Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשקה נפשי (ואוזניי) באוזניות In-Ear סבירות ולא מתנשאות בתקציב נמוך (מאוד)

MeDuZa
שימו לב! השרשור הזה בן 3745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למישהו יש המלצה לאוזניות In-Ear פשוטות (מהאלה של הדולרים הבודדים), אבל עם איכות סאונד נורמלית?

יש המון סוגים, אבל הרבה מתוכם לא משהו בכלל. אני לא מצפה לסאונד מעולה במחירים האלו, אבל כן מחפש משהו עם סאונד נורמלי.

אני רוצה להזמין 4-5 כאלה.

(כמובן שהרכישה לא חייבת להיות בישראל)

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר הזה אתה לא תמצא סאונד נורמלי, ובמיוחד לא מ-IN EAR.

הכוונה בנורמלי זה משהו בסיסי.

לא מחפש באסים או צלילים חדים ומדוייקים. מחפש סאונד בסיסי. קיים משהו כזה?

יצא לי לרכוש בחיים לא מעט אוזניות באיזור ה-20 ש"ח, שהיו דווקא אחלה. פשוט לא יודע איפה למצוא אותן שוב.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר הזה אתה לא תמצא סאונד נורמלי, ובמיוחד לא מ-IN EAR.

ימצא ועוד איך:

http://lifehacker.com/5927570/the-monoprice-8320s-are-the-best-earbuds-youll-find-under-10

http://lifehacker.com/5991079/monoprice-improves-on-the-best-7-headphones-youll-ever-buy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן והן היו בשימוש, או הוחזרו לחנות מהן הן נקנו.

2 pairs. Bulk packaging, 30 days limited warranty. Tested with working condition
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על Meelectronics כחברה, אבל משהו בלינק שצורף חשוד. נראה כאילו היתה סריה עם דפקט והם תיקנו אותה. כנס לחנות שלו באיביי יש עוד מגוון דגמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שזה לא "ריטייל", וכך גם המחיר. אני קניתי את האוזניות והן מגיעות בשקית. נראות חדשות לחלוטין, וכתוב שלא היו בשימוש.

זאת החנות הרשמית של היצרן באיביי, לא מוכר אלמוני, אני סמכתי עליהם ולא התאכזבתי (הכל ביחס למחיר, כמובן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי עליהם ביקורת פה.

הייתי באותו מצב שנה בערך ולבסוף הזמנתי 3 זוגות של xkdun ck-700, הסאונד דיי טוב אבל 2 זוגות נהרסו (לא שומעים בצד ימין).

ד.א. אל תזמינו דרך eforchina אלא אם בא לכם לחכות חודשיים וחצי לחבילה :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה בביקורות האלה, שהן סובייקטיביות לחלוטין.

גם אני כבר קניתי אוזניות שקיבלו הילולים מפה ועד הודעה חדשה(סנהייזר בסביבות 130 שקל), שמעתי אותם בדיוק 10 דקות ואז מצאו את עצמם במגירה ולא יצאו משם לתקופה ארוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הבאס של ה Meelectronics ?

לאלקטרונית וכו'?

באס בינוני למדי. אבל האוזניות טובות ביחס למחיר.

אני משתמש בהן בעיקר לריצות, אם אתה רוצה אוזניות טובות באמת, תצטרך להגדיל את התקציב לאזור ה40$ לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...