Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרמקולים עושה רעש אלטנטור שהרכב מונע מה הסיבה לכך?

7DAV4ID7
שימו לב! השרשור הזה בן 3727 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום..

תראו קניתי לא מזמן מחבר מגבר של סרווין ווגה HED 600.4

עכשיו הלכתי לאיזה בנאדם שילמתי לו 200 שקל הרכיב לי את המגבר והכל טוב ויפה.

הכל היה נחמד עד שיום אחד הרגשתי רעש מציק ושמתי לב שכל פעם שאני לוחץ על הגז הרעש רק מתחזק לי..

ושהרכב לא מונע אין רעש רק שהוא מונע יש את הרעש ניסיתי לשים משתיק קול ברדיו דיסק השתיק את הרעש אבל אז שוב חזרה הבעיה הלכתי לבנאדם שיסתכל מפה לשם אמר לי שיש לי בעיה במערכת עכשיו אני לא יודע עד כמה זה נכון מה שהוא אומר לי.

כי וואלה בהתחלה עבד חלק ואז התחילו הרעשים מה הסיכוי של בכבלים?

זאת המערכת שלי:

רמקולים של מורל מקסימו 6X9

מגבר של סוורין ווגה HED 600.4

סאב של סרווין ווגה 122

רדיו דיסק פנסוניק CQ-RX322W

תודה לכל העוזרים כי באמת זה דבר שיכול לשגע אותי =\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לילה טוב . על מנת לעזור לך נישמח אם תבצע מספר בדיקות : כאשר ווליום הרדיו דיסק על 0 Db האם עדיין קיים הרעש ? אם כן עליך ליסגור את גיין המגבר למינימום ולבדוק עם עדיין קיים הרעש . אם כן עליך לנתק את ה Rca מהמגבר ולבדוק אם עדיין קיים הרעש . כאשר ובאחת מהבדיקות נעלם הרעש ציין בפנינו באיזו מהבדיקות נעלם הרעש ונישמח לתת לך פיתרון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לילה טוב . על מנת לעזור לך נישמח אם תבצע מספר בדיקות : כאשר ווליום הרדיו דיסק על 0 Db האם עדיין קיים הרעש ? אם כן עליך ליסגור את גיין המגבר למינימום ולבדוק עם עדיין קיים הרעש . אם כן עליך לנתק את ה Rca מהמגבר ולבדוק אם עדיין קיים הרעש . כאשר ובאחת מהבדיקות נעלם הרעש ציין בפנינו באיזו מהבדיקות נעלם הרעש ונישמח לתת לך פיתרון .

קודם תודה על העזרה..

דבר שני אתה יכול לדבר בשפה פשוטה יותר למה אני חדש בתחום.

אני יענה מה שהבנתי מפה.

וכן אחי הדיצבל אפילו מתחת לאפס הוא על מינוס 6 ועדיין יש רעש גם שהוא על האפס

ושאני מנתק את RCA מהמגבר או מרדיו דיסק אז הרעש נעלם איך שאני מחבר אותו ישר חוזר הרעש רק שהרכב מונע כן

ואת השאר לא כזה הבנתי חח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר הווליום של הרדיו דיסק סגור עד הסופ בזמן שהוא דולק האם קיים אותו רעש ? הבדיקה הנוספת יש למגבר מאין פוטנציומטר בצורת כפתור עגול כאשר את מסובב אותו ימינה הווליום של המערכת עולה וכאשר את מסובב אות שמאלה הווליום של המערכת יורד . אנא סובב את אותו כפתור שמאלה עד הסופ ותבדוק אם עדיין קיים הרעש ואם כן האם הוא נחלש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר הווליום של הרדיו דיסק סגור עד הסופ בזמן שהוא דולק האם קיים אותו רעש ? הבדיקה הנוספת יש למגבר מאין פוטנציומטר בצורת כפתור עגול כאשר את מסובב אותו ימינה הווליום של המערכת עולה וכאשר את מסובב אות שמאלה הווליום של המערכת יורד . אנא סובב את אותו כפתור שמאלה עד הסופ ותבדוק אם עדיין קיים הרעש ואם כן האם הוא נחלש ?

עד אתמול לא היה ששמתי את הוויליום על 0 לא היה רעש אבל היום הרעש עובד גם שהווליום על 0.

וכן אחי עדיין יש רעש..

ממה זה יכול לנבוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לסגור את הגיינים של המגבר (הכפתור שמעלה ומוריד את הווליום של המערכת לא מהרדיו דיסק אלא מהמגבר) . הרעש נחלש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לסגור את הגיינים של המגבר (הכפתור שמעלה ומוריד את הווליום של המערכת לא מהרדיו דיסק אלא מהמגבר) . הרעש נחלש ?

זה מין כפתור כזה שמזיזים שמואלה ימינה נכון?

אתה מדבר על הכפתור למעלה פה?

https://www.google.co.il/search?q=hed%20600.4&espv=210&es_sm=122&um=1&ie=UTF-8&hl=iw&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=61LUUtzaAaev4ATnooGoDA#es_sm=122&espv=210&hl=iw&q=hed+600.4&safe=off&tbm=isch&tbs=isz:m&um=1&facrc=_&imgdii=_&imgrc=Ao4buhoadbt3lM%253A%3BZwo0A5ftNrbzUM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.cerwinvegamobile.com.au%252Fimages%252Fdetailed%252F0%252Fhed_600.4_-_3.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.cerwinvegamobile.com.au%252Famplifiers%252Fh.e.d.-amplifiers%252Fh.e.d.-600.4-4-channel-amplifier.html%3B480%3B480

אם כן אז שאני מעביר לצד שני יוצא רק באסים בעיקר בקושי צליל ואין את הרעש המציק

מה אומר?

ובאמת תודה על העזרה אחי :]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו שני הכפתורים העגולים הראשונים מצד שמאל של המגבר אחד מעל השני שלמעלה מעליהם רשום GAIN .

אחי שתיהם על המינימוםכאילו סגורים..

אבל במה זה קשור?

איפה שרשום

FRON X-OVER

איך שאני שם את המתג על LPF הרעש נעלם אבל אז יוצא רק באסים אחי והצלילים בקושי יוצאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר אתה מסובב את הגיין ששולט על הרמקולים ימינה והווליום של הרדיו דיסק על 0 הרעש עולה ? לגביי המתג שאתה מזיז ואתה שומע רק באסים מהרמקולים זה מכיוון שאתה מפעיל את הקרוס אובר על מצב Lp שהוא בעצם כמו שוטר תנועה . הוא דואג שהתדרים שיגיעו לרמקול יהיו רק או גבוהים (טרבל ומיד) או נמוכים (באס) או כל התדרים . Hp מנחית תדרים נמוכים . Lp מנחית תדרים גבוהים . Full range כל תחום התדרים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר אתה מסובב את הגיין ששולט על הרמקולים ימינה והווליום של הרדיו דיסק על 0 הרעש עולה ? לגביי המתג שאתה מזיז ואתה שומע רק באסים מהרמקולים זה מכיוון שאתה מפעיל את הקרוס אובר על מצב Lp שהוא בעצם כמו שוטר תנועה . הוא דואג שהתדרים שיגיעו לרמקול יהיו רק או גבוהים (טרבל ומיד) או נמוכים (באס) או כל התדרים . Hp מנחית תדרים נמוכים . Lp מנחית תדרים גבוהים . Full range כל תחום התדרים .

תודה על העזרה אממ.

אני יבדוק את זה מחר שאני היה ברכב.

אבל אתה רוצה אני יעלה תמונה על איך מכוון אצלי המגבר בדיוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבצע את הבדיקה האחרונה שהמלצנו לך לעשות . תודיע לנו על התוצאה ונתקדם . אמרת גם שהרעש נעלם חזר . בדוק בבקשה את הכבל שמחובר מה (-) של המגבר לגוף הרכב ? רופפ ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3727 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...