Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

citroen c4 - system anti pollution defaillant תקלה

Proolam123
שימו לב! השרשור הזה בן 3755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם , ברשותי רכב סיטרואן C4 שנת 2008 , בדיוק לפני כמה ימים הייתי במוסך שאפט ועשיתי טיפול כללי בגלל שלא היה ברשותי את סדר הטיפולים של הרכב אז בשביל ראש שקט הלכתי ופשוט עשיתי מה שצריך , ומסתבר שבאמת הייתי צריך להחליף רפידות ברקסים קדמיים היו גמורים , ועוד כמה דברים קטנים כמה מנורות וכמה נורות שנדלקו בלוח שעונים של הרכב, שמנים פילטרים וכל שאר הדברים הרגילים

הרכב עומד על 80 אלף קילומטראז', עכשיו אמא שלי חזרה מהעבודה ואמרה שיש איזו בעיה באוטו אז ירדתי להסתכל

מה שקורה בעצם נדלקת הנורה של הברז הזה , שזאת נורת זיהום אוויר לפי מה שכתוב בספר של הרכב

ובמסך מחשב של הרכב כתוב system anti pollution defaillant

בגוגל לא כל כך הצלחתי למצוא משהו כי הכל בצרפתית אז חשבתי שאולי מישהו פה מכיר את העניין ויוכל להגיד לי מה זה

כמובן שהתקשרתי לשאפט וקבעתי לבוא אליו מחר בצהריים, אבל ככה אולי תוכלו לתת לי כיוון במה מדובר .

תודה רבה לכולם

הנה סרטון שמצאתי ביוטיוב , זה בדיוק מה שקורה לי רק ששם יש לו C3 ויש לו שם עוד כמה תקלות לפי מה שזה נראה

אז אצלי לא כל הנורות מהבהבות, הכל עובד כרגיל והכל בסדר והרכב מניע , אבל כתוב לי במסך כמו שכתוב אצלו ..

http://www.youtube.com/watch?v=bf5T0d_O-Lk

תודה רבה לכולם והמשך יום טוב !

בגלל הדרישה לניאונים, נראה לי שזה יותר מתאים לאתר www.arsforum.co.il/vb

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בדיוק סרט בנושא, אבל לא ביוטיוב, אלא סרט עם לובינסקי. אני מניח שהתסריט עוד יעלה לפורום בהמשך, כי מנהל השירות בצפון מסרב לדבר איתי. אבל בינתיים אתן לך תקציר.

התקלה הזו היא כללית, ובגדול מעידה שיש לך בעיה כלשהי בתערובת. יש לכך כמה סיבות אפשריות. אם יהיה לך מזל, בהתחברות למחשב הרכב תתקבל תקלה ספציפית והוראות מלאות למוסך. אם אין לך מזל, תקבל איזה קוד כללי יותר כמו P2178 או איזה קוד אחר שאני לא זוכר כרגע. אם הקוד כללי, המוסך מתחיל לבדוק ולנחש, ואילו אתה מתחיל לשלם. סדר הפעולות תלוי במקצועיות והיושר של המוסך אליו הלכת. סיבות אפשריות לתקלה - פיח בכל מיני מקומות (סעפת, שסתומים), טיימינג, מזרקים, פלגים, ועוד.

שים לב שהתקלה הזו עשויה להופיע אחרי מקרה בודד, ובכל זאת להציק אחרי כל התנעה, ולגרום לך לחשוב שיש תקלה גם עכשיו ממש. ולא תמיד זה כך. ולכן הכי חשוב שאתה תבדוק עם עצמך האם הרכב נוסע תקין או לא. אני לא מציע לוותר על הקפיצה למוסך, אבל בטח שהייתי מזדרז יותר אם ברור שהרכב מגמגם, אז עשוי להצטבר פיח בכל המקומות שהזכרתי.

מקווה שתעדכן כאן בהמשך, ואחרי שאני אסיים את הבירור עם המחלקה הטכנית של לובינסקי אעלה את הסיפור המלא שלי כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...