Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוגיית המסתננים מאפריקה והתקן החדש.

ExoduS
שימו לב! השרשור הזה בן 2073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם לדעתכם היה קורה מקרה כזה ברוסיה של פוטין, מה היה קורה? :?:

אני מכיר היטב מה קורה ברוסיה כי במקרה עליתי לפני 15 שנים מהאיזור שיש בו בעיה "קצת" יותר חמורה ממה שיש לנו בישראל. יש פלישה בלתי חוקית ומאוד רחבה של סינים לאיזור של רוסיה שקרוב לסין.

ומה פוטין עושה? כלום. כי זה רחוק ממוסקבה ואין שיח ציבורי ולכן אף אחד לא שואל אותו על הבעיה הזאת ונותן לו זמן להתרכז בפתרון שאר הבעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שימו לב איזה טיפול מקבלים מהגרים ביוון .

עכשיו תשוו לארץ, אני לא תומך בקיצוניות אלא בתגובה מתונה, פה עוד פעילים עוזרים להם ונותנים ייצוג מגובה בחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, לנו יש 80 אלף פליטים וליוון רק מהגרי עבודה.

איזה יופי של חלוקה, איך כל הפליטים יודעים להגיע לפה וכל המהגרים מסתננים ליוון, באמת יופי של התארגנות.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב הנוכחי שלנו כרגע בעייתי בגלל שהם כבר מסתובבים ברחובות ואם יתחילו לרדוף אותם בחורמה אז הם גם יברחו ויסתתרו בכל חור.

כל זה באדיבות אולמרט ואדון מאיר שטרית (יש לנו להודות לו גם על "המאגר הביומטרי") שסיפקו להם אוטובוסים מאילת לדרום ת"א

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים רמת הטמטום ועודף ה"זכויות" במדינה הזאת הורגים אותי. לא רק שהם הגיעו לכאן בצורה לא חוקית, והפכו את דרום תל אביב לסודן הקטנה (כולל השלטת טרור ברחובות), אז עוד יש להם חוצפה לבוא בדרישות ולהפגין (גם אם הם פליטים, הם צריכי להגיד תודה על התנאים שהם מקבלים באותו מתקן פתוח. תנאים שלא מעט חיילים לא זוכים לקבל במהלך השירות).

אבל מה שיותר מעצבן זה שיש כל מיני גורמים אנטי - ציוניים ועוד כל מיני אנרכיסטים במסווה של פעילי זכויות אדם שרק מתסיסים את השטח ומדרבנים אותם לצאת, להפגין ולעשות בלאגן. הרי מאיפה לעזאזל הגיע המימון לעשרות האוטובוסים, מאיפה הגיעו כל השלטים עם משפטים תנ"כיים, ואיך הכל כל כך מסודר ומאורגן?

במדינה נורמלית היו זורקים כבר את כל הפרובוקטורים האלה לכלא, אבל איפה אנחנו ואיפה מדינות נורמליות.

בכל אופן, כנראה שזה לא ישתנה עד שלא יהיה איזה פיצוץ. ואני לא מדבר על אונס, רצח או תקיפות של יהודים על ידי המסתננים (לזה אנחנו כבר רגילים, אז זה כבר בגדר "בסדר"), אלא על מצב הפוך בו אנשים יתחילו לקחת את החוק לידיים ולטפל בעצמם באותם מסתננים, ואז אולי סוף סוף זה יגרום לממשלה לפעול קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלחו לי שלא קראתי את כל התגובות.

השיח סביב תופעת המסתננים מלא בצדקנות ובהיתממות.

למה ברור לי שמדובר במבקשי עבודה ולא בפליטים? כי אילו מדובר היה בפליטים הם היו אמורים להישאר במצרים אליה ברחו ממדינתם המסוכנת. העובדה שהסתננו ממצרים (שבה אינם בסכנת חיים) לישראל מוכיחה חד וחלק שהם לא יותר ממבקשי עבודה שרוצים לשפר את איכות חייהם. אני יכול להבין אותם (במרחק הליכה מאומצת הם מדלגים מהעולם הנחשל למדינה מערבית), אך אנו כמדינה לא צריכים ולא יכולים לתת לזה יד.

החדשות הטובות הן שההסתננות נבלמה כמעט לחלוטין. ממאות מסתננים בחודש ירדנו למספרים בודדים אם בכלל. כרגע צריך להתמקד בפתרון הבעיה של מי שכבר נמצא כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ברור לי שמדובר במבקשי עבודה ולא בפליטים? כי אילו מדובר היה בפליטים הם היו אמורים להישאר במצרים אליה ברחו ממדינתם המסוכנת. העובדה שהסתננו ממצרים (שבה אינם בסכנת חיים) לישראל מוכיחה חד וחלק שהם לא יותר ממבקשי עבודה שרוצים לשפר את איכות חייהם. אני יכול להבין אותם (במרחק הליכה מאומצת הם מדלגים מהעולם הנחשל למדינה מערבית), אך אנו כמדינה לא צריכים ולא יכולים לתת לזה יד.

החדשות הטובות הן שההסתננות נבלמה כמעט לחלוטין. ממאות מסתננים בחודש ירדנו למספרים בודדים אם בכלל. כרגע צריך להתמקד בפתרון הבעיה של מי שכבר נמצא כאן.

בנוסף שים לב כי לרוב מדובר בגברים צעירים. תסתכל בתיעוד ההפגנות. איפה נשים? יושבות בבית? כן אבל כנראה בבית באריתריאה.

לאלה שמייצגים את הזכויות שלהם ומארגנים את כל ההפגנות האלה (זה מאורגן היטב), יש תוכנית רב שלבית.

בהתחלה להשאיר כאן את ה - 50 אלף. לא חשוב לכמה זמן. כידוע, אין יותר קבוע מזמני...

אחר כך אפשר להתחיל להילחם על כל מני זכויות.למשל לדרוש להביא את המשפחות שלהם לכאן כי גם להן נשקפת הסכנה שם וכד'.

יש הרבה בתקשורת הסחת דעת לכיוונים הלא נכונים." מה בעיה, מדובר רק ב- 50 אלף! זה לא ישנה את אופי המדינה אם מישהו חושש!" אבל הם "שוכחים" כי אם יתנו ל - 50 א' האלה זה יהיה תקדים מסוכן שיפתח את שערי המדינה למיליונים. אולי לגרמניה עם 80 מ' תושבים אין בעיה לקלוט כמה אלפי מסתננים אבל לנו, עם פי 10 פחות יש. חוץ מזה לא חסר גורמים הן מחוץ והן מפנים שזה אינטרס שלהם.

לכן טוב מה שעושה ממשלה ולא נותנת לתקדים הזה לקרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה. במקום עלות המתקן ניתן לממן טיסות והנה הבעיה נפתרה.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

מתברר שהסודנים והאריתריאים עדיין כאן וחיים על חשבון משלם המיסים וייתרה מזאת עדיין לא נמצא פיתרון לסילוקם מאדמת הקודש.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5329165,00.html#autoplay

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...