Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אינטרנט, תשתית+ספק ב79 ש"ח ב018?

iluxxxa
שימו לב! השרשור הזה בן 3743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב עברה שנה ושוב קיבלתי מכתב שמזכיר לי בעדינות שמחיר התשתית של בזק שהייתי משלם ב11 החודשים האחרונים הולך להשתנות (למה זה תמיד כלפי מעלה?:roll: ).

עד עכשיו התשלום היה 94 שקל לחודש לתשתית בזק+40 שקל לספק בזק בינ"ל עבור חבילה של 15 מגה.

אחרי קצת בירורים בגוגל קפצה לעיני פרסומת של 018 שמציעה "בנדל" של תשתית+ספק ב79 שקל בלבל לשנה הראשונה.

נשמע טוב נשמע מפתה, מלבד הכוכבית הכפולה שאמרת - "מוצע ללקוחות חדשים בתשתית בזק".

עברתי בחיפוש על שרשורים דומים, ועושה רושם שכל מי שמשתמש בשירותי ספק של 018 נהנה ממחיר טוב ו-0 תלונות. לצערי לא מצאתי שום דעות לגבי הבנדל המדובר.

מישהו שמע, ראה, ניסה ושרד בשביל לחזור ולספר לנו איך זה?

אשמח לכל אינפורמציה שימושית בעיינין, רב תודות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלם 79 שקלים על תשתית בזק ו69 על 600מ דקות שיחות. כ"כ 26 שקלים על בזק בינלאומי במהירות 5- בנפרד, לא באנדל. מניח שניתן להשיג מהירות גבוה יותר או בתוספת עשרה שקלים או חינם אצל אותו ספק לאחר מיקוח.

בזק מבחינים בין לקוח חדש ללקוח ותיק, הם לא אוהבים שלקוחות מתמידים איתם ולכן הם מתמידים להרע להם את תנאי התשלום. לאחרונה כשחידשתי גם ניסו לתקטע לי עז בדמות התייקרות, בשיטת מצליח או סתם כדי שאהיה אסיר תודה שלא ייקרו לי.

שוקל להחליף ספק לטלפון ואולי לאינטרנט.[אם למישהו המלצות ומחיר, בשמחה]

לגבי התשתית, לצערי תחרות מוגבלת מאוד בין הנבלה לטריפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן המדיניות של בזק היא לזמבר לקוחות ותיקים,מניסיון, ישר לבקש להתנתק כשמגיעים לנציג שימור לרוב כבר יתנו מחירים טובים,

פנדוב אם אתה עושה שיחות לחול בשימור לפעמים מציעים איזה קומבינה משתלמת של שיחות+ספק.

מה שהכי מרתיח אותי בחברת בזק זה שהתשתית והספק שלהם, לטענתם הם שני גופים שונים וזה סחבת של טלפונים,

מוזר כשרציתי להתנתק מהתשתית דרך הספק אז קיבלתי את הסיפור של זה לא אנחנו זה הם, וכשרציתי לברר בפעם אחרת כמה אני משלם בדיוק על התשתית בזק בינלאומי בפלא קישרו בוועידה נציגה מבזק... :evil:

"מוצע ללקוחות חדשים בתשתית בזק".

זה אומר שאם עכשיו אתה בתשתית בזק אז לא תקבל מחיר נורמלי, האפשרות היחידה זה להתנתק מהם ואז לקחת מבצע כזה או אחר.

אתר השוואות ספקי ותשתית אינטרנט

אם אתה בתשתית בזק ההימור הכי טוב זה לקבל מחיר נורמלי מהשימור שלהם ולעבור לספק של 018 - 20 ש"ח ל 15 מגה נשמע מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהכי מרתיח אותי בחברת בזק זה שהתשתית והספק שלהם, לטענתם הם שני גופים שונים וזה סחבת של טלפונים,

מוזר כשרציתי להתנתק מהתשתית דרך הספק אז קיבלתי את הסיפור של זה לא אנחנו זה הם, וכשרציתי לברר בפעם אחרת כמה אני משלם בדיוק על התשתית בזק בינלאומי בפלא קישרו בוועידה נציגה מבזק... :evil:

אכן מדובר בשני גופים שונים. זה שקישרו לך נציגה בועידה זה כי ככל הנראה היו "נדיבים" מספיק בכדי לשים אותך לכמה רגעים על HOLD ולחייג במספר מקוצר לנציגה של התשתית. אותו דבר היו יכולים לעשות עם HOT או ספקית אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי בחיפוש על שרשורים דומים, ועושה רושם שכל מי שמשתמש בשירותי ספק של 018 נהנה ממחיר טוב ו-0 תלונות. לצערי לא מצאתי שום דעות לגבי הבנדל המדובר.

מישהו שמע, ראה, ניסה ושרד בשביל לחזור ולספר לנו איך זה?

למה אתה חושב שמי שעשה את הבנדל מקבל אינטרנט אחר ממי שמשלם לכל אחד מהגופים בנפרד?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב שמי שעשה את הבנדל מקבל אינטרנט אחר ממי שמשלם לכל אחד מהגופים בנפרד?

בתיאוריה אתה צודק, לא אמור להיות הבדל. התוצאה בפועל? אני לא יודע, לשם זה נפתח השרשור הזה.

TOMY7, תמיד אפשר להתנתק ולהתקשר אחרי דקה שוב בתור לקוח חדש דנדש. אף פעם לא הבנתי את העניין של "לקוח חדש". טוב נו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל ישת קופת צינון של כמה חודשים שבהם עליך להסתפק במתחרה או בניתוק מהעולם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שהבנתי בזק כבר לא מאשרים חבילות באנדל ללקוחות קיימים. זאת אומרת אם יש לך היום תשתית של בזק לא תוכל להתטרף למבצע הנ"ל או לכל עיסקת באבדל אחרת דרך הספקיות.

זה מה שנאמר לי ע"י נציג של 012סמייל ונציג של 018.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד שיהיה עליך להתאזר בהרבה סבלנות, ויתכן שכל העסק עומד ליפול.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בשביל מה הממשלה מעבירה למיזם 150 מיליון? http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000904904

למה משרד הביטחון חותם איתם על הסכמים?

http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3620312,00.html

בזמן האחרון מופיעות הרבה כתבות בנושא, הבעיה היא שחלק מהן קוברות את המיזם אבל יש גם כתבות שבהן כתוב שהמיזם יתחיל עוד כמה חודשים, מאוד מוזר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתיאוריה אתה צודק, לא אמור להיות הבדל. התוצאה בפועל? אני לא יודע, לשם זה נפתח השרשור הזה.

TOMY7, תמיד אפשר להתנתק ולהתקשר אחרי דקה שוב בתור לקוח חדש דנדש. אף פעם לא הבנתי את העניין של "לקוח חדש". טוב נו.

ניסיתי, לא עובד. הם רואים במערכת שהתנתקת לא מזמן וצריך הפסקה של 3 חודשים עד שניתן להצטרף למבצע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בשביל מה הממשלה מעבירה למיזם 150 מיליון? http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000904904

למה משרד הביטחון חותם איתם על הסכמים?

http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3620312,00.html

בזמן האחרון מופיעות הרבה כתבות בנושא, הבעיה היא שחלק מהן קוברות את המיזם אבל יש גם כתבות שבהן כתוב שהמיזם יתחיל עוד כמה חודשים, מאוד מוזר..

בכל מקרה, גם אם המיזם יצא לפועל מדובר על מהלך שיארך מספר שנים עד השלמת פרישת התשתיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...