Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש קרובי משפחה בארגנטינה

ilgs29
שימו לב! השרשור הזה בן 3774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני אקצר ואתחיל בזה שחיפשתי באינטרנט מקורות ולא מצאתי כלום.

אני מחפש אח של סבא שלי שעזב בתחילת המאה ה20 את האימפריה הרוסית לארגנטינה.

שמו לא ידוע לי לצערי,רק השם משפחה ידוע לי.

נאמר לי שהוא עזב את רוסיה כנראה בשנים של המהפכה הרוסית (1917).

אודה לכם מאוד אם תוכלו לנסות לקשר אותי לאתרים כלשהם,רצוי ארגנטינאים, דוגמת אליס איילנד האמריקאי

וכו'.

אודה לכם מאוד על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה את jewishgen. יש להם מאגרי מידע מכובדים. הבעיה היחידה היא שתתחיל לקבל כל יום שתי בקשות לתרומות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שיש לו נכד שגולש כאן בקארספורום. תמתין.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר שכאשר מחפשים מישהו שהגר לארץ אחרת, החיפוש מתחיל ברשומות ה immigration באותה הארץ.

הנה אתר שמסביר קצת יותר:

https://familysearch.org/learn/wiki/en/Argentina_Emigration_and_Immigration

במיוחד שים לב לפסקה הזו:

The Archivo General de la Nación has immigration and passport records since the early 1800s. You will need to write to them for that information. Good references at the Family History Library for more information on immigration and emigration into Argentina include:

אולי אפילו להתקשר לשגרירות ארגנטינה בארץ ולשואל אותם איך ניתן לאתר את הרשומות האלה.

89' Citroen Ax Sport 1.6 8v Twin Weber - נמכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שבסיטואציות של הגירה יתכנו מספר מקרים שיקשו עליך:

- בהגירה בין מדינות שמאייתות אחרת צלילים פונטיים (לדוגמה: האות J שנשמעת בשפות מסויימות כמו Y באנגלית) יתכן והשם קיבל איות שונה, שווה לנסות ו"לנחש" איך היו מאייתים את צליל שם המשפחה שלו בספרדית.

- יתכן והוא שינה שם משפחה לשם יותר "ארגנטינאי".

במקרים כאלו שווה ליצור קשר עם הקהילה היהודית, ועם אנשים מהקהילה היהודית המקומית שעוסקים בגנאולוגיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לפנות לרב חב"ד בבואנוס איירס - אם הוא גר שם יש סיכוי טוב שהם מכירים.

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...