Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מערכת חדשה בקיה סיד 2010

AMIRTLV26
שימו לב! השרשור הזה בן 3781 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם.

היום הגדול הגיע ובסיומו אני יכול לומר שהיתה זו חוויה מאלפת, ממש כך!

הרכיבים כפי שהם מופיעים בחתימה שלי, נבחרו בשיתוף עם האחד והיחיד יוסי מסדנת עילית קאר אודיו.

על יכולותיו של יוסי קטונתי מן הסתם מלספר, אני כן מרשה לעצמי לספר שהיום חזיתי ברב-אמן בפעולה.

היום שהתחיל בשעה 10:00 הסתיים כעבור 9 שעות, לא פחות, פרק זמן ארוך בו ראיתי את החריצות, רמת הדיוק, ההבנה המקצועית ובעיקר האהבה הגדולה לתחום שיש ליוסי.

אמנם הקצבתי לעצמי בהתחלה סכום השקעה נמוך באופן ניכר ממה שהוצאתי בסוף, אבל לאחר בדיקת שוק שביצעתי כולל ביחס להתקנה המוצעת (אף אחד לא דיבר איתי על יותר מ-4 שעות עבודה ובטח לא מה שיוסי עשה ברכב בפועל), אני יכול לומר שלאור התוצאה הסופית אני שמח שהוצאתי את מה שהוצאתי ולא חסכתי.

יאמר בנוסף לזכותו של יוסי, שיוסי עצמו אף עצר אותי מלהיסחף ולהוציא עוד כמה מאות שקלים על מגבר שלא בטוח שבאופן יחסי היה נותן לי תמורה נוספת לסאונד.

אני יודע שבטח אנשים ירצו לראות כאן תמונות של לפני ואחרי, האמת היא שמרוב שהייתי מרותק לעבודתו של יוסי (וגם שפוך מעייפות אחרי כמה לילות ללא שינה במילואים-הגעתי ישר מלילה לבן בבסיס), לא הוצאתי את המצלמה לצלם, מי שירצה לראות במה מדובר כמובן מוזמן לפנות אלי.

אז איך לסכם?

מכירים את הביטוי "מי שקונה בזול משלם ביוקר"?

אחרי היום יותר קל להציג את זה כמצב בו הרופא משפחה שלכם מפנה אתכם לרופא מומחה שעולה 20 שקל ומעל אותה רופא מומחה יש רופא עוד יותר מומחה שעולה 100 שקל, יוסי מבחינתי הוכיח לי היום שהוא המומחה של המומחה.

WAKE ME UP של אביצ'י מעולם לא נשמע אצלי כל כך טוב.

HU:OEM+Genesis series 3 high level adapor AMP:Phoenix Gold RX 400.4 COMP:Morel Virtus 602 SUB: Sundown Audio E8

https://www.youtube.com/watch?v=jtQs-1_TH-Q

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש ונשמח לראות תמונות גם אחרי העבודה שעשית.

HU: ALPINE CDA-137BTi

AMP 1: SUNDOWN AUDIO SAX-125.4, AMP 2: SUNDOWN AUDIO SAZ-1500D, COMP 1: HERTZ HSK 165XL

COMP 2: POLK AUDIO DB 5251, SUB: SUNDOWN AUDIO SA-12 2OHM, 6X9: INFINITY KAPPA 693.9i

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש ונשמח לראות תמונות גם אחרי העבודה שעשית.

בוקר טוב.

תודה רבה.

מרבית העבודה היא מאחורי הקלעים אפשר לומר, בגדול יכול לומר שיש איטום סביב הטוויטרים שמוקמו במשולש הדלת (מראש הכוונה היתה להשאיר חיצונית את פנים הרכב כמו שהוא) וטבעות/הגבהה לרמקולים. העבודה סה"כ מאד נקיה ומדוייקת, גם בכל מה שקשור לחיווטים.

חיצונית אפשר לראות את המגש שנבנה כמובן עפ"י מידה עבור המגבר ואת הסאב.

היום בבוקר עם כל הפקקים והלחץ, חייב לציין שממש נסעתי רגוע, פשוט נהניתי מהמוזיקה.

HU:OEM+Genesis series 3 high level adapor AMP:Phoenix Gold RX 400.4 COMP:Morel Virtus 602 SUB: Sundown Audio E8

https://www.youtube.com/watch?v=jtQs-1_TH-Q

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3781 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...