האופציה של חניה בחוץ כי מישהו רשם שקשה למצוא שם בפנים חניה .

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני "אשרוד" את ה5 דק' הליכה במקום להתפר ולחפש בפנים ובסוף אני אמצא את עצמי חונה בחוץ. תודה בכל מקרה.

אשמח לשמוע עוד דעות לגבי שאלת השירשור,

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרד בקוממיות , הוויז ייקח אותך לחניה המזרחית תתחיל לחפש חניה שם.

זה הכל , כביש 4 הורחב אז אפשר לסוע גם דרכו אני יוצא ב8 וחצי ומגיע ב9 למכללה.

בשנה שעברה זה היה בלתי אפשרי והייתי יוצא כל יום ברבע ל8 בבוקר.

בצהריים התנועה זורמת

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבת.

חוץ מזה, אתה באמת חושב שהנסיעות יקחו לך רק חצי שעה? גם ביום כיפור לא היית מגיע.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אני גם מציע לך לצאת בסביבות 4 מהעבודה,אני מגן יבנה עושה את הדרך הזאת בכ 40 דקות בשעות האלו,גם אם אין פקקים יש תנועה מאוד ערה בכבישים,אז מקרית גת אני מאמין שהדרך תקח הרבה יותר זמן.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...