Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוונטה היחידה בעיר

Triple-H
שימו לב! השרשור הזה בן 7107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמתי לב שהרכב שלי [205] הוא הרכב בכמעט יחיד בעיר שהוונטה שלו פועלת כמעט בלי סוף. היוניט מתחיל להעיל אותה ב-80...

יכול להיות שבימים האלא שלא כל כך חם בחוץ החום מנוע קצת קופץ מעל מה שצריך בגלל סתימה ברטיאדור או משהו דומה? או שטבעי לסבול את הוונטה אפילו בחורף..?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב שהרכב שלי [205] הוא הרכב בכמעט יחיד בעיר שהוונטה שלו פועלת כמעט בלי סוף. היוניט מתחיל להעיל אותה ב-80...

יכול להיות שבימים האלא שלא כל כך חם בחוץ החום מנוע קצת קופץ מעל מה שצריך בגלל סתימה ברטיאדור או משהו דומה? או שטבעי לסבול את הוונטה אפילו בחורף..?

יכול להיות שהתרמוסטט שלך תקול.

או שבאמת יש לך סתימה ברדיאטור.

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מפריע שהיא עובדת שעות נוספות בגלל שזה אומר שגם אחרי נסיעה קצרה החום מנוע מגיע למקסימום בטווח הנורמלי שלו..

2. תרומוסטט חדש, כל הקיץ הייתי בלי ולפני שבוע בדיוק קניתי חדש והכרבתי.

לגבי סתימה ברדיאטור זה יותר הגיוני, כי אני יודע שיש לי סתימה ועוד לא טיפלתי בה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי או החלפת רדיאטור, זה מה שאתה צריך.

אם תרצה מקום באמת זול-יבואן,לקנות חדש אז תאמר לי.

סתאם לשם השוואה,כשאני החלפתי רדיאטור-לפני כשבוע ימים רצו ממני בין 600-800 רק על הרדיאטור,בלי עבודה.

אצל אותו יבואן,חדש דנדש עולה 370 ש"ח, את העבודה כבר עשיתי לבד.

לא שווה לעשות ניקוי בשביל מחיר כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מפריע לך שהוונטה עובדת שעות נוספות?

כל עוד החום הוא בטווח הנורמאלי,מה הבעייה?

שלום.

זה אתה הבחור שמחלק וונטות בחינם?

סופה של הוונטה להשרף הבנתה מר בחור.

לדעתי הרכיבו לך טרמוסוויץ לא מתאים!!!

במקום להרכיב טרמוסוויץ שידליק את המאוורר ב92 מעלות ויכבה ב87 מעלות

הרכיבו לך יחידה שמפעילה את הוונטה ב87 מעלות ומכבה ב76 מעלות.

ובגלל זה המאוורר עובד שעות נוספות וזה לא טוב ובריא לו למאוורר ולא למנוע...

החלף את הטרמוסוויץ למתאים ואם הרכב מתחמם יש בעיה אחרת שצריך לבדוק.

למען ההשכלה מנוע שמתחמם מעל הנורמל התופעה הראשונה היא עיבוד מים לא מוסבר

כלומר מעבד מים ואיין נזילה.

בברכה בני ל

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאוורר לא יישרף ולא נעליים, אני שאלתי לגבי המאוורר אם נניח הוא עובד שעות נוספות - לא קורה לו כלום, גם אם הוא יעבוד מרגע התנעת הרכב באופן רצוף , הוא לא יישרף - בדוק!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאוורר לא יישרף ולא נעליים, אני שאלתי לגבי המאוורר אם נניח הוא עובד שעות נוספות - לא קורה לו כלום, גם אם הוא יעבוד מרגע התנעת הרכב באופן רצוף , הוא לא יישרף - בדוק!!!

ההבדל ביני ובינך הוא פשוט.

אתה שואל ויודע הכי טוב.

אבל אני גם שואל וגם עובד רק 35 שנים

במיקצוע .

אתה כבר ראיתה הכול ויודע הכול!!!

תרשה לי להצדיעה לך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשה לי להוריד את הכובע....

אין לי את הניסיון שלך,אך בנוגע למאווררים,פשוט יצא לי לחקור את הנושא בשבועיים האחרונים ממש מקרוב, משיחות עם בעלי עניין ,המאוורר יכול להיות דלוק אפילו מרגע התנעת הרכב(חיבור ישיר לסוויצ), הוא לא יישרף בגלל שהוא עובד רצוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במאוורר יש סליל ופחמים, הפחמים מתבלים שלא לצורך וככה אתה מגיע לשיפוץ וונטה מהר יותר....

אז תמשיך בדרכך - אתה הרי מקור פרנסה חשוב. מקסימום נשלח אותך ליוסי החשמלאי מיפו גם הוא צריך להתפרנס רק שהוא זול מכולם. אם וונטה של 405 ו 205 הן אותו דבר יש לי בבית שניים משופצות (במונית ה 405 שהיתה לנו הוונטה והיוניט הולכים כל חצי שנה - פזו זבלה....)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשה לי להוריד את הכובע....

אין לי את הניסיון שלך,אך בנוגע למאווררים,פשוט יצא לי לחקור את הנושא בשבועיים האחרונים ממש מקרוב, משיחות עם בעלי עניין ,המאוורר יכול להיות דלוק אפילו מרגע התנעת הרכב(חיבור ישיר לסוויצ), הוא לא יישרף בגלל שהוא עובד רצוף.

אף אחד לא אמר שהמאוורר יישרף תוך 20 דקות עבודה והאוטו יעלה בלהבות, מדובר בבלאי מיותר להחריד עבור הוונטה ובשביל לסבר את האוזן תבין שאם הוונטה דלוקה כל הנסיעה, במיוחד אם מדובר בנסיעה בין עירונית (בזמן שבמכוניות נורמליות הוונטה מחוץ לעיר בכלל לא נכנסת לפעולה - וזה יכול להיות שעות של מנוחה) הוונטה שעובדת כל הזמן יכולה ללכת לעולמה תוך חצי שנה עד שנה במקום 5-10 שנים במצב תקין ונורמלי שהוונטה נכנסת לפעולה כשצריך.

עכשיו הבנת ?

להבא אל תעצבן את בני, תראה איזה אדום הוא נהיה... :mm_tongue:

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שהמאוורר יישרף תוך 20 דקות עבודה והאוטו יעלה בלהבות, מדובר בבלאי מיותר להחריד עבור הוונטה ובשביל לסבר את האוזן תבין שאם הוונטה דלוקה כל הנסיעה, במיוחד אם מדובר בנסיעה בין עירונית (בזמן שבמכוניות נורמליות הוונטה מחוץ לעיר בכלל לא נכנסת לפעולה - וזה יכול להיות שעות של מנוחה) הוונטה שעובדת כל הזמן יכולה ללכת לעולמה תוך חצי שנה עד שנה במקום 5-10 שנים במצב תקין ונורמלי שהוונטה נכנסת לפעולה כשצריך.

עכשיו הבנת ?

איציק

להבא אל תעצבן את בני, תראה איזה אדום הוא נהיה...

שלום.

להתעצבן משמעותו להוציא אנרגיה על טיפשוטם של אחרים:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתעצבן זה להוציע אנרגיה על טיפשוטם של אחרים:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...