Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיהטסו סיריון 2006-2011

Moldavanin
שימו לב! השרשור הזה בן 3774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני ממש זקוק להעשיר את הידע שלי אודות הרכב שבכותרת.

אני שוקל לקנות אחת 2008-2010, אבל מתלבט בין השנים. התקציב שלי מתאים ל-2009-2008, אבל חשוב לדעת האם היה שינוי במרכב (מתיחת פנים) או שיפור בעיות כרוניות של הדגם. שמעתי הרכב סה"כ מצויין, אך יש לו כמה מחלות.

בעלי סיריון 2006-2011, אנא הגיבו. כל דבר שנתקלתם או סבלתם בדגם זה.

ומה מצב של צריכת הדלק? באתר kml.co.il נקוב:

צריכת דלק אמיתית (ממוצע משוקלל של גולשים) 12.74 [ק"מ/ל]

תודה, אדוארד.

אין שלמות, לך על בחירת (ליבך) כיסך! עכשיו CitroenC4_Picasso&Peugeot308

Fiat Brava / Volvo850 / CitroenC5 mk1 & mk2_HDI & mk3 / Skoda OctaviaTD / Peugeot407 & 207

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו אחת כזאת במשפחה, שנת 2007, אצלינו מ-2008.

פרט לטיפולים שוטפים, הרכב לא נכנס למוסך.

סה"כ תמורה מצויינת לשקל, המנוע והגיר מגיעים ישירות מהיאריס של אותם שנים.

מבחינת חסרונות, תא המטען קטן מאוד, והנסיעה 'לא משהו' (בלשון המעטה) עבור חמישה מבוגרים + מזגן.

עריכה: אגב, תצרוכת הדלק שלנו טובה מזאת שרשמת, ועומדת על כ1-14 (רוב רובה המוחלט של הנסיעה בינעירונית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה איזו מתיחת פנים קלה ב-2010, אבל היא לא מאוד מהותית.

הרכב אמין מאוד, חסכוני מאוד וזול לאחזקה. אחלה רכב לנסיעות עירוניות ופרבריות. רק שים לב שרמת הבטיחות לא גבוהה (אין esp) ושתא המטען זערורי. אני לא מכיר מחלות מיוחדות, חוץ מרכבים שחוטים וכיום מצבם על הפנים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי אחת כזו מודל 2006 (אני בין הראשונים בארץ שקנו את הסיריון החדשה, אחר כך כל ענף הליסינג גילה אותה), ובעקבותיי קנו הורי אשתי ועוד שני חברים, וכולם היו מאד מרוצים. צריכת דלק אצלנו הייתה 1:13, כמובן שזה תלוי נהג/נהיגה וכו'. הרכב מאד מרווח, זריז ומציע ראות טובה והנדסת אנוש מצוינת. מזגן מקפיא, חימום טוב.

התנהגות הכביש סבירה, ומושבים לא הכי נוחים או תומכים.

הרכב מאד אמין, אך ההגה החשמלי נוטה להתקלקל (אצלי זה לא קרה למזלי), ואתה חייב לשים מקורי, בעלות של 7000 עד 9000 שקל! כמו כן, תושבות מנוע וגיר לא מחזיקות הכי הרבה, וכך גם הבלמים, וחובה לשים ברכב הזה תושבות מקוריות בלבד.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סיריון 2008 כבר שנתיים וחצי, לא הייתה שום תקלה ברכב, טיפולים שוטפים וזהו.

שמעתי על הבעיה של ההגה החשמלי פעם אחת, זה יחסית נדיר וזה ממש לא תקלה נפוצה. ולסדר את זה עולה הרבה פחות ממה שרשמו

לך - http://www.elieteli.co.il/Dihatsu-Sirion-Shaft-Assy-Steering.html.

צריכת הדלק סובבת בין 13-14.5 תלוי בנסיעה שלך (אני נוסע 75% בין עירוני).

אני חייב לציין שפעם אחת קיבלתי סיריון מהעבודה והיה לה את הכפתור של בקרת יציבות שיחקתי איתו

והוא כיבה והדליק לי את הנורה בלוח השעונים, אם יש באמת ברכב esp אין לי מושג לא בדקתי (אצלי בטוח אין).

באמצע שנת 2008 הייתה מתיחת פנים זניחה והורידו את המד מהירות מהדש בורד.

חובב רכב , לא חובב תקלות :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמצע שנת 2008 הייתה מתיחת פנים זניחה והורידו את המד מהירות מהדש בורד.

הורידו מד קמ"ש או מד סל"ד? היה להם תקוע מחוץ ללוח שעונים ראשי, לא כך? מצ"ב תמונות עם או בלי מד סל"ד. או שמה שאני חושב כמד סל"ד - בעצם מד קמ"ש???

Sirion_with_tachometer.jpg

Sirion_without_tachometer.jpg

Fiat Brava / Volvo850 / CitroenC5 mk1 & mk2_HDI & mk3 / Skoda OctaviaTD / Peugeot407 & 207

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדגם הישן מד הסל"ד היה מחוץ ללוח שעונים.

בדגם לאחר מתיחת פנים לא הורידו מד סל"ד, אלא העיבירו אותו לתוך לוח שעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, יש שינוי במיקום של מד הסל"ד. חוץ מזה יש הבדלים קלים בקונסולה המרכזית וגם בפגוש הקדמי.

אבל בסך הכל, זה אוטו הרכב לאורך כל השנים (וטוב שכך).

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז באיזו שנה זה קרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו שתי מתיחות פנים שאני זוכר - אחת באמצע שנת המודל 2008 והשנייה במהלך שנת 2010.

המד סל"ד עבר ללוח שעונים ראשי ב-2008 וגם נעלם כונס אוויר שחור (או מה שזה לא יהיה) בפגוש הקידמי.

ואיזה "מתיחה" :wink: הייתה ב-2010? השאלה האם שווה להתאמץ לקנות רכב משנת ייצור חדשה יותר בגלל סיבה רצינית או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כונס אוויר בפגוש הקידמי לא נעלם.

הוא קיים גם במודל 2011, השנה האחרונה של יבוא דייהטסו לארץ.

מדובר בתוספת של היבואן הישראלי לשיפור הקירור, כך שלא תראה סיריון עם כונס כזה בתמונות בגוגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כונס אוויר בפגוש הקידמי לא נעלם.

הוא קיים גם במודל 2011, השנה האחרונה של יבוא דייהטסו לארץ.

מדובר בתוספת של היבואן הישראלי לשיפור הקירור, כך שלא תראה סיריון עם כונס כזה בתמונות בגוגל.

ראיתי מכוניות למכירה בארץ ללא כונס השחור (אלא אם התמונות לא אמתיות, והורדו מאינטרנט) . אבל תודה על העידכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שהתמונות מהאיטרנט או שהוחלף פגוש, הפוגשים החדשים מגיעים מחו"ל כמבן ללא כונס.

:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...