Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עיריית אילת ודו"ח חנייה - סיפור על ביטול דו"ח ועל עירייה מגעילה

GhostBuster
שימו לב! השרשור הזה בן 3782 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיפור נחמד, קצת מעצבן, מאוד מקומם.

באוקטובר 2012 הייתי באילת, והלכתי לאכול במסעדת "המפלט האחרון" בחוף הוילג'.

החניתי את הרכב שלי בחנייה מסודרת ליד המסעדה, ליד מדרכה שהייתה צבועה בכחול לבן. החניתי מסודר, בין הקווים, כמו הילד הטוב שחינכו אותי להיות פה בפורום.

הפעלתי את פאנגו, ונכנסתי למסעדה. כאמור, הכל טוב יפה.

כאשר יצאתי מהמסעדה, ראיתי דו"ח על השמשה. מאוד התפלאתי, שכן כאמור, החניתי בצורה מסודרת והפעלתי את פאנגו. חשבתי אולי בטעות לא הפעלתי חניה או שהאפליקציה קרסה או משהו לפני שהיא התחילה את החנייה, אז פתחתי את האפליקציה וראיתי שהחניה פעילה.

ניגשתי לשמשת הרכב, שלפתי את הדו"ח, וגיליתי שהפקח רשם את מספר הרכב הלא נכון. בעצם הוא בדק את הרכב הלא נכון במערכת שלו. אז אני קיבלתי דו"ח.

מכיוון שאבא שלי אילתי ועו"ד בהכשרתו, שאלתי אותו מה עושים. הוא התייעץ עם חבר באגף הגבייה של עיריית אילת.

בהתאם להמלצתו של אותו חבר, התעלמנו מהדו"ח ולא חשבנו על זה בכלל מאותו רגע ואילך.

עד ה06/11/13. אז הגיע מכתב מעיריית אילת.

המכתב היה, כמובן, דו"ח חניה שלא שולם, עם מספר הרכב שלי (הפעם המספר היה נכון), בתוספת פיגורים, ריבית, הצמדה, שקר, כזב ועוד שטויות.

התעצבנתי מאוד. מה זה מאוד, רתחתי.

מה עשו החלאות? הם ראו שהדו"ח המקורי לא מגיע לשום מקום, כמובן בגלל שמספר הרכב לא נכון. פתחו את התמונות שהפקח שלהם צילם, ראו את מספר הרכב הנכון, והסבו את הדו"ח על שמי. כמובן בלי לבדוק במערכות שלהם האם שילמתי או לא...

אבל, להתעצבן לא יעזור לי וצריך לפעול. לא רק לפעול, אלא לפעול חכם.

כתבתי מכתב מסודר, מאוד כועס, קצת שחצני, עם דרישות להודות בטעות ולבטל את הדו"ח. הדגשתי במכתב שאני לא מוכן שבמכתב שהם ישלחו לי בחזרה יהיו רשומות המילים "לפנים משורת הדין". אני שונא את המשפט הזה.

שלחתי בדואר רשום עם אישור קבלה וכעבור כיומיים קיבלתי אישור בSMS שהמכתב נמסר. לאחר כמה ימים קיבלתי מכתב מעיריית אילת שאומר שהם מאשרים שהם קיבלו את המכתב שלי ושהמקרה הועבר לטיפול התובע העירוני.

למרות שבמכתב ששלחתי נתתי להם 14 יום לטפל בעניין הזה עד תום, החלטתי לא להיצמד לזה שכן הם גם כתבו שזה יכול לקחת זמן. אני כועס אבל אני ריאלי.

אני ממליץ לכם לעצור רגע את קריאת השרשור ולקרוא את המכתב ששלחתי. אלה 2 התמונות הראשונות אשר שמם "מכתב לעיריית אילת1" ו-"מכתב לעיריית אילת 2". אלה לא 2 מכתבים, אלא 2 עמודים של אותו מכתב.

התמונה השלישית, "מכתב מעיריית אילת1" הוא המכתב שקיבלתי מהם שמאשר שהם קיבלו את המכתב שלי.

היום הגיע מכתב נוסף. הדו"ח כמובן, בוטל.

מה שמעצבן פה זה שבמכתב הראשון ששלחתי להם, בכוונה לא צירפתי את הקבלות מ"פאנגו" כדי לראות מה הם יעשו. רציתי לראות אם הם ידרשו לראות קבלות או שהם יכולים לבדוק רטרואקטיבית. אני הנחתי שהם יכולים לבדוק רטרואקטיבית, רק שהם התעצלו לעשות את זה לפני שהסבו את הדו"ח על שמי.

לאור העובדה כי הדו"ח בוטל, אני מניח שהם כן בדקו רטרואקטיבית, אחרת אני לא רואה סיבה למה הם ביטלו את הדו"ח. מה שאומר שהם יכולים לבצע את הבדיקה הזאת, ושוב, פשוט התעצלו לעשות זאת מלכתחילה.

לא רק זה, במכתב הזה, הם מעיזים לכתוב לי שהזמן לערעורים עבר מזמן, אבל הם החליטו לבטל לי את הדו"ח בכל מקרה "לפנים משורת הדין". אני כל כך שונא את המשפט הזה. פשוט מתעב אותו!

איזה לפנים משורת הדין?! הנוכלים האלה פועלים שלא בתום לב, מבלי לבדוק את עצמם, ואני, בתור האזרח הפשוט, צריך לשבת לכתוב מכתבים ולהוציא כסף על משלוח דואר רשום (אפילו שזה עניין פעוט של מעט יותר מ11 שקלים), כאשר אני זה שהיה הכי בסדר בעניין הזה והם היו הכי מזוויעים שאפשר.

איך שראיתי שהם רשמו את זה, פשוט השתגעתי. כל כך השתגעתי, שבא לי לשלוח להם מכתב נוסף, שוב ברשום, עם דרישה לקבלת מכתב נוסף בו הם מודים בטעותם ומצרים עליה, דרישה להחזר כספי עבור משלוח הדואר הרשום, ושחסר להם שבמכתב הזה יופיעו המילים "לפנים משורת הדין".

אני עד כדי כך שונא את המשפט הזה.

חלקכם יגידו שאני קטנוני וחבל על הזמן שלי, אבל זה עניין של עיקרון. פשוט מחרפן אותי המשפט הזה.

זהו. הייתי חייב לפרוק את זה...תודה על ההקשבה :wink:

מכתב לעיריית אילת1.jpg

מכתב לעיריית אילת2.jpg

מכתב מעיריית אילת1.jpg

מכתב מעיריית אילת2.jpg

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי שאני לא מבין למה אתה סתם מתעצבן ומאכיל את עצמך בסרטים טורקיים. ככה בדיוק היה אמור להיראות המכתב ששלחת לעיריית אילת:

לכבוד:

עיריית אילת

אגף הפיקוח העירוני

הנדון: דו"ח חניה מספר XYZ

א.ג.נ.,

לאחרונה קיבלתי מכם הודעה לתשלום קנס שמספרה מופיע לעיל, בגין חניית מכוניתי ללא תשלום אגרת החניה.

כפי הנראה נפלה כאן טעות מצערת, מכיון שאומנם אכן חניתי (ולא החניתי!!!) את מכוניתי מסוג פיאט פונטו מ.ר. 123456 במקום ובשעה המצויינים, אלא שתשלום דמי החניה בוצע באמצעות אפליקציית פנגו.

הא לכך ובהתאם לזאת, אבקש את ביטול הדו"ח.

תודה מראש,

GhostBuster

קשה?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שדווקא בגלל שכתבת במפורשות "לפנים משורת הדין" החליטו להכניס את המשפט בכל זאת כדי לעצבן אותך.

אם רצית למצוא נקמה קטנה היית יכול לבקש מהם את הדרישה להחזר כספי עבור משלוח הדואר הרשום, זה היה גורם למישהו שם לחשוב קצת ולא לשלוח עוד מכתב כסת"ח רגיל.

העיקר שהסיפור נסגר, תחייך ותמשיך הלאה.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד, יכול להיות שאתה צודק, אבל זה השריטה שלי...לא יכולתי לשלוח מכתב כזה בנאלי. הייתי חייב לצאת עליהם. מה לעשות, שרוט.

DJI, יכול להיות שגם אתה צודק, אבל לדעתי מה שקרה זה שיש להם פורמט קבוע של מכתב.

ברור שאני שמח שזה נגמר, מה שעיצבן אותי כל כך זה העובדה שהם כן טרחו לבדוק את מספר הרכב בתמונה בשביל להסב את הדו"ח, אבל לא טרחו לבדוק אם שילמתי חניה באותו זמן.

אני רק חושב על זה שוב ובא לי לבעוט במשהו.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3782 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...