Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש דיטיילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 3711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברה,

האם מתוכנן להיות מפגש דיטייליג בזמן הקרוב?.

במידה ולא, אולי ניתן לארגן משהו במקום מסודר?, אולי בתיאום אחת או יותר מהמקומות המתמחים?.

יכול להיות רעיון נחמד לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 506
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני בעד,מזמן כבר לא היה מפגש. עדיפות לאיזור המרכז, שעות הבוקר,צהריים.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי ממש זורם לי מפגש דיטיילינג.

ואני מציע להתחשב במורזילקה...כמה בחורות כבר יש לנו בפורום, ועוד בדיטיילינג?

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמעו, אני אגיע כמעט לכל מקום בארץ. עד שיש לי פה קצת תרבות מוטורית, ליסוע ~100 ק"מ לא יפריע לי...אז גם אם זה יהיה במרכז אני אגיע.

כמובן שהעדיפות היא לחיפה והאזור, אבל זה בעיקר בשביל rupni שיוכל לבחון מקרוב את הפונטו שלי...לאחרונה נראה כאילו הוא ממש רוצה לפגוש אותה ואני סקרן לדעת למה.

STAS-S, תזכור את המילים האלה. אני אשמור אותם ליום בו אתה תרצה לדחות משהו! מוהאהאהאהא!!

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי מפגש בדרום ובמרכז,אני חושב שיהיה הכי פייר אם עכשיו יהיה גם בצפון. אני מאזור המרכז יוכל להגיע לחיפה.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Mursilka, דיטייליג דוחה בחינות

העדפה לשישי או שבת? בצהריים כמובן.

לצערי, שום דבר לא דוחה בחינות :/

תמיד עדיף שבת.

אני מציע מפגש בחיפה הפעם, יש לא מעט חבר'ה מהאיזור, (גם אני) וGhostBuster נספר כשניים.

הוא לא.

ה "1+" שלו כבר הגיבה בשרשור ;)

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שהעדיפות היא לחיפה והאזור, אבל זה בעיקר בשביל rupni שיוכל לבחון מקרוב את הפונטו שלי...לאחרונה נראה כאילו הוא ממש רוצה לפגוש אותה ואני סקרן לדעת למה.

עד שיש כבר מישהו באזור שמבין על מה אני מדבר שאני חונה בקומה הכי תחתונה ובחניה הכי רחוקה כדי שלא יהיו סווירלים אז בטח שאני רוצה לפגוש אותו.

הוא לא.

ה "1+" שלו כבר הגיבה בשרשור ;)

מה מי ?

וואלה אני לא יודע אם זה טוב או רע, אני רק יכול להגיד שאם חברה שלי הייתה פה סביר להניח שהייתי מצנזר חלק מהגיבובים אבל מצד שני מצחיק מה קורה בבית.

GhostBuster: ראית את הגיבוב של בנצי ? איזה גאון הוא.

Murzilka: בנצי גאון ? תראה את רזמל, כל פעם הוא מצליח להביא כותרת מפוצצת.

:lol:

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מי ?

וואלה אני לא יודע אם זה טוב או רע, אני רק יכול להגיד שאם חברה שלי הייתה פה סביר להניח שהייתי מצנזר חלק מהגיבובים אבל מצד שני מצחיק מה קורה בבית.

GhostBuster: ראית את הגיבוב של בנצי ? איזה גאון הוא.

Murzilka: בנצי גאון ? תראה את רזמל, כל פעם הוא מצליח להביא כותרת מפוצצת.

:lol:

נראה לי שהבנת כבר מי.

באופן כללי כל מה שכתוב פה מפורסם ברשת בלי צנזורה כך שחברה שלך יכולה למצוא את כל הגיבובים בלי שתדע. ולפני השרשור הזה הופך לגיבוב נחזור לנושא המפגש במחצית השניה של חודש פברואר. (אני בטוחה שיש פה עוד סטודנטים!!)

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...