Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לשנות המס' IMEI בנוקיה C2, איך עושים?

סאמי
שימו לב! השרשור הזה בן 3744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 77
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה פלילי בזיוף מספר שלדה ברכב? זה בדיוק אותו דבר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שתרצה לשנות מספר IMEI?

האופציות בהינתן מכשיר "טיפש" כזה הן:

1. זה מכשיר גנוב שה-IMEI שלו חסום אצל הרשתות.

2. זה מכשיר אבוד שה-IMEI שלו חסום אצל הרשתות.

3. זה מכשיר גנוב/אבוד שה-IMEI שלו עדיין לא חסום אצל הרשתות אבל אתה רוצה להקדים תרופה למכה.

אף אחת מהן לא טובה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולן השיקה מסלול כשר, הלכתי לשם הראיתי להם את מכשיר שלי לוודא שזה יעבוד על זה קו כשר, בדקו ואמרו כן, עשיתי ניוד ואופס אין לי קו, נהיו לילה ולמחרת עדיין נשארתי בלי קו, אחרי שעות בירורים אצלם, התשובה הגיעה, "הקו הזה עובד רק על מכשיר כשר שהimei שלו 8 ספרות הראשונות מתחילות ב 35195305, לך תחליף הimei וזה יעבוד, אז בנתיים עשיתי הפנייית שיחות למס' אחר שיש לי, וככה מגיעה אלי כל השיחות, ומוציא שיחות דרך קו אחר (לא כשר) שכן עובד על הC2 ומשלם הרבה כסף על כל שיחה, כי זה מסלול ישן.

אשמח אם ממישהו יכול לעזור לי, דחוף, ואפילו בפרטי, ולמי שלא רוצה לא חייב.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תחליף את ה-IMEI זה במילים אחרות לך תחליף את המכשיר, בוודאי ובוודאי כשזה מגיע מנציג של חברת סלולר.

לגבי החלפת IMEI של מכשיר כבר כתבתי לך באיזה מקרים עושים את זה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תחליף את ה-IMEI זה במילים אחרות לך תחליף את המכשיר, בוודאי ובוודאי כשזה מגיע מנציג של חברת סלולר. לא נכון

לגבי החלפת IMEI של מכשיר כבר כתבתי לך באיזה מקרים עושים את זה וכבר כתבתי לך שיש עוד מקרים.

באדום
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה אתה צריך קו כשר?

תעשה קו טמא, סגור לו את האינטרנט/סמס/שיחות למספרי פרימיום טרייפים/שאר הבלים וזהו.

או שיש מי שכופה עליך להשתמש במספר עם קידומת מסויימת? :roll:

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאמי, אני מבין שאתה חושב אחרת.

מבחינה חוקית אין לך דרך להחליף IMEI, זה ת.ז. של המכשיר מיום הלחמתו בסין ועד יום מותו בערימת אשפה.

נוקיה C2 "כשר" אכן מתחיל בספרות 35195305, אבל את המכשיר "הטמא" שלך אתה לא יכול להפוך ל"כשר" כי הוא תומך בדברים "טמאים".

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה אתה צריך קו כשר?

תעשה קו טמא, סגור לו את האינטרנט/סמס/שיחות למספרי פרימיום טרייפים/שאר הבלים וזהו.

או שיש מי שכופה עליך להשתמש במספר עם קידומת מסויימת? :roll:

על זה אפשר לפתוח אשכול בנפרד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא "לא חוקי" ובטח שלא "פלילי"... היסטריה מיותרת.

זה קשה נורא, יקר נורא ובדרך כלל אין סיבה לעשות את זה חוץ מכוונה פלילית או בלתי חוקית (מכשיר גנוב ברשימה שחורה שתרצה לשנות לו את הIMEI כדי להתחמק מהרשימה או לחילופין כדי להתחזות לאדם אחר וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...