Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דלק מוטורס נכנעה, יוצאת לראשונה בימי מכירות מיוחדים

green
שימו לב! השרשור הזה בן 3730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כידוע לכם דלק מוטורס הייתה חריגה ויחידה בין כל יבואני הרכב, שלא העניקה הנחות ו/או הטבות לצרכן הפרטי, להבדיל מחברות הליסינג.

כעת לראשונה ינתנו הנחות ו/או הטבות של אבזור ו/או טרייד אין בימי מכירות מרוכזים ועוד בתחילת השנה הקלנדרית.

הדבר כמובן מטיב עם הצרכנים ולא אני לא מקבל את הגישה התמוהה של מגיבים בפורום בעבר, שמתנגדים למתן הנחות ו/או הטבות :shock: מנימוקים שזה ״שוק״ ואף אחד לא אוהב שאחרים מקבלים הנחות וכיוצ״ב טענות, תסלחו לי מטומטמות.

זאת טבעה של תחרות, לא מדובר גם ב״שוק״, מאחר ואין ויכוח בין המוכר לרוכש, אלא תנאים מיוחדים רק בימי מכירות. לא שאני חושב גם ש״שוק״ זה דבר רע.

כל מי שמבין (ובעיקר חברות הליסינג מבינות זאת) יודע שמה שחשוב זה גובה ההנחה ממחיר המחירון להבדיל ממחיר נמוך יותר ללא הנחה.

בתור בעלים של מאזדה cx5 אני רק מקווה שירידת הערך של מאזדות לא תיפגע, שכן עד כה עקב הנוהג הנ״ל של דלק מוטורס, ירידת הערך של דגמי מאזדה הייתה הטובה בשוק הישראלי (מחיר המחירון ולא מחיר השוק).

מה שכן, עמ שינוי הגישה הנ״ל, יבואנים של מותגים חלשים יותר, שמכרו בפועל כמעט אך ורק בימי מכירות מיוחדים, איבדו את היתרון שהיה להם והם צריכים מאד לחשוש כעת.

http://www.gear.co.il/כתבות_רכב/2013_12_23_N02_מבצע_מאזדה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לעת עתה, ה 3 החדשה אינה נמכרת היטב, בעיקר בשל תחרות עזה מהקורולה החדשה.

כפי שצפיתי, לא קל למכור מכונית עם מנוע 1.5 אטמוספרי, והעובדה הזו פגעה בהם.

מבטיח לכולם שאם חברות הליסינג היו מסתדרות בתור לרכוש אותה, הלקוח הפרטי לא היה מקבל שום הטבות או הנחות.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם ישראל כבר פחות מקובע על העניין של מנוע 1600, תן להם מנוע קטן יותר עם שם שונה ותראה איך זה מצליח.

היום האוקטביה, הגולף והג'טה נמכרות במספרים לא רעים עם מנוע 1200.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבטיח לכולם שאם חברות הליסינג היו מסתדרות בתור לרכוש אותה, הלקוח הפרטי לא היה מקבל שום הטבות או הנחות.

זה רק הטימטום שלהם פגע בהם. אם הם מוכרים 2 ליטר 165 כ"ס רק 5K יותר מדגם בסיס, אז יכלו להביא במקום 1.5 את הדגם 2 ליטר 120 כ"ס שיש לו אותו מומנט בדיוק כמו למנוע 165 כ"ס ולמכור אותו לליסינג. אבל כנראה שהם רצו לגרוף רווחים גדולים מאוד ממכירות גדולות לליסינג בגלל אפקט המאזדה 3 מהעבר. לצערם זה לא עבד להם טוב כ"כ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוואגיות עמישראל קיבל משהו במקום ה-400 סמ"ק החסרים, טורבו.

ועמישראל יודע ש"טורבו זה חזק", "טורבו זה טוב".

כאן הם מרגישים שפשוט לקחו להם 100 סמ"ק, בלי פיצוי ובלי משהו במקום.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאזדה 3 החדשה לא נמכרת היטב כי אין כרגע מה למכור.

היבואן מיהר להשיק את הדגם בישראל לפני שהיו לו רכבים במלאי, כתשובה לאוקטביה ולקורולה החדשות שהושקו כאן בקיץ האחרון. אבל בניגוד לטויוטה, ששריינה לשוק הישראלי אלפי רכבים, היבואן של מאזדה קיבל כמה עשרות רכבים עד לסוף השנה וזהו. מה שקורה זה שבינתיים טויוטה וסקודה "חוגגות" על השוק ומוכרות מכל הבא ליד, ובדלק מוטורס מחכים עד שיהיה מספיק מלאי כדי להתחיל לתת בראש בציי הרכב. אני בטוח שברגע שיהיה מלאי ויהיה מה למכור, יהיה אפשר לדחוף כמויות יפות לציי הרכב ולמכור את דגם ה-2 ליטר לצרכן הפרטי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאין לך שהיא לא נמכרת היטב? כי אתה לא רואה אותה על הכביש? מאזדה מייצרת רק ביפן בכמויות קטנות ביחס לטויוטה; לפי מה שהבנתי מגיל אגמון, דלק מוטורס קיבלה רק כמות מצומצמת מאד כמשלוח ראשון, ואני מאמין שכולן נמכרו עוד לפני שבכלל הגיעו ארצה.

עריכה: עכשיו ראיתי שגם "צביקה פיק" כתב דברים דומים.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם פורד?

לא. לפחות לא פרסמו כלום לגבי פורד.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שמה שהם ייתנו, זה יהיה כמו "טיפה בים". שימשיכו למכור לליסינג. הם הרי רגילים לזה הקמצנים האלה. אתם יודעים בדיוק כמה הם סופרים את הלקוחות הפרטיים. במזדה 3 ה"בסיסית" היחס בין עלות/תמורה, הוא פשוט עגום. מה קרה? מישהו החליט להתעורר שם? אם הם רוצים למכור את ה-3, יהיו חייבים לחתוך במחיר וחזק.

מבצע נכון, זה יהיה להוריד את מחירה לממוצע ואף קצת מתחת לממוצע בסגמנט, אפילו לזמן קצר, כמן שאחרים עושים.

אני מקווה שה"שרופים" למותג לא יהיו פראיירים הפעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא ה-3 החדשה עושה רושם שהיא נמכרת די טוב. רק ביומיים האחרונים ראיתי 5 כאלה רק בתוך העיר שבה אני גר (2 סדאן בצבע לבן ואפור ו-3 האצ'בק בצבע אפור, אדום ושחור). אם אני לא טועה כולן פרטיות.

חוץ מזה לבינתיים יש בעיות הספקה למאזדה 3 עד לחודש הבא לפי מה שהבנתי.

לדעתי ההנחות האלה סתם פוגעות במי שקונה את הרכב. נגיד אצל צ'מפיון הלקוחות תמיד מחכים למבצע הבא ומי שקנה במחיר מסוים מתבאס בגלל שרק חודש-חודשיים אחרי הרכב שלו יצא במבצע ונמכר במחיר נמוך יותר. סתם יותר בעיות... גם במכירה עתידית של הפרטיים.

yossiaviel המחיר של ה-3 החדשה זהה לכל המתחרות שיש לה והתמורה לא רעה למחיר, במיוחד בכל הקשור לאבזור.

מעבר לזה היחס של דלק ללקוחות בסדר גמור, אני למשל קיבלתי מהם טיפול קטן חינם כאשר חידשתי את רישיון הרכב בדואר. אחלה שירות לדעתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום האוקטביה, הגולף והג'טה נמכרות במספרים לא רעים עם מנוע 1200.

כן, כי אתה אומר לישראלי המצוי "זה 1.2 טורבו, גבר!11אחד זה טורבו!11" והתמונה משתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא ה-3 החדשה עושה רושם שהיא נמכרת די טוב. רק ביומיים האחרונים ראיתי 5 כאלה רק בתוך העיר שבה אני גר (2 סדאן בצבע לבן ואפור ו-3 האצ'בק בצבע אפור, אדום ושחור). אם אני לא טועה כולן פרטיות.

חוץ מזה לבינתיים יש בעיות הספקה למאזדה 3 עד לחודש הבא לפי מה שהבנתי.

לדעתי ההנחות האלה סתם פוגעות במי שקונה את הרכב. נגיד אצל צ'מפיון הלקוחות תמיד מחכים למבצע הבא ומי שקנה במחיר מסוים מתבאס בגלל שרק חודש-חודשיים אחרי הרכב שלו יצא במבצע ונמכר במחיר נמוך יותר. סתם יותר בעיות... גם במכירה עתידית של הפרטיים.

yossiaviel המחיר של ה-3 החדשה זהה לכל המתחרות שיש לה והתמורה לא רעה למחיר, במיוחד בכל הקשור לאבזור.

מעבר לזה היחס של דלק ללקוחות בסדר גמור, אני למשל קיבלתי מהם טיפול קטן חינם כאשר חידשתי את רישיון הרכב בדואר. אחלה שירות לדעתי...

היום בדואר ישראל נהוג לתת לכל רכב, במעמד העברת הבעלות, טיפול חינם. זו לא המצאה של דלק מוטורס.

כמה רכבים של פורד ומזדה פרטיות יש, וכמה מהם הם "ליסינג לשעבר"? ומכאן גם המסקנה של היחס המועדף.

ובקשר למחיר. קרוז נמכרת ב-MOTODEAL ב-91900ש"ח 1.6 LT. אפילו הונדה סיוויק 1.8 אוטו" נמכרה עד לא מזמן ב-130000 ש"ח. ויש עוד דוגמאות...

אבל תמיד אתה יכול להגיד שמזדה 3 1.5אוט" יותר טובה מהסיוויק 1.8 אוט". יכול להיות שזו דעתך ואני לא מתווכח על כך.

זו דוגמה קלאסית של חברה שמוכרת ללקוחות פרטיים רכבים דרך חברות הליסינג והשכרה. כי רק ככה הלקוח יזכה בהנחה אצלם.

נחיה ונראה מה יקבלו הלקוחות החדשים של ה-3 בימי המבצע. {הנחה על חיישנים, הנחה על קודניות, ועוד כאלה...}

מישהו כבר אמר פעם "פראיירים לא מתים" ? אז מסתבר שלא. הם יהיו באולמות התצוגה של "דלק" בימי המכירות.

מאחל להם בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם פורד?

כן, גם פורד באותם ימים באותם "תנאים" שפרטיהם עדיין לא ברורים. (מודעה היום בידיעות).

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...