Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מנוע בלאנטיס (מנוע מפירוק או מנוע מיבוא?)

XUJRRFC
שימו לב! השרשור הזה בן 3747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

המנוע מוציא עשן לבן ברמות אדירות בהנעת הרכב אם נח כמה שעות ואו לילה

חייב לסדר

יש לי הצעה למנוע מפרוק מקומי עם אחריות במחיר של 1200 שח עבודה להחלפת המנוע בסביבות 800 שח טיפול ויש כמובן להסדיר ניירת משרד הרישוי יוצא משהו כמו 2200 שח

ישנו מכונאי בעל מוסך מומלץ ע"י חבר או שתיים שמציע באותו מחיר שיפוץ , החלפת אטמים רינגים ועוד...

שאלתי לחברי הפורום היא: מה עדיף לי לרכב כמובן מחינה מקצועית שהרי המחירים מאד דומים בשתי המצבים

בתודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי פוסל לחלוטין התקנה מנוע מפירוק מקומי.

ישנו מצב (ואפילו טוב מאוד) שהמנוע שתתקין יהיה פחות או יותר אותו מצב כמו שהמנוע שיש לך היום. גם המחיר שציינת זול מדי למנוע טוב, גם אם יש לך חברים/קשרים בעניין.

יתכן שניתן לשקול שיפוץ של המנוע שלך אבל השאלה כמה נזק יש למנוע שלך? האם זה רק ראש? או כל המנוע נדפק? קשה לי להאמין שתגמור את הסיפור של השיפוץ בלא פחות מ 4000 ש"ח. ורק לפרק לקבל אומדן לנזק יקחו לך כסף עבור כמה שעות עבודה. ואז אם לא ניתן לשפצו בשל גובה הנזק גם לא תוכל לנסוע ברכב כי אין מנוע....

אם אתה רוצה להשקיע באותו הייתי הולך על מנוע מייבוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שמנוע מפירוק יבוא או מפרוק מקומי דיי דומה ז"א אם המנוע אחר הרכבה טוב אז הוא טוב

המנוע שאצלי ברכב עובד עגול נוסע כמו חדש רק שבהנעת בקר מוציא ענני עשן {פשוט אכפת לי מהזיהום סביבה

לאחר דקה מפסיק לגמרי לפלוט עשן

אחרים אומרים סע למה לסדר

אז אני מבין ממך שעדיף לפתוח ולתקן את העינין שיכול להיות רק אטמים ואו רינגים

או שלא כדאי לפתוח אלא להחליף מנוע מיבוא שבדקתי במקום עם אחריות 5000 שח

שזה סכום מאד ניכר {ואיך אומר ההוא מהטלוויזיה,ומה אתם הייתם עושים?}

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הבעיה נעוצה בסך הכל בגומיות שסתומים? או בעיה קטנה אחרת..

מוזר זה מנוע מאוד מאוד אמין כל עוד טופל ולא עבר טראומה ...

גולף GTI כי חיים פעם אחת:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מנוע מפירוק זה חתול בשק. אצלך זה נשמע בעיה נקודתית כלשהי, הייתי מחפש בעל מקצוע אמין ומשפץ.

הייתי במצב דומה לשלך רק עם תקלה אחרת, ללא היסוס שילמתי 10-15% יותר על שיפוץ מאשר השתלה ואני לא מתחרט על זה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשן בבוקר שעובר תוך כמה דקות זה לרוב אטמים של השסטומים שאכן ניתן להחליף כולל עבודה ב 1500 עד אלפיים שח.

מה שכן האם זה קורה כל הזמן או רק בחורף? כי בדיקה ביום קר זה לא בדיוק אינדיקציה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי פוסל לחלוטין התקנה מנוע מפירוק מקומי.

ישנו מצב (ואפילו טוב מאוד) שהמנוע שתתקין יהיה פחות או יותר אותו מצב כמו שהמנוע שיש לך היום. גם המחיר שציינת זול מדי למנוע טוב, גם אם יש לך חברים/קשרים בעניין.

יתכן שניתן לשקול שיפוץ של המנוע שלך אבל השאלה כמה נזק יש למנוע שלך? האם זה רק ראש? או כל המנוע נדפק? קשה לי להאמין שתגמור את הסיפור של השיפוץ בלא פחות מ 4000 ש"ח. ורק לפרק לקבל אומדן לנזק יקחו לך כסף עבור כמה שעות עבודה. ואז אם לא ניתן לשפצו בשל גובה הנזק גם לא תוכל לנסוע ברכב כי אין מנוע....

אם אתה רוצה להשקיע באותו הייתי הולך על מנוע מייבוא.

למה מנוע מפירוק מקומי בהכרח יהיה גרוע ומנוע מיבוא בהכרח יהיה טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם שוללים מנוע מפרוק מקומי, לי למשל הציעו מנוע שעדין ברכב, במגרש חלקי חילוף

אמר שמע אותו עובד, וקבל שלשה חודשי אחריות, אך עדיין חששתי ולא עשיתי את הצעד הזה

ואחר אומר ייבוא או מקומי, העיקר תקין לא ממש משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה דומה קרה לי במיצובישי גאלאנט.

בבוקר הרכב היה מעשן בכמויות במשך מספר דק', נסעתי למכונאי ולטענתו הבעיה הייתה בשסתומים ובגומיות של הראש מנוע הוא גם הראה לי את הבלאי שנוצר בשסתומים והגומיות אחרי שהחליף אותם והבעיה נפתרה.

לא שאני מבין כל כך במנוע אבל אם הסיפור שלך זהה לשלי חבל להחליף מנוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המנועים שמפרקים בארץ מוכרים בחו"ל - "מנוע מיבוא".

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוצאתי את הרכב אתמול מהמוסך לאחר שיפוץ ראש חריטה וכ"ו {בעקבות ענני עשן שהיה מוציא בבקר במיוחד}

הרכב לא מוציא עשן בטח לא ברמה ההיא קצת בבקר אך רואים שזה עשן של אדי מיים

הבעייה שאני רואה כעת זה שהרכב בp או ב n סלד די גבוהה של 1400 ב d משהו כמו 800 900

ורעידות אבל ממש רעידות רציניות יותר מלפני השיפוץ

האם יש קשר לשיפוץ שנעשה האם הטורים יתיצבו עם הזמן?

או שעלי לחזור למוסך ולהתלונן בפניו ואם כן על מה?

בתודה מראש:cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...