Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מטרידים ממספר חסוי

ofir1000
שימו לב! השרשור הזה בן 2305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

במספר הימים האחרונים מתקשרים אליי קבוע בין השעות 12-2 בלילה ממספר חסום ומטרידים אותי.

השיחות הן ממישהו פרטי ולא הודעה מוקלטת , הבן הזה מכיר אותי ממקום כלשהו כיוון שהוא מתקשר ומטריד אותי על זה שהוא מעוניין לקנות בגדים וכל מיני שטויות כאלה ( בעבר הייתי מוכר בגדים באופן פרטי ) .

חשבתי שעברתי את הגיל של ההטרדות בטלפון אבל מסתבר שלא, שאלתי היא אם יש איזושהי דרך חוץ מללכת למשטרת ישראל ולהגיש תלונה שזה סיפור, לגלות מי הבן אדם השפל האפס שמתקשר ומטריד? ניסיתי דרך חברת הסלולר אבל הם שלחו אותי למשטרה ששם אומרים שצריך לבוא לתחנה להגיש תלונה ואני לא רוצה לעשות את זה. האם יש דרך כלשהי לגלות מי מתקשר? אפליקציות שונות, מכתב מעורך דין לחברת הסלולר אולי יעזור? למישהו יש רעיונות?

אני כבר חיפשתי פתרונות ואיבדתי תקווה

אשמח לעזרה

אופיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים כששירתתי כמדריך של תלמידים, הייתי חווה הרבה הצקות כאלה.

באותה תקופה השיחות היו בתשלום, אז פשוט הייתי עונה ומשאיר את הטלפון פתוח.

היום זה קצת יותר בעייתי, לכולם יש חבילות בחינם וההצקות האלה לא עולות כסף לאף אחד.

אז הפיתרון הטוב ביותר הוא ללכת למשטרה לדעתי.

או לחילופין לחכות למעידה של המטריד, שישכח לעשות "חסוי".

בכל מקרה, מתישהו גם למטריד ימאס, אם יגלה שזה לא אטרציה. פשוט תענה/תסרב שיחה באופן קבוע.

אם בחרת לענות, לא להגיד שום דבר שיבדר את הצד השני, רק לענות, להשתיק מיקרופון ולהניח על השולחן.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את השיטה הכי מוצלחת. שים את הטלפון על מצב שקט. בטל אופציה לרטט ובא לציון גואל. שיתקשר כמה פעמים שבא לו. אצלי זה עובד יופי. זכור לי איפשהוא שהעבירו הצעת חוק לביטול אופציה להתקשר מחסום.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. יש אפליקציות שמשתיקות שיחות מחסום.

2. אכן אפשר להשתיק את הטלפון לחלוטין כשהולכים לישון. זה מה שאני עושה. אני לא ראש ממשלה ולא נשיא ארה"ב ולא ראש מחלקת ניתוחי מוח באיכילוב. אין שום דבר שיכול לקרות שלא יכול לחכות לבוקר.

3. אם אתה בגולן טלקום אתה יכול לחסום שיחות מחסוי ברמת הרשת (!), הגדרה פשוטה באתר.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תנסה למשוך אותו. תזרום איתו בשיחה תסכים לכל מה שהוא אומר ותנסה למכור לו משהו. תקבעו להפגש ובום שני צוותי ימ"מ גולשים ממסוק משטרתי ומחופים על ידי עשרות יסמניקים.

סליחה משעמם לי בעבודה. (אבל את תחילת העצה שלי אתה מוזמן ליישם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^עצה גרועה מאוד. מה שהמטריד מנסה להשיג זה להעביר את הזמן שלו בכיף ולהציק לך כמה שיותר. אתה לא באמת חושב שהוא יבוא לפגישה, כן?

כפי שאמרו מקודם. פשוט תסנן, הוא יאבד עניין ויפסיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הקפצה:

המטריד הטיפש התקשר אליי ב1.30 בלילה ושכח לעשות חסום ( לכן עניתי כיוון שהיה מספר מזוהה ).

המספר שלו שמור אצלי, השאלה היא איך אני מברר את פרטי המשתמש כשיש לי את המספר, למישהו יש רעיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה ואתה משוכנע שהוא זה שעומד מאחורי המספר הזה, אני הייתי מסמס חזרה "שלום, אני יודע שאתה הוא זה שמטריד אותי מחסוי. אם תמשיך, אערב את המשטרה".

זהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-אין תמונה דרך הוואטסאפ?

-יש אפליקציה שחוסמת מספרים שאתה מגדיר ( אתה אפילו לא תראה שהוא מתקשר)

-תנסה דרך מישהי (!) להוציא ממנו פרטים,כביכול טעות במספר ואז היא זורמת...

אלא אם כן הוא כאן בפורום וקורא את כל זה ...:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה את האפליקציה true caller יש בה מאגר גדול של מספרים ישראלים.

עריכה: בגלל שהמספר כבר בטלפון תוסיף לזיכרון ותוריד את האפליקציה sync.me יש סיכוי שהיא תצמיד את המספר לחשבון פייסבוק.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sync.me

אפליקציה לאייפון המקשרת מספרי טלפון שבאנשי הקשר לחשבונות הפייסבוק.

שווה לבדוק אולי יש תמונה לפלוני.

חוץ מזה, גגל את המספר אולי יעלו תוצאות.

נסה את http://441il.com הוא לא מעודכן אך שווה לנסות בכל מקרה.

וכמובן נשק יום הדין:

החזר לו באותו המטבע, רשום אותו ללימודים http://www.universities-colleges.org.il/

רשום אותו לכל מיני אתרים מפוקפקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...