Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמת רברס.

s_lapid
שימו לב! השרשור הזה בן 3788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניסיתי לחפש בפורום מידע על מצלמות רברס .. לא כל כך מצאתי.

אני שוקל להתקין מצלמת רברס בפורד פוקוס סטיישן. מאחר ואין ברכב הזה מסך מובנה , הברירה שנראית נוחה היא התקנת

מסך שמתלבש על המראה הקיימת.

אשמח למעט ייעוץ ומידע בעניין . האם יש בשוק המקומי מבחר מערכות כאלה ברמות איכות שונות או שהכל דומה ורק המחירים הם לפי ראות המתקינים..?

ראיתי שיש מצלמות רברס אלחוטיות. האם יש לא אלחוטית? אם יש , מה עדיף,

ובכלל - מה לצפות ממצלמה כזו בתחום איכות תמונה ביום? בלילה? איך האמינות של המערכות הללו?

כל טיפ יתקבל בתודה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה החלפתי עכשיו מצלמה קיימת (שהתפגרה) ברכב שלי.

האיכות גם של מצלמות זולות מ-EBAY טובה למדי (כמו זו שהתקנתי), כדאי לקנות מצלמה עם לדים לראיית לילה (מאירים באינפרה-רד, ומאפשרים לקבל תמונת שחור-לבן טובה גם בלילה).

יש קיטים שמגיעים עם כבל RCA ארוך ויש אלחוטיות. בכל מקרה 3 הרכיבים של המערכת (מצלמה, כבל או משדר-מקלט, מסך) בעיקרון נפרדים ובלתי תלויים ואפשר להזמין אותם גם בנפרד ולשלב.

הזמנתי מ-EBAY גם מראה עם מסך מובנה, שנדלק רק עם קבלת סיגנל תמונה. אין לי בינתיים צורך במראה הזאת (כרגע המצלמה מחוברת למערכת מולטימדיה) אבל היא נראית ומתפקדת כמו מראה רגילה, קשה לנחש שיש שם מסך בפנים.

צריך לשים לב לשני דברים -

1. גובה המצלמה - כזו שנמצאת בגובה הפגוש פחות עוזרת בתמרוני חניה, כי שדה הראייה שלה מצומצם וקשה להעריך את המרחק ממכשולים מאחורה. מומלץ להתקין את המצלמה גבוה ככל האפשר. ברכבים שבהם לוחית הרישוי היא על דלת תא המטען זה עוזר, כשהלוחית על הפגוש האלטרנטיבה יכולה להיות מצלמת כפתור (דורשת קידוח של חור עגול קטן) שאפשר להתקין איפה שרוצים. נדמה לי שבפוקוס סטיישן הלוחית רישוי גבוהה יחסית, אפשר לחבר מצלמה בחלק העליון שלה.

2. עדיף מצלמה פנורמית (wide angle) שתוכל לתפוס בתמונה את כל הפגוש האחורי מצד לצד, זה מאד עוזר לקבל תמונה מלאה.

אני הזמנתי רגילה ובדיעבד עדיף בהרבה הפנורמי.

המצלמה מקבלת 12V פשוט (מקובל לחבר ישירות למנורת הרוורס) ומוציאה סיגנל RCA. בקיט שאני הזמנתי כבל ה-RCA כלל גם חוט נוסף שניתן לחבר אותו גם ל-12V של הרוורס וכך לספק בצורה פשוטה סיגנל למערכת מולטימדיה (או מסך אחר שדורש כזה סיגנל) שהילוך רוורס שולב.

הקיטים מ-EBAY בפחות מ-200 שקל, למרות המחיר, בכלל לא רעים (לפחות רובם).

מצלמה אלחוטית קלה יותר להתקנה, לא יודע אם איכות התמונה נפגעת.

אלטרנטיבה למסך משולב במראה זה מסך קטן (4") שאפשר להתקין על זרוע לצד המראה, או כמו דיבורית קבועה לצד הקונסולה.

(או עם זרוע שנדבקת לחלון, כמו מכשירי GPS)

ממליץ בחום לבלות קצת זמן ב-EBAY לפני הקנייה, כדי ללמוד את האפשרויות ולהבין את ההבדלים בין המפרטים השונים.

לא תתחרט על התקנת מצלמה כזאת. מסוג הדברים שאחרי שהם שם, לא ברור איך הסתדרנו בלעדיהם קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה המפורטת! בהחלט עזרת לי.

באוטודיפו חיפה הציעו להתקין את המצלמה בפגוש. אבדוק עוד אלטרנטיבות למצלמות שונות והתקנות שונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי לחפש בפורום מידע על מצלמות רברס .. לא כל כך מצאתי.

אני שוקל להתקין מצלמת רברס בפורד פוקוס סטיישן. מאחר ואין ברכב הזה מסך מובנה , הברירה שנראית נוחה היא התקנת

מסך שמתלבש על המראה הקיימת.

אשמח למעט ייעוץ ומידע בעניין . האם יש בשוק המקומי מבחר מערכות כאלה ברמות איכות שונות או שהכל דומה ורק המחירים הם לפי ראות המתקינים..?

ראיתי שיש מצלמות רברס אלחוטיות. האם יש לא אלחוטית? אם יש , מה עדיף,

ובכלל - מה לצפות ממצלמה כזו בתחום איכות תמונה ביום? בלילה? איך האמינות של המערכות הללו?

כל טיפ יתקבל בתודה..

ההתקנה שלי. לא אלחוטית, דרש התעסקות עם החיווט. לא טרחתי לשים תמונה של התוצאה הסופית.

ההתקנה שלי מאד לא שגרתית עם המסך.. לא אוהב התקנות בולטות ברכב.

הרכיבים מאד זולים. המצלמה מ-DX, מתאימה לרכב יפה, שדה ראיה מעולה, איכות תמונה מצוינת. בלילה פנסי הרוורס נותנים מספיק אור כדי לתת רוורס באופן בטוח.

si vis pacem, para bellum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...