Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידוש ושמירה על פלסטיקה

שימו לב! השרשור הזה בן 1403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ברכב שלי (בן 20 עוד מעט) יש המון חלקי פלסטיק שחורים, מפגושים,ידיות הדלתות, ידית של הבגאז', ועוד...

ובזמן האחרון, השחור שלהם די דהה, וזה מאוד ממעיט ממראה הרענן שהיה לרכב.

ברצוני לדעת איך ניתן לצבוע אותם בצורה בטוחה כך שלא אראה אותם מתקלפים אחרי זמן קצר?

אני גם חושב על פלסטידיפ, אך אני חושש שזה לא יחזיק מעמד ואז אצא שזרקתי כסף כך סתם.

לכל אלה שיודעים וניסו בעבר, אשמח לשמוע מכם, מה דעתכם?

רק שיהיה ברור, מדובר בפלסטיק השחור שהיה שכיח מאוד עד אמצע שנות התשעים (המט), ולא שצבוע בשחור מיטאלי. מהסוג הזה :

$T2eC16R,!zgFIdYciFebBST(lI5Tv!~~60_12.JPG

תודה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני משתמש בCG G6 והוא מעולה, הוא מתאים לגומי ולפלסטיק כך שאתה יכול למרוח אותו על גומיות צמיגים דפנות של הדלתות וכל דבר בעצם מגומי או פלסטיק. אצלי הוא חידש והחייה את חלקי הפלסטיק ופעם בכמה שטיפות אני מורח אותו.

התארגנו כאן כמה אנשים לקנות גלון ולהוזיל עליותו אולי כדאי לך לבדוק איתם אם עוד אפשר להשתתף ברכישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את החומרים האלה, ואני נוהג להשתמש בהם.

אבל זהו יש מקומות שהצבע הופך לגוון לבן :roll: , והחומרים כבר פחות איפיקטיבים.

אז האפשרויות כנראה או צביעה "מסורתית" או פלסטידיפ.

ואשמח לקבל מידע מאלה שיודעים:

בצביעה מסורתית, מה התהליך שצריך לבצע והחומרים המתאימים כדי שהצבע יחזיק למס' שנים מכובדות. כי שמעתי כמה פעמים שחלקים כאלה דורשים הכנות וחומרים שונים מצביעה רגילה.

ובצביעה עם פלסטידיפ, כמה הוא אמור להחזיק בהנחה שהרכב נשטף אך ורק ידנית בלי גרניק (לחץ מים גבוהה)? האטרקטיביות של פלסטידיפ, לפי דעתי, זה שיתכן ושלא יהיה עוד צורך אז להשתמש בחומרים שיעניקו ברק לא? (בנוסף לכך שאין צורך להכין את המשטח לצביעה, חוץ מהסרת שומנים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מנסה לעבור עליו קצת עם אקדח אוויר חם ולאחר מכן עם חומרים למינהם כמו למשל g6/silk shine של cg או חומרים של חברות אחרות, רצוי מוכרות.

אני מצרף סירטון להמחשה של הפעולה עם האקדח אוויר חם:

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מנסה את העניין עם האקדח חום,כל שאר המוצרים למינהם הם פתרון זמני בלבד.

או אקדח חום,ולראות כמה זמן זה מחזיק,או צביעה מקצועית.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כלל חלקי הפלסטיק אצלי (מסגרת חלון/דלת, תחתית השמשה, פסי פלסטיק על הגג) אני מעביר את החומר צמיגים של מגויארס, הוא משחיר אותם בצורה יפה מבלי להראות שומני או סימנים לבנים כלשהם.

דהה רק אחרי חצי שנה של שטיפות שבועיות ושמש.

פתרון זול ומהיר.

יעבוד מצוין גם על טמבון.

Honda civic EJ6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מעריך את הרצון לעזור לי,

אבל ניסיתי הרבה חומרים, והגעתי למסקנה שצריך טיפול יסודי. וחבל להמשיך לבזבז כסף על חומרים, כי כפי שאמרתי, חלקים מהפגוש כבר יש גוון ממש לבן (לא דהוי בצורת אפור בהיר, התמונה ששמתי בהתחלה להמחשה בלבד ולא שלי)

אני הייתי מנסה לעבור עליו קצת עם אקדח אוויר חם ולאחר מכן עם חומרים למינהם כמו למשל g6/silk shine של cg או חומרים של חברות אחרות, רצוי מוכרות.

אני מצרף סירטון להמחשה של הפעולה עם האקדח אוויר חם:

קראתי על התהליך הזה בעבר, יש הטוענים שזה יתן אפקט לזמן קצר בלבד, ובמהרה ידרדר עוד יותר ממה שהיה. ניסית את זה פעם?

אז כפי שאמרתי מקודם, אני כנראה אבצע צביעה בעצמי, והשיטות הן או צביעה רגילה או פלסטידיפ, וחסר לי מידע לגבי שתי השיטות.

צביעה רגילה: איך להכין את המשטח לצביעה (האם יש צורך בשיוף בדומה לצביעת פח?), מה החומרים שצובעים איתם סוגי פלסטיק כאלה? כי הפלסטיק הזה עצמו לא מרגיש שיש עליו שכבת צבע במקור, אלה זה מרגיש שכך יצא מהמפעל וישר הרכיבו אותו.

פלסטידיפ: החוסר וודאות לגביו, זה כמה זמן יחזיק בהנחה שהרכב נשטף ידנית בלי לחץ מים גבוהה, ואשמח אם מישהוא יוכל לתת לי אנדיקציה לגבי זה. דוגמה לצביעת פגוש באמצעות פלסטידיפ:

http://www.youtube.com/watch?v=MmNxbZr3WVA דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

תודה לכם חברה :wave:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה C4 מבית GTECHNIQ הוא הפתרון במקרה שלך.

ה C4 מחדש פלסטיקה חיצונית לצמיתות. מדובר במוצר שמתחבר בצורה כימית עם הפלסטיק,לא יורד בשטיפה ולא עם חומרי ניקוי אחרים.

בשירשור "מפגש עם מועדון הרודסטרים הישראלי" המצורף ישנה הדגמה של ביצועי המוצר.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=510532

http://vixdetailing.co.il/c4-permanent-trim-restorer/?product

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה C4 מבית GTECHNIQ הוא הפתרון במקרה שלך.

ה C4 מחדש פלסטיקה חיצונית לצמיתות. מדובר במוצר שמתחבר בצורה כימית עם הפלסטיק,לא יורד בשטיפה ולא עם חומרי ניקוי אחרים.

אוקיי, אז זו גם אופציה, אם זה לשנתיים אז זה לא רע בכלל, חשבתי בהתחלה שזה כמו שאר המוצרים. אקח בחשבון את המוצר הזה גם בסקירות שאבצע.

כמה ניתן לכסות עם בקבוק ה-15ml ? בהנחה שמדובר ברכב מיני, בהערכה גסה מאוד, זה יכסה שני פגושים, 3 ידיות, וחתיכת הפלסטיק שנמצאת באיזור המגבים?

כמו כן אני עדיין אשמח לקבל מידע על שתי השיטות שציינתי מקודם :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקבוק של 15ml יכסה פלסטיקה חיצונית של רכב מיני.

נכון לעכשיו ניתן לרכוש את ה C4 באוטוסטור וגם ב showroom החדש שלנו שממוקם סמוך למתחם הבורסה בר"ג ברחוב ז'בוטינסקי 43.

ניתן לחנות בכחול לבן או לחילופין להתקשר לטלפון 03-6478687 ואנחנו נפתח לכם את שער החנייה. האספרסו עלינו.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אני מחפש מוצר לחידוש הפלסטיקה ברכב, בין עם בדשבורד (בהונדה סיויק) ובין החלקים החיצוניים (מגיני בוץ ושאר ירקות).

נכנסתי לאתר של אוטוסטור וראיתי מגוון מוצרים, חלק יקרים יותר חלק פחות. כולם יפים, כולם צבעוניים אך רק אחד זוכה.

http://www.autostore.co.il/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99-%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%99-%D7%95%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%97-%D7%A4%D7%9C%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A7.html

איזה מוצר יכול לספק לי את העבודה ולהעניק ברק מחדש לחלקי הפלסטיק האלה? בין עם אלה שעולים 90 לבין אלה שעולים 50.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.autostore.co.il/%D7%9E%D7%97%D7%93%D7%A9-%D7%A4%D7%9C%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A7-Chemical-Guys-G6-Hyper-Coat.html

טוב גם לפלסטיקה פנימית וגומיות ולגומיות ופלסטיקה חיצונית, כולל צמיגים. מומלץ בחום.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוצר הכי טוב שאני מכיר, רק 20 שנה, הוא אמריקאי של חברת "303" ונקרא אירוספייס פרוטקטנט.

בארה"ב הוא מאוד פופולרי ומוכר (בקליפורניה לא זזים בלעדיו), בארץ צריך להתאמץ למצוא אותו, אבל וואו.

אמין (משתכלל כה"ז) בלי כל הדאווין הפרסומי של האחרים, קל ליישום ואשכרה עושה עבודה מעולה בארצנו מוכת השמש.

כשלא יודעים, הכל פתוח.. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...