Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קליטת GPS בדאבל דין חדש

ybenari
שימו לב! השרשור הזה בן 3755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה התקנתי (לא אני, המתקין..) ברכב מערכת מולטימדיה של פרמייר. (אגב חמודה לא יותר מזה.. לא גמישה להתעסקות יתרה מעבר למקובל והסטנדרטי..) בכל אופן הכל עובד חוץ מהגי.פי.אס. קרוב משפחה נתן לי את הכרטיס זכרון\ניווט שלו עם igo primo.

מחפש ומחפש קליטת לויין, אפילו מוצא כמה אבל לא נתפס או מתחבר אליהם..וממשיך לחפש..

מישהו יודע איפה הבעיה? אולי יש איזו אנטנה נוספת שהמתקין לא חיבר טוב? אולי הבעיה בתוכנה?

אחזור אל המתקין בכל מקרה במהלך השבוע מתישהו אבל אשמח אם תוכלו לעזור שלא יסבנו אותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק את השרשרת החומרתית (מקלט-אנטנה).

אח"כ צריך לבדוק את התוכנה ולקנפג את המקלט ואת הפרוטוקול.

אם המכשיר מוצא לווינים ולא ננעל אז הייתי מתחיל מבדיקה באיזה פרוטוקול ויציאה הוא עובד ומגדיר אותם בתוכנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להכניס כתובת ולהתחיל את הניווט ואל תחכה לנעילת GPS.

אחרי שתכניס את הכתובת ותלחץ על נווט הוא אמור להסתדר טוב יותר.

אני לא אומר מניסיון, ככה קראתי מהוראות התקנה ותקלות של מערכות מסויימות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להכניס כתובת ולהתחיל את הניווט ואל תחכה לנעילת GPS.

אחרי שתכניס את הכתובת ותלחץ על נווט הוא אמור להסתדר טוב יותר.

אני לא אומר מניסיון, ככה קראתי מהוראות התקנה ותקלות של מערכות מסויימות.

כך עשיתי. זה עובד לי לפעמים בטלפון עם ווייז ותוכנות מעקב ריצה. בדאבל דין בינתיים זה לא עבד אבל אמשיך לנסות עד שאגיע אל המתקין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה סובל מתקלה, ועוד מריבוי תקלות, אל תנסה לסדר שום דבר לבד.

תפנה למקום שממנו רכשת ושהוא יטפל בהכל.

שלא תפגע במשהו והוא יסיר מעצמו אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק לגמרי מנסיון. הכוונה הייתה רק לדעת לפני מה אני עומד בעניין הGPS בכל אופן, שהבחור אצלו התקנתי לא יתפזר בטעות. ידחוף אנטנה חדשה פה, כרטיס ניווט חדש שם, הכל בתשלום נוסף כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך לשלם שוב על התקנה נכונה של המערכת

(אנטנת הGPS צריכה להיות בקופסה אם המכשיר תומך בכך)

זה צריך להיות כלול בהתקנה.

כרטיס הזיכרון עם תוכנת הניווט בדר"כ לא כלול במחיר אז תצטרך להוסיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...