Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לקסוס IS300H

niv
שימו לב! השרשור הזה בן 3718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שמכרתי את האינפיניטי בזמן שיא של 7 דקות אתמול הגיע היום לקבל את הלקסוס החדשה שלי.

טקס מסירה מושלם בסוכנות המרכזית של לקסוס בהרצליה ויצאתי לדרך לאילת,

עד עכשיו 400 ק"מ וממוצע צריכת דלק של 17.7 קמ"ל

עידכון הבא ב3000 ק"מ.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות בקרוב.

התרשמות ראשונית: הרכב שקט בצורה מדהימה גם רעשי כביש וגם מהמנוע הכל חרישי מאוד, הרכב נוח מאוד וגם שיבושים גדולים בקושי מורגשים, פנים הרכב מאוד איכותי ריפודי עור יפיפיים בצבע שמנת, המושבים חובקים ומאוד נוחים.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, רכב מדהים!

על איזו רמת גימור הלכת? הצבע הוא לבן פנינה?

עוד שאלה,

זאת לא הייתה האינפיניטי שלך מפורסמת תקופה ביד 2!?

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, רכב מדהים!

על איזו רמת גימור הלכת? הצבע הוא לבן פנינה?

עוד שאלה,

זאת לא הייתה האינפיניטי שלך מפורסמת תקופה ביד 2!?

הרכב אכן בצבע לבן, רמת גימור בינונית.

האינפיניטי שהייתה מפורסמת תקופה הייתה בצבע לבן, שלי הייתה אפור מטאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הייתה דווקא ההחלטה ללכת על הלקסוס? אני זוכר שהתענינת ב cla וב q50 כאשר ה q50 וה ex שלך חזקות משמעותית מהלקסוס, מה בכל זאת גרם לך לוותר על השתיים האחרות שציינתי.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה ימים ראיתי אחת לבנה על הכביש, רכב מאוד מרשים והעיצוב נשאר עם סממנים ספורטיביים בדומה לדגם היוצא.

תתחדש!

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הייתה דווקא ההחלטה ללכת על הלקסוס? אני זוכר שהתענינת ב cla וב q50 כאשר ה q50 וה ex שלך חזקות משמעותית מהלקסוס, מה בכל זאת גרם לך לוותר על השתיים האחרות שציינתי.

הQ50 רכב פשוט מדהים,ההייבריד עם 364 סוסים עצבניים!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה בCLA הייתי ממש לפני סגירה, אחרי נסיעת מבחן ויתרתי על הרכב, הרכב פשוט,שנתיים אחריות, בינוני, זול מאוד בפנים ולא שווה 305 אלף ותאמת אני לא בטוח שהייתי קונה גם ב240.

הQ50 ירדתי מזה אחרי שהבנתי שהיא לא תגיע לארץ בזמן הקרוב ובנוסף התחושות שלי שמשהו בשירות של אינפיניטי בארץ ירד משמעותית.

לקסוס- איכותי מאוד, שקט מאוד, צריכת דלק מעולה, שירות מעולה, נוחה מאוד.

wqen0tyw0wio.jpg

yzm2gz22qjyu.jpg

ezzmmexij2zt.jpg

vdnxzzktzigi.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

באמת אוטו מדהים. לדעתי מקבלים הכי הרבה תמורה לשקל אם משווים לשאר המכוניות המתחרות.

תוכל לכתוב חו"ד על התיבה? (אפילו שנסעת רק 400 ק"מ)

אגב, התמונות לא עובדות.

(סקירה לאחר קניה) Alfa Romeo Giulietta 170 2014 Manual

Honda Civic 2006 Manual - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...