Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי המרת רשיון נהיגה בחו"ל

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 7107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעוד מספר חודשים אני ככל הנראה יעבור להתגורר באירופה (ברלין,גרמניה) לתקופה ארוכה, ואני מעוניין לדעת מה הפרוצדורה מבחינת הרשיון נהיגה שלי. לפי מה ששמעתי,הרשיון הבינלאומי (כידוע הרשיונות נהיגה החדשים הינם בינלאומיים) תקף בחו"ל לתקופה של עד 3 חודשים,השאלה מה אני אמור לעשות אחר כך ?

אשמח לשמוע מאנשים שהיה להם נסיון עם העניין או מכירים את ההליך.

עידן.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית עומר,תודה רבה.

שנית,האם ידוע לך אם זה תקף גם לישראלים שמגיעים לגרמניה (כיוון שלפי מה שאני מבין זה תקף כלפי אמריקנים שמגיעים לגרמניה).

כמו כן,לפי מה שאני רואה המהירות המותרת באוטובאן היא "רק" 130 קמ"ש, לפי מה ששמעתי האוטובאן בגרמניה ללא הגבלת מהירות,או שלא ?.... (סתם שאלה שלא קשורה לנושא השרשור (: )

כמו כן,מה קורה עם נהג חדש שמגיע לשם,האם הוא רשאי לנהוג כרגיל או שחלות עליו הגבלות שונות (לצורך העניין מדובר בחברה שלי,היא בת 21 וכרגע לומדת נהיגה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אני לא יודע בקשר למספר החודשים ומה אחרי ההגבלה של השלושה חודשים של רישיון בין לאומי

אבל אני יכול להגיד לך שלפי מה שאני ראיתי (ניסיון בנסיעה באוטובאן) אין שם הגבלת מהירות ואחרי שאתה רואה את השלט

z330.gif

ולצידו אין שלט שמגביל אז אין הגבלה (זה בנוסג ללפני כשלוש שנים לפחות... אולי החוק שונה) בכל מקרה... שם אתה תראה מה זה כביש איכותי עם אחיזה.

בכל מקרה כדאי לברר את העיניין עם מקור רשמי ומוסמך יותר לפני שאתה נוסע שם 200 קמ"ש

איתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן,מה קורה עם נהג חדש שמגיע לשם,האם הוא רשאי לנהוג כרגיל או שחלות עליו הגבלות שונות (לצורך העניין מדובר בחברה שלי,היא בת 21 וכרגע לומדת נהיגה).

היא תאלץ לחכות את שלושת חודשי המלווה, עד שהיא תקבל רשיון פלסטיק - ואז הרשיון פלסטיק תקף גם בחו"ל וגם במידה והיא צריכה להוציא רשיון בינלאומי.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ברור שהיא תאלץ להמתין לרשיון המגנטי,השאלה אם לא חלות עליה הגבלות שונות....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ברור שהיא תאלץ להמתין לרשיון המגנטי,השאלה אם לא חלות עליה הגבלות שונות....

ברגע שיש את הרשיון המגנטי כל שאר הדברים כמו נהג מלווה ושלט של נהג חדש תופסים רק בארץ.

בחו"ל היא לא צריכה אף אחד מהם והרשיון שלה הוא כמו של כל אדם באותו גיל באותה מדינה.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...