Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפולשים החכמים

Serpent
שימו לב! השרשור הזה בן 7898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רבותי, יש לי בשורה.

קניון אביב, בשכונת רמת אביב השלווה בצפון תל אביב, נכבש.

אולי לא נכבש, אבל הפלישה החלה.

אבל מה שמעודד הוא שהפולשים הם חכמים, או לפחות המכוניות שלהם חכמות, או אמורות להיות לפי מה שמרצדס (MCC למהדרין) מספרים לנו. כן כן, זוהי הסמארט-קאר.

ואיך מרצדס החכמים עם המכוניות החכמות דאגו לספר לנו, הצרכנים היקרים שיקבלו עודף של 100 שקל מ-80,000 אחרים לפחות בשביל הסמארט? הם שלחו שתי "שגרירות" שכל יעודן הוא לרבוץ בחניות ולהיות מאוד אופנתיות, וגם להחזיק בווישרים עלונים בשפע. כי מה שמרצדס מנסים למכור לנו, הלקוחות החכמים, היא מכונית אופנתית. ומי שנוהג בהן הן שתי בחורות מאוד אופנתיות, אבל זה לא מפריע לי, להפך...

היום קיבלתי את תוצאות מבחני הבגרות שלי, וכדי לפרגן לעצמי ולאגו היקר שלי, אני אגיד שאני אדם חכם (לפחות זה מה שמשרד החינוך אומר, אבל זה משרד החינוך). ואם החכמה מתבטאת בקניית מכונית, אני חושב שמשיטוט בפורום הזה ובפורום YNET הישן כחודשיים, וגם מהתנסות ראשונה, נראה לי שאני בדרך הנכונה. תוכלו לחלוק עלי ועל הסמלון בצד ימין למעלה, זכותכם...

אז בואו נראה למה הסמארט הזה כל כך חכם.

אהם... הוא חמוד ואופנתי. וגם מבפנים. והוא מיוחד. וקל להחנות אותו. וכולם יודעים שמרצדס מייצרת אותו. ויש לו פאנלים מתחלפים כמו לפלאפון האופנתי ההוא שכיום כבר לא כל כך אופנתי.

אז מרצדס מצפים ממני לשלם לשלם 80,000 עד 100,000 שקלים עבור משהו כל כך חכם שקשה לי אפילו להגדיר אותו. וזו עסקה שאמורה להיות חכמה יותר מקניית סופרמיני אחרת, שמיועדת לאנשים חכמים, במיוחד אלה ששורפים שעות מרובות בקניון.

ומה שמדאיג אותי זה שמרצדס יידעו במיוחד איך לכוון בקמפיין המכירות הזה. אולי הם למדו מצ'מפיון, שהציבו פולו חדשה באמצע אותו קניון. שם, עיקר התצוגה עסקה בקו אופנה חדש בהשראת הפולו (עוד עסקה חכמה). ואני מנחש שרבים מבאי הקניון יראו לכולם שהם חכמים ויקנו את הסמארט, ונזכה לראות את התכשיט החביב הזה מפאר מקומות חניה ברחבי הקניון בעתיד הלא רחוק. לא נורא, תמיד חיבבתי יותר את סווטש מאשר את יצרני הרכב "ההם", שמייצרים מכוניות לאנשים טיפשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטוטגארט במיוחד, כנראה בגלל ששם יש 7 סניפים של סוכניות מכירות של מרצדס.., עמוסה מאד מאד בסמארטים.

המכונית עצמה היא נורא פרקטית. תחשוב על זה:

1. צריכת דלק נמוכה יחסית כי אין צורך במנוע גדול או חזק.

2. קטנה וקומפקטית. כלומר קלה לחניה ולניהוג.

3. מתאימה כמו כפפה לזוג ללא ילדים שלא מעונין בילדים בזמן הקרוב.

מכונית שמיועדת לשוק הזה של זוג של אנשים או אנשים יחידים שלא זקוקים למושב האחורי!.

תחשוב שאתה סטודנט, במקרה הנוכחי סטודנט עשיר!, ואתה לא צריך מכונית גדולה אז אתה קונה סמארט. בדיוק המכונית בשבילך. כביכול מכונית שמייצגת מינימאליזם במחיר די מקסימלי.. :? . ואם כבר להתאים מכונית כמו כפפה אז למה שגם לא תייצג סוג של הצהרת אופנה? הרי הדבר הזה כל כך הצליח עם הגולף!. כלומר שוק היעד הברור של הסמארט הוא צעירים, עשירים יחסית שמחפשים מכונית שתתאים לצרכים שלהם וגם לעשות את זה בסטייל! העשירים יותר יקנו בוקסטר שזה סופר הצההרת אופנה והעשירים טיפה פחות יקנו סמארט. אבל הרעיון שעומד מאחורי הסמארט הוא רעיון מאד טוב ופרקטי שבמקרה נוצל על ידי יצרן שנחשב יוקרתי ומן הסתם שזה גם יהיה יקר, אם הסמארט הייתה מכונית יפנית לדוגמא קח את טויוטה, אתה מדמיין לעצמך תימחור של סמארט במחיר 100K??.

:roll::roll:

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...