Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

TIRE CLUB - אתר חדש למכירת צמיגים באינטרנט

TIRE CLUB
שימו לב! השרשור הזה בן 3735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

רשת טייר קלאב היא רשת ותיקה מקבוצת אוטולוקס, המאגדת פעילות של עשרות צמיגיות בפריסה ארצית.

לפני מספר שבועות השקנו את אתר האינטרנט החדש של הרשת, במתכונת של אתר למכירת צמיגים באינטרנט.

באתר TIRE CLUB תוכלו להשוות בין התכונות של צמיגים שונים באמצעות מנגנון "צמיג בהתאמה אישית" ולבחור בצמיג המתאים ביותר לדפוסי הנהיגה שלכם.

אתר TIRE CLUB כולל את מגוון צמיגי הנוסעים המיובאים לישראל ע"י קבוצת אוטולוקס וביניהם Toyo, Hankook, Falken ומותגים נוספים.

המחירים באתר TIRE CLUB הם אטרקטיביים ומשתלמים במיוחד, והינם סופיים - כוללים פירוק, הרכבה ואיזון באחת מעשרות צמיגיות הרשת בפריסה ארצית, לבחירתכם.

רכישת צמיגים באתר TIRE CLUB מבטיחה לכם שירות מהיר ויעיל ומענה טלפוני זמין בכל מקרה של שאלה או בעייה.

אתם מוזמנים כמובן לפנות אלינו בכל עניין, שאלה או בקשה, דרך הפורום או באמצעות טופס "צור קשר" באתר.

להתראות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נחמד מאוד,

אבל באתר TIRES4U יש את אותם דגמי צמיג במחיר זול יותר!

ייתכן ש- Tires4U זולים מאיתנו בחלק מהצמיגים. לך כלקוח תהיה עכשיו עוד אפשרות להשוואת מחירים, ותוכל לרכוש את הצמיגים במקום שבו אתה מקבל את המחיר ואת התנאים הטובים ביותר.

אין לכם 13 אינץ'

לאיזו מידה בדיוק אתה מתכוון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה רק אצלי, אני מסייג את דברי כיוון שאני עובד בחברה שעוברת דרך פרוקסי אז אולי זה משפיע. בכל אופן, נתקלתי בבעיות עם האתר בפיירפוקס ו IE.

תודה רבה מראש על האתר, כל אתר השוואת מחירים הוא מבורך.

IE 8:

אחרי שבוחרים מידת צמיג ולוחצים "מצא צמיג" אני לא מקבל את רשימת הצמיגים ויש את ה ERROR הזה בדף:

Webpage error details

User Agent: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.1; WOW64; Trident/4.0; SLCC2; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30729; InfoPath.3; MS-RTC LM 8; .NET4.0C; .NET4.0E)

Timestamp: Thu, 2 Jan 2014 08:08:39 UTC

Line: 1153

Char: 1

Code: 0

URI: http://www.tireclub.co.il/קטלוג_צמיגים.html

Line: 1596

Line: 601

Char: 14

פיירפוקס 26:

אני מכניס מידת צמיג, לוחץ "מצא צמיג" ומקבל רשימה, הכל בסדר. מנסה לעבור בין דפי התוצאות על ידי לחיצה על מספרי הדפים בתחתית העמוד אבל העמודים לא עוברים ואני לא יכול לראות את שאר הצמיגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה רק אצלי, אני מסייג את דברי כיוון שאני עובד בחברה שעוברת דרך פרוקסי אז אולי זה משפיע. בכל אופן, נתקלתי בבעיות עם האתר בפיירפוקס ו IE.

תודה רבה מראש על האתר, כל אתר השוואת מחירים הוא מבורך.

IE 8:

אחרי שבוחרים מידת צמיג ולוחצים "מצא צמיג" אני לא מקבל את רשימת הצמיגים ויש את ה ERROR הזה בדף:

Webpage error details

User Agent: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.1; WOW64; Trident/4.0; SLCC2; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30729; InfoPath.3; MS-RTC LM 8; .NET4.0C; .NET4.0E)

Timestamp: Thu, 2 Jan 2014 08:08:39 UTC

Line: 1153

Line: 1596

Line: 601

Char: 14

פיירפוקס 26:

אני מכניס מידת צמיג, לוחץ "מצא צמיג" ומקבל רשימה, הכל בסדר. מנסה לעבור בין דפי התוצאות על ידי לחיצה על מספרי הדפים בתחתית העמוד אבל העמודים לא עוברים ואני לא יכול לראות את שאר הצמיגים.

תודה על ההערה, אנחנו נבדוק את העניין בהקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן ש- Tires4U זולים מאיתנו בחלק מהצמיגים. לך כלקוח תהיה עכשיו עוד אפשרות להשוואת מחירים, ותוכל לרכוש את הצמיגים במקום שבו אתה מקבל את המחיר ואת התנאים הטובים ביותר.

לאיזו מידה בדיוק אתה מתכוון?

175/65 R13

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

175/65 R13

לצערנו אכן אין לנו את המידה הזו כיום (פולקסווגן פולו?). אנחנו בודקים אפשרות לחידוש הייבוא, אבל זה עוד ייקח זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתר מעולה. נוח פשוט וקל להבנה.

רעיון התאמת הצמיג לסגנון הנהיגה מבורך מאוד.

שתי הערות קטנות:

אחרי שבוחרים צמיג עפ"י התאמה לסגנון נהיגה ומגיעים לרשימת הצמיגים, בצד ימין של האתר (איפה שנמצאים הפרמטרים) אני מציע להוסיף את סגנונות הנהיגה ולא רק את הדרישות (יציבות, אחיזה וכו'). זה יכול להקל על אנשים ויחסוך מהם לחזור לעמוד הקודם כדי לבחור קטגוריה אחרת של צמיגים - לדוגמא: חיפשתי צמיגים חסכוניים, בדקתי ועכשיו אני רוצה למצוא משפחתיים, אם אני לא יודע מה מציעים צמיגים משפחתיים מבחינת הדרישות שציינתי לפני כן אני חייב לחזור לעמוד הקודם ולבחור קטגוריה אחרת.

מציע גם לא לבטל את מידת הצמיג בדף שמציג את התוצאות, מעיק להכניס אותה כל פעם מחדש כשמשנים דרישות.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתר מעולה. נוח פשוט וקל להבנה.

רעיון התאמת הצמיג לסגנון הנהיגה מבורך מאוד.

שתי הערות קטנות:

אחרי שבוחרים צמיג עפ"י התאמה לסגנון נהיגה ומגיעים לרשימת הצמיגים, בצד ימין של האתר (איפה שנמצאים הפרמטרים) אני מציע להוסיף את סגנונות הנהיגה ולא רק את הדרישות (יציבות, אחיזה וכו'). זה יכול להקל על אנשים ויחסוך מהם לחזור לעמוד הקודם כדי לבחור קטגוריה אחרת של צמיגים - לדוגמא: חיפשתי צמיגים חסכוניים, בדקתי ועכשיו אני רוצה למצוא משפחתיים, אם אני לא יודע מה מציעים צמיגים משפחתיים מבחינת הדרישות שציינתי לפני כן אני חייב לחזור לעמוד הקודם ולבחור קטגוריה אחרת.

מציע גם לא לבטל את מידת הצמיג בדף שמציג את התוצאות, מעיק להכניס אותה כל פעם מחדש כשמשנים דרישות.

תודה רבה על הפירגון!

גם לאחר בחירת סגנון נהיגה והצגת התוצאות ניתן לשנות סגנון נהיגה ע"י הקלקה בחלק העליון על "לא יודע מה לבחור" -> "התחל כאן". זה פותח את המנגנון לבחירת מידה וסגנון נהיגה שקיים גם בעמוד הבית. אם כי ההערה שלך מעידה על כך שזה כנראה לא מספיק ברור, נבחן כיצד ניתן לשפר את זה.

לגבי מידת הצמיג - היא אמורה להישאר קבועה כשמשנים את הסינון, אלא אם משנים אותה כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק. וצודק.

המידה אכן נשארת במקומה, היא פשוט הופכת אפורה אז לא שמתי לב שהיא שם, מצטער.

לגבי בחירת קטגוריית הצמיג, הלינק של "לא יודע מה לבחור" נראה יותר מידיי כמו משהו שפותח תיבת התקשרות/השארת פרטים, ראיתי שבלחיצה עליו נפתח חלון בחירת הצמיג באותו חלון באופן מאוד נוח, אני מציע פשוט לבטל את הלינק ולהשאיר את החלונית קבועה בדף.

עריכה: אולי לשים מהירות מקסימלית ליד אותיות קוד המהירות? הרבה אנשים לא יודעים מה האותיות האלה אומרות (כולל אותי :oops:)

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק. וצודק.

המידה אכן נשארת במקומה, היא פשוט הופכת אפורה אז לא שמתי לב שהיא שם, מצטער.

לגבי בחירת קטגוריית הצמיג, הלינק של "לא יודע מה לבחור" נראה יותר מידיי כמו משהו שפותח תיבת התקשרות/השארת פרטים, ראיתי שבלחיצה עליו נפתח חלון בחירת הצמיג באותו חלון באופן מאוד נוח, אני מציע פשוט לבטל את הלינק ולהשאיר את החלונית קבועה בדף.

עריכה: אולי לשים מהירות מקסימלית ליד אותיות קוד המהירות? הרבה אנשים לא יודעים מה האותיות האלה אומרות (כולל אותי :oops:)

הצעה מעניינת, אנחנו בהחלט נבחן אותה.

לגבי קוד המהירות, הוא לא רשום שם בכוונה כי הוא מטעה. בכל מקרה מדובר במהירויות גבוהות מאוד, יותר מאלה שהרכב יגיע אליהן אי פעם. למשל (בקמ"ש):

T - 190

H - 210

V - 240

אנחנו רוצים למנוע מצב שבו לקוח ירכוש צמיג בקוד H (כי הוא במילא לא יגיע לעולם ל- 210 קמ"ש) למרות שברשיון הרכב רשום V. במדינות אחרות לא מייחסים לזה חשיבות, אבל בארץ עלולים להיכשל על זה בטסט. לכן, השיקול היחיד הוא הנחיות יצרן הרכב כפי שרשומות ברשיון הרכב ו/או בספר הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר בקוד עומס עסקינן, אני חושב שיש כאן טעות

"שים לב! חייבת להיות התאמה בין קוד המהירות והעומס של הרכב (הצמיג?) לבין הרשום ברישיון הרכב. להסבר נוסף לחץ כאן"

בכל אופן, בין אם תקבלו את ההצעות או לא, אתר מרשים מאוד ומאוד נוח. שיהיה המון בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתר נוח ואינטואיטיבי קבלו ח"ח על זה, רק נשאר לכם להגדיל את ההיצע וזה יהיה מבריק :)

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מברך על האתר! יותר שקיפות ותחרות זה רק טוב ללקוחות (אנחנו...)

לדעתי האתר מושקע ויפה אבל פחות ידידותי ונוח לשימוש מאתר דומה.

ממליץ לשפר את החיפוש לפי מידה, לפי דגם וכו" - שיהיה קל ומהיר יותר. אולי לכתוב את זה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...