Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוגיית המסתננים מאפריקה והתקן החדש.

ExoduS
שימו לב! השרשור הזה בן 2072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אקדים ואומר שאני תמיד חוקר כל סוגיה מכמה זוויות, מקשיב לכמה דעות, מגבש את שלי ועדיין שומר על ראש פתוח, כך למשל נדדתי מהצד הימני של הסקלה למרכזה במשך השנים.

לכן, אשמח אם מישהו יוכל להעיר את עייני ולהסביר לי מדוע אני טועה כשאני חושב שאת האוכלוסיה המדוברת צריך להצניח חזרה במולדתם וכמה שיותר מהר.

רבות דובר פה על הסוגיה ואני מעוניין לפתח את הנושא במה שרלוונטי לימינו, המתקן החדש שנבנה בעלות של מאות מיליונים מכספו של משלם המיסים.

מדובר במקום עצום בגודלו אשר יכול להכיל עד 10000 איש (כרגע רק 2000), יש מגורים, יש בידור, יש עובדים סוציאלים, יש שלוש ארוחות ביום + אספקה, יש ביגוד ואפילו יש 500 ש"ח משוכרת בחודש על עשייה של שום דבר (מזכיר לכם שזה יותר מחייל) כאשר יש אפשרות לעבוד במקום ולקבל עוד 500 בחדש (אפשר בעצם לחסוך 1000 שקל בחודש, שזה ב1000 שקל יותר ממה שאני חוסך).

המתקן פתוח ולכן הם יכולים לעזוב בבוקר אך חייבים לחזור עד שעה עשר בערב.

אז למה לעזאזל החוצפנים האלה פתחו במסע מחאה לירושלים!?

הרי טענתם שאתם פליטים, ברחתם מאזור מלחמה, קיבלתם מקלט כמו שלא מקבלים בשום מקום ועכשיו יש לכם את החוצפה לצאת במחאה, אני מפספס משהו?

מקבלי ההחלטות בישראל כבר שנים עסוקים בלנסות לרצות את כולם, לרצות את האמרקאים, לרצות את האו"ם, לרצות את וועדי העובדים, לרצות את הימין ולרצות את השמאל, בסופו של בדיוק ככה נראת המדינה, שורה של החלטות הזויות, חסרות עמוד שדרה ונטולות מנהיגות אמיתית.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מסקנה אחת, עכשיו אנחנו האזרחים צריכים לדאוג שמקבלי ההחלטות ינסו לרצות אותנו. ובנימה פחות חולמנית, אני מסכים איתך בכל מילה. מה שהכי הכעיס אותי זה שארגונים הומניטריים רצו לעזור להם ( אנשים שמבחירה עזבו מקום שדואג לכל הצרכים שלהם) ושכחו שיש אלפי זקנים רעבים שתקועים בבתים ללא אוכל וחשמל מנותקים מהעולם בגלל הסופה. פשוט בושה וחרפה ההתיפיפות הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי המחאה השמאלנית של 2011-2012.

קיבלנו את המחאה הסודנית.

מה שבטוח שהם לא החליטו לצעוד לבד, בטוח כמה פעילים יעצו להם.

חוצפה שאין שדוגמתא, נותנים להם פה מקלט והם עוד בוכים :evil:

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כלכך הרבה מה לכתוב אבל לא אעשה זאת, כי כנראה שיעיפו אותי מכאן בבעיטה.

אז אומר בעדינות שאני מסכים איתך לחלוטין.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד יש פה אנשים שחושבים שהעולם עושה לנו טובה שנותן לנו לחיות בארץ ישראל כך ימשיכו להיראות הדברים .

כל ההתרפסות הזאת מול העולם מחליאה אותי , רובם מהגרי עבודה

וצריך להעיף אותם לאיפה שהם באו ממנו כמו שעושים בכל מדינה מתוקנת .

הכיכר של חדרה בבוקר נראית כמו כיכר תחריר עם כל הסודנים והאריתראים למיניהם.

אבל לפעילים שעוזרים להם לא אכפת, כי המשפחה של הפעילים רחוקה מכל הפשע שהם מביאים איתם .

* שהביאו אותם לבריכת גורדון זה היה ענק פשוט רעיון ענק !

חובב רכב , לא חובב תקלות :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיכר של חדרה בבוקר נראית כמו כיכר תחריר עם כל הסודנים והאריתראים למיניהם.

אין לך מושג כמה אני מסכים איתך, לצערי הרב. ולפני שאחטוף התראה-פשוט לא להאמין מה שהולך פה במדינה. עודף המשפטיזציה הורס כאן כל חלקה טובה. לא יתכן שבית המשפט יעקוף את סמכויות הריבון והשלטון ויחליט איזה חוק חוקתי ואיזה לא. על אחת כמה וכמה היועץ המשפטי לממשלה שמשום מה שכח שתפקידו הוא רק לייעץ לממשלה ולא לקבוע מדיניות במקום נבחרי הציבור.

אני הייתי מבטל את המתקן הפתוח ומבצע שני דברים-ראשית כל, את כל "היפים והאמיצים" האלה מפזר בשכונות של צפון תל אביב ומוודא שכל "פעיל זכויות אדם" לוקח לביתו אחד מה"פליטים" האלה (בין אם הוא רוצה ובין אם לא).

שנית, כל מי שלא ימצא לו בית אצל פעיל זכויות אדם יועלה אחר כבוד למטוס ויגורש מפה, בלי כסף שישולם לו (שזה טמטום שלא יאומן). אה, וכמובן-לחייב כל ארגון "זכויות אדם" בעלות כרטיס הטיסה.

ואגב, לכל מי שטוען שאנחנו צריכים לרחם עליהם כי יש אצלם מלחמה ואין להם מדינה-אני מזכיר לכם שגם אנחנו ב48 אכלנו הרבה *** והקמנו מדינה מאפס אחרי מלחמה נוראית שקטלה 10 אחוז מהאוכלוסייה היהודית במדינה. אצלם אין אפילו מלחמה בסודן אלא עימות בין שבטי על תא שטח מצומצם במדינה ענקית (שיש בה כבר גופים שלטוניים מוכרים והיא הוכרה בגופים בינ"ל) ולכן הם לא פליטים אלא מהגרי עבודה (והם מצהירים זאת בעצמם!). אם הם רוצים לבנות להם מדינה, הם צריכים להתאמץ ולהזיע שם, ולא לחיות על חשבוננו כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מוזמנים להגיע לתחנה -אריטראה- המרכזית החדשה בתל אביב.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד יש פה אנשים שחושבים שהעולם עושה לנו טובה שנותן לנו לחיות בארץ ישראל כך ימשיכו להיראות הדברים .

כל ההתרפסות הזאת מול העולם מחליאה אותי , רובם מהגרי עבודה

וצריך להעיף אותם לאיפה שהם באו ממנו כמו שעושים בכל מדינה מתוקנת.

+1 !,

ישראל לא באירופה וחוץ מכיוון מערב לאן שלא תלך זה מדינת אוייב, כמו שבמצריים מורידים מי שסתובב ליד הגבול גם ישראל צריכה לנהוג כך, שטח מפורז בתוך ישראל של 2 ק"מ שכל מי שנכנס אליו מבחוץ דמו בראשו.

כך גם היה נמנע המקרה המצער בגבול לבנון שזה מחדל בפני עצמו.

מליונים כבר הלכו בגללם מכספי משלם המיסים.. מליונים שיכלו ללכת לניצולי שואה שלא חיים בכבוד,לנזקקים, ולסטודנטים שמשרתים את המדינה ונזרקים כמו קונדום משומש לאזרחות.

אתם מוזמנים להגיע לתחנה -אריטראה- המרכזית החדשה בתל אביב.

אני זוכר לקראת סוף השירות מצאתי את עצמי ב 8 בערב במרכזית ב ת"א מה שבטוח ישראל זה המקום האחרון שהרגשתי שאני נמצא בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מושג כמה אני מסכים איתך, לצערי הרב. ולפני שאחטוף התראה-פשוט לא להאמין מה שהולך פה במדינה. עודף המשפטיזציה הורס כאן כל חלקה טובה. לא יתכן שבית המשפט יעקוף את סמכויות הריבון והשלטון ויחליט איזה חוק חוקתי ואיזה לא. על אחת כמה וכמה היועץ המשפטי לממשלה שמשום מה שכח שתפקידו הוא רק לייעץ לממשלה ולא לקבוע מדיניות במקום נבחרי הציבור.

לא נותר לי אלא להסכים.

בנוגע ליועץ המשפטי אני בכלל לא מבין למה צריך יעוץ צמוד ויקר, כאשר הממשלה צריכה ייצוג משפטי מדי פעם, תשכור עורך דין במכרז לפי העניין[ פלילים, חוזים, מקרקעין וכדומה, מה שמטריד את הממשלה ושריה באותו פרק זמן]

בעניין עודף המשפטיזציה אכן בעיה, לא רק שבית המשפט עוקף את סמכויות הריבון והשלטון, גם האופוזיציה נותנת רוח גבית לבית המשפט ולא לריבון.

יש פה אבסורד זועק לשמיים שהכוח מחולק לרשות שופטת, רשות מחוקקת- כנסת ורשות מבצעת- הממשלה ועוד.אני מאמין בדמוקרטיה אבל ברגע שהתקבלה החלטה בכנסת ברוב, צריך שהאופוזיציה לא תתבטא עוד בעניין שכבר הוכרע, הבעיה שבתקשורת נותנים להם פתחון פה ומדגישים את הרע. צריך יותר מגבלות על התקשורת בנושאים החשובים. בעניני בידור ורכילות שיכתבו מה שרוצים. לגבי בית המשפט- שישפוט לפי סמכות הריבון והחוקים שחוקק. הריבון נושא באחריות ולכן צריך לקבל את כל הסמכות כי הוא נבחר באופן דמוקרטי. זו דמוקרטיה. מי שלא מרוצה, שיצביע אחרת בבחירות ויישא בתוצאות.

נוקר: זכותו של כל אחד לדעתו וקשה להתווכח על הומור, אך לדעתי התמונה והכיתוב לידה מכלילים בגלל צבע עור ולכן גם פוגעים ומיותרים. אשמח אם תסיר אותם או אם עבר זמן העריכה, תבקש זאת ממנהלי האתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בבוקר ברדיו פשוט הגעתי למצב שתפסתי את הראש.

מה הבעיה שלהם עם המתקן? שהם אשכרה צריכים לחזור אליו!

בשיא הרצינות עלתה לשידור איזה רכזת שקר שקר סטודנטים כלשהו שנמצאת באוטובוס בדרך לירושלים איתם, ובשיא הרצינות היא טוענת שזאת בעיה קשה שיש גדרות מסביב למתקן ושאין להם חופש להסתובב כאוות נפשם.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הממשלה הרופסת שלנו צריכה לשנס מותניים, להדק את השלייקעס כדי שלא יורידו לא את המכנסיים, ולהתחיל להעיף מפה את כל המסתננים האלה. הם פוגעים בנו ולא רק כלכלית. הם פוגעים בנו עם פעילות פלילית רבה שהם מבצעים (גניבות, התפרצויות, קטטות, סכינאות, אונסים ועוד). אין למשטרה איך להתמודד איתם, אז הם נעצרים ללילה ומשוחררים בבוקר.

זה לא יכול להימשך ככה. חיי האזרחים בדרום ת"א הפכו לחיי סבל. הם זולגים גם לכיוון ירושלים וגם לכיונים נוספים - ים המלח, ודרומה. זה מצב שאם לא נשלוט בו, הוא ישלוט בנו.

אנחנו כל הזמן מלינים ומלינים. בואו נעשה שינוי. בואו נקדם הצעות חוק (יש אנשים מספיק חכמים פה כדי לנסח כמה כאלה) ונפציץ את חברי הכנסת הרלוונטיים בהצעות. אני חושב שזה יכול רק להועיל. אם מתוך 3-4 הצעות ייקחו אחת, שתעשה את השינוי, מה טוב.

מה אתם חושבים על זה?

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אנחנו סלחניים כלפי המסתננים?

תשובה מאוד פשוטה:

כי אנחנו, כרגיל, מנסים לקבל לגיטימציה מהעולם על ידי בניית תדמית של המדינה הכי הומנית בעולם בשילוב עם זה שיש לנו אמא ואבא IN THE USA.

המסתננים הם רק עוד תוצר לוואי של אותה תדמית.

*הפסקת נוהל שכן

*שינוי והחמרת הוראות פתיחה באש בפעילות מבצעית לרמה שמסכנת חיילים

*תנאים סוציאליים למסתננים לא חוקיים

*הזרמת אמצעים הומניטריים לרשות הפלסטינית= חמאס

*הספקת חשמל\גז לרשות הפלסטינית

*טיפול רפואי באזרחים לבנונים במהלך המלחמה.

להמשיך עוד?

כל אלה זה רק ההתחלה של עוד הרבה הרבה דוגמאות של דברים שישראל עושה בשם יצירת התדמית של המדינה הכי "הומאנית" בעולם.

עכשיו בואו ניקח את הדברים אחד לאחד ונשאל אם הצד השני היה עושה אותו דבר:

1.משליחי בקבוקי תבערה יתחילו לוודא שהקורבן שלהם חמוש ומוכן לירות בהם בטרם ישליחו עליו את הבקבוק?

2.פליטים ישראלים שיגיעו לאריתראה או לחילופין סוריה\לבנון יזכו לתנאים סוציאלים מלאים?

3.אם יחס הכוחות היה הפוך, יש מצב שחמאס היה מזרים לנו אמצעים הומניטריים שישמשו לרפא חיילנו ולבניית אמצעי לחימה?

4.ומה לגבי חשמל\גז, הוא היה מספק לנו?

5.אם בלבנון או סוריה היתה רפואה מתקדמת יותר היתכן שהיינו רואים ישראלים יוצאים לקבל טיפול רפואי בבירות מתוך ידיעה שאין חשש לחייהם? האם הבן של נתניהו יכול להגיע למרפאה בעזה, היום, לקבל טיפול רפואי בידיעה שלא יקרה לו כל רע? (הנכדה של מנהיג חמאס עשתה כן לפני כמה שבועות, אפילו גרמה לי לחוש צער על מצבה, סה"כ ילדה קטנה).

ומה הכי יפה, בת הברית שלנו אומרת לנו בעופרת יצוקה שזה לא בסדר שהשתמשנו בפצצות זרחן (סליחה, "עשן נפיץ" באוסלואית) בזמן שהיא כמעט חיסלה את הסטוק שלה עצמה באפגניסטן.....

וכשחיזבאללה מקרין הקלטה של בית ספר שנפגע כביכול בהפצצה ישראלית האמריקאים אומרים לנו ITS A BIG NO NO, הם רק שוכחים כמה בתי ספר כאלה\מסגדים\בתי חולים הם עצמם הפציצו באפגניסטן\עירק ושות'.

בחזרה למסתננים, ישראל עדיין לא מבינה במה היא הסתבכה, היא לא מבינה שמלבד בעיית המסתננים שיש לה כרגע עם עשרות אלפי מסתננים (כנראה שכבר מאות אלפי), הם מגיעים ממדינות שלא שמעו על קונדום, משמע אוטוטו בעיית המסתננים תיתן את אותותיה הדמוגרפיים, ואז בוא נראה איך ישראל, שהיום מפחדת לגרש מסתננים בוגרים, מתחילה לגרש מסתננים עם תינוקות וילדים קטנים.

אפרופו "מגיעים ממדינות ששוררת בהם מלחמה", למה לא פותחים בתקשורת את העובדה שהרבה מאותם מסתננים "ממדינות בהם שוררת מלחמה" הגיעו מאיזורים מרוחקים (מאוד) מכל לחימה, פשוט היו מוסלמים טובים, בינהם מגוייסי חיזבאללה ושאר אוהבי ישראל, שהסבירו להם (ושילמו במידת הצורך) עד שהבינו כמה טוב הולך להיות להם בישראל.

פשוט בעלון למטייל אף אחד לא טרח לציין שתנאי הלינה הינם במתקן סגור, אז עכשיו הם צועדים לירושלים, הם יעשו קצת רעש, הממשלה תפחד ממה שיגיד העולם והם יקבלו תנאים שיגרמו ללני רחוב רוטשילד במחאה החברתית ללכת ולצבוע את עורם בשחור לטוס למצרים ולחזור לישראל בהליכה דרך הגבול הדרומי...

עצוב, מקומם, זה המצב, זו המדינה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוקר: זכותו של כל אחד לדעתו וקשה להתווכח על הומור, אך לדעתי התמונה והכיתוב לידה מכלילים בגלל צבע עור ולכן גם פוגעים ומיותרים. אשמח אם תסיר אותם או אם עבר זמן העריכה, תבקש זאת ממנהלי האתר.

הבקשה הועברה למשגיח הגבבנות הראשי.

אני רואה משהו אירוני בתמונה ולא גזעני על כן מחלוקות.. ,לא מתווכח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיפה הוא שכל המסתננים הללו הם מוסלמים, ומכל המדינות המוסלמיות שמסביב הם בחרו לבוא לכאן - כנראה בגלל העיניים היפות של תושבי המדינה. :?

וברצינות, כל פליט שמגיע יקבל מים ומזון וישלח לדרכו מבלי להכניס אותו למדינה - כל זה יעשה על גדר הגבול.

הטיעון של פליטי מלחמה כבר ממזמן לא תופס - יותר מ 90% מהם מהגרי עבודה.

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש רק דבר אחד:

מסתנן שיתפס מבצע פשע (גניבות, התפרצויות, קטטות, סכינאות, אונס) יגורש אחר כבוד מהארץ.

החוזק שלנו הוא גם החולשה שלנו, העובדה שאנחנו לא מתנהגים כמו המדינות השכנות ויורים בכל דבר היא מעלה לא קטנה,

אך בעניין המסתננים היא גם פוגעת בנו, מה נעשה איתם עכשיו? לירות אי אפשר ולהחזיר אותם בחזרה לגבול אי אפשר כי זה גם גזר דין מוות.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...