Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קפה מומלץ חוץ מקקי של חתול פיליפיני - בריסטות התפקדו!

AlonBar
שימו לב! השרשור הזה בן 3732 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מזה זמן שאני עובר מסוג אחד של פולים לשני ועדיין אני לא מוצא את הסוג שבאמת קורץ לי.

למען האמת אני מאוד אוהב קפה שדומה בטעמו לאחד הנספרסוים, ועד עכשיו לא מצאתי את פולי הקפה שיתאימו.

יש לכם העדפה ספציפית לפולים שבאמת שווים את המחיר שלהם ? לא מר מדי, בעל ארומה חזקה, שכיף לשתות בתור אספרסו ולא רק בתור קפוצ'ינו.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה עברנו בואדי ניסנאס בחיפה לפני כמה שבועות, קניתי קפה מעולה, אין לי מושג מה הוא שם שם (שני סוגי פולים),

אני שותה אותו בוץ (כי נמאס מהאספרסו בעבודה). 40 ש"ח לקילו!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפה טעים זה קפה טרי.

אם אתה קונה קפה טחון מראש, אז תשכח מקפה טוב באופן עקבי. קנה מטחנה קודם.

אני די מרוצה באופן עקבי מתערובות הבית של ״קפה אמיגו״ כשאין לי זמן לקלות בעצמי.

מזמינים בדואר, שקיות חצי ק״ג של פולים קלויים, לא טחונים. יכול להיות שהתערובת ״רומא״ תתאים לך.

יש עוד כמה ספקי קפה בארץ שמתחייבים לקלייה בסמוך למועד ההזמנה, כדאי לבדוק.

נוגי - יש מעט מאוד תערובות לטורקי/בוץ שגם מתאימות לאספרסו, בלי קשר למחיר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חתול פיליפיני? יותר דומה לעכברוש.

500px-Luwak.jpg

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שציינו כאן - הדבר הכי חשוב לקפה זו הטריות. קפה שנקלה לפני יותר משבועיים, כבר משמעותית פחות טעים.

זן מאוד מומלץ (אם קולים אותו כמו שצריך) הוא הבורונדי. אין הרבה מקומות שיקלו לך איזה קפה שאתה רוצה, ולרוב אוהבי הקפה קולים אותו בעצמם.

אני מאמין עם זאת, שאם תדבר עם אמיגו (שמוכרים את הזן הזה כקפה ירוק, ויש להם בית קלייה די רציני) הם יקלו עבורך וישלחו לך. שווה בדיקה.

עם זאת, שני סייגים:

1. אם אתה מדבר על קפה טחון מראש - חבל על המאמץ שלך. לא תקבל אספרסו טוב בחיים ללא מטחנה טובה צמודה.

2. אם אתה מדבר על מכונה סופר אוטומטית (מאלו שעושות הכל בלחיצת כפתור - טוחנות, חולטות וכו') - ב-95% מהמקרים חבל על המאמץ שלך. 100% מהמכונות הסופר אוטומטיות שאני ניסיתי לא מסוגלות להוציא אספרסו סביר, וניסיתי הרבה אך לא את כולן. (ולכן אני רושם 95%...).

איזה ציוד יש לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי משעונין אני יכול לארגן קפה ישירות מהקליה של ארקפה, אציין ואומר שאם זה ישירות מהקליה מדובר במארז של 1קג, או לחלופין דרך הסניפים ששם עובר כ3-4 ימים מהקליה עד שזה מגיע אלינו לסניף.

הקפה מצוין, הכוסית אספרסו עלי למי שיבוא לבקר :-)

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש במאורו דה לוקס יותר מעשור ומאוד אוהב אותו.

70 30 לטובת ערביקה נותנים לו צביטה שאני ממש אוהב.

לקלות פולים זה סיפור מאוד לא פשוט, מרווח הניסיון והטעיה כמעט אין סופי.

קפה טוב צריך להגיע בצורת פולים ארוז בוואקום ועדיף בחנקן.

מטחנה טובה חובה, גם כאן יקח לך קצת זמן ללמוד מתי הוא דק או גס מדי למכונה שלך.

לחות היא האויב האכזר של הקפה, אחרי הטחינה האיכות יורדת ממש כל שעה, לכן מקומות רציניים טוחנים לפי דרישה ולא עד שהדיספנסר מלא.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מצטרף לשאלה של אלון פותח השירשור לקפה שחור איכותי "טרי" וקלוי.

אשמח להצעות מהיכן אפשר לקנות.

בנוסף מישהו יכול לומר מה הרכב הקפה שחור של ג'יקובס שנמכר במרכולים?

תודה והמשך יום נהדר לכולם.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו תמיד, אמליץ על נגרו, אתה יכול גם לבקש "טעימות". יש לו קפה שחור אבל אני חושב שמדי פעם הוא משנה אותו בהתאם לזנים שיש לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף מישהו יכול לומר מה הרכב הקפה שחור של ג'יקובס שנמכר במרכולים?

תודה והמשך יום נהדר לכולם.

בעיקר מזבל, זה משנה בכלל? גיקובס זה פשוט בילתי ראוי לשתיה, אפילו קפה עלום שם מתעלה עליו.

למי שמתקשה למצא קפה טרי אז אפשר לגשת לסניף הקרוב של ארקפה ולקנות מהם במחיר שערוריתי של 20₪ ל100 גרם ואם כבר קונים אז התערובת רומא היא המומלצת.

לארקפה יש בית קליה ובכל סניף מלאי הקפה מוחלף כל 3 ימים בקפה קלוי טרי

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...