Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למוצרי טיפוח וניקיון באוטודיפו.

שימו לב! השרשור הזה בן 3744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברה, אני זקוק להמלצתכם למוצרי ניקיון לרכב באוטודיפו. למרות המבחר הדל והפחות איכותי זה מה שזמין כרגע באזור שלי. התקציב באזור ה120 שקל, שמעתי שמגייריוס הצטרפו אליהם מישהו קנה שם מוצר שלהם והתרשם לטובה? תודה על העזרה.

יש לי 306 סיבות לחייך בכל סיבוב :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לרשום מוצרים ספציפיים,מה אתה צריך ? ווקס,פוליש,חומר ניקוי פנים הרכב/מושבים/הגנה על פלסטיק מבפנים/הגנה על פלסטיק מבחוץ/ניקוי צמיגים/שמפו.

לא הייתי משתמש בשום חומר באוטודיפו שהוא לא מגווירס,אולי ה STP לפלסטיק חיצוני אבל גם זה בזבוז כי זה יורד תוך יום יומיים,לכן הייתי מתמקד במוצרי מגווירס ובמקרה הזה התקציב שלך מאוד נמוך,למשל אתה יכול לקנות תכשיר לניקוי המושבים ותכשיר להגנה על הפלסטיק או שמפו ווקס פשוט או פוליש והגנה על הפלסטיקים כל זה יהיה בסביב 120 ש"ח למוצרים הפשוטים של מגווירס(שהרבה יותר טובים מכל מוצר אחר באוטודיפו)

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אני בעיקרון כרגע צריך רק שמפו ניקיון, תכשיר לניקיון ג'אנטים/טאסות, ווקס יכול לחכות לאביב. בכל מקרה אני אחפור קצת על החומרים של מגווירס שמשווקים שם, תודה על התשובה.

יש לי 306 סיבות לחייך בכל סיבוב :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ל צמיגים של מגויירס, ממליץ מאוד! זול,קל ליישום ומחזיק הרבה יותר מכל ספריי.

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לבקשה גם.

רק קניתי רכב ואשמח לדעת אילו חומרים כדי לי לקנות באופיס דיפו סך כל הקניה עד 500 ש"ח

אבל אשמח למוצרי טיפוח של לשמור על דברים

כמו שמפו לשטיפה החיצונית

לאילו סמרטוטים לקנות

איזה ספריי לפלסטיקה בפנים של האוטו שיהיה מבריק בלי שמנוניות יתר.אשמח אם ריח נעים.

ואשמח לאיזה ספריי או משו גם לצמיגים לתת להם לוק מבריק.

אוי וכמעט שחכתי ספריי לניקוי ריפודים.

תודה לכל העוזרים.

בעבר Mazda 3 Comfort 2008 :twisted: (תענוג מאבא)

היום Toyota Corola GLI 2009 :twisted: (תענוג מאבא)

כרגע Ford Focus Trand 2010 :evil: (רכב ראשון שלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב.

היום בעידן האינטרנט,לא חייב להיות חנות מוצרים שקרובה לביתך,ניתן לעשות הזמנה דרך האינטרט.

אני ממליץ על החנות האינטרנטית של אוטוסטור.פשוט קל ונוח להזמין,והמשלוח מגיע תוך יומים(באזור המרכז בכל מקרה).

ואם יוצא להגיע לחולון,אני ממליץ בחום להגיע לחנות עצמה.

תומר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ממליץ להזמין מהאינטרנט ולא מאוטודיפו, המחירים באוטודיפו יקרים משמעותית מחנויות כמו אוטוסטור, חבל על הכסף. המשלוח של אוטוסטור מהיר וזריז, השירות מצויין, ומבחר המוצרים גדול בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...