Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להזמין ספויילר להונדה מחול מישהו מכיר אתרים שמוכרים ושולחים לארץ (לא איביי)

שימו לב! השרשור הזה בן 3784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כותרת, רוצה להזמין מחול (ללא אור ברקס ידוע לי שאסור) מחפש אתר אמין וזול ששולח לארץ אם מישהו מכיר ויכול לעזור.

רב תודות.

HONDA CIVIC SEDAN 07 1.8 VTEC 140 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר.

באיזה ספוילר מדובר ? תן תמונה

אני מחפש אותך, אני לא יכול לשלוח לך הודעה פרטית, (פורום מוזר) יש לך ספויילר כזה נכון?

מאיפה השגתה אותו כמה עלה איך הרכבתה? זה מגיע בחלקים הספויילר?

ותגיד עוד שאלה מה מרווח הברגים בהונדה הזאת? ואיזה מידה חוקית אפשר להגדיל את הגאנט ל 17? 45 זה החתך הכי נמוך חוקית?

ראיתה את הסרטון הזה?

sstp-1105-02-o%2B2007-m7-honda-civic-type-r-fd2%2Brear-view.jpg

31804380006_large.jpg?v=0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חסום בהודעות פרטיות פשוט.

יש כמה סוגים שונים שלי זה mugen rr

TheSpeedline

הזמנתי משם ,קח בחשבון שזה יעלה סביבות

1500 שח

הספוילר+משלוח+מכס+צביעה +התקנה

עריכה :

מרווח ברגים

5*114.3

מותרעד 19.

ממליץ לך 18" הכי מתאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חסום בהודעות פרטיות פשוט.

יש כמה סוגים שונים שלי זה mugen rr

TheSpeedline

הזמנתי משם ,קח בחשבון שזה יעלה סביבות

1500 שח

הספוילר+משלוח+מכס+צביעה +התקנה

עריכה :

מרווח ברגים

5*114.3

מותרעד 19.

ממליץ לך 18" הכי מתאים

כמה לקחו לך מכס? ומזה 5*3?

אתה יכול לשלוח לי קישור לאיביי לספיילר שלך?

חוקי מותר עד 19 אתה בטוח?

חשבתי ללכת על 17 חשבתי שזה הכי גדול שמותר, 18 נשמע לי מענין אח בטח יש בזה גם חסרונות, כמו תצרוכת דלק יותר גבוה, ולהרגיש טוב את הבורות, יציבות פחות טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחו מספיק מכס כמה מאיות גם השילוח יקר.

זה מ thespeedline google it.

מותר עד 19

גם ככה אוטו עגלה , עושיפ בשביל היופי לא בשביל האופי.

מבחינת דלק , לא משהו שתשים לב כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מאשר גאנט 19 לסיוויק ברישיון? לאחרונה שבדקתי הכי גדול שמותר זה 17.

פותח השרשור קח בחשבון שרביעיית צמיגים של 18 חוץ מהגא'נט עצמו עולה משמעותית יותר מגאנט 16.

אני גם מחפש את ההזדמנות הנכונה לעלות מידה מ16 ל17.

לגבי הספויילר אני הייתי מוותר זה נראה מגוכח לדעתי על הסיויק במדינת ישראל הקטנה, מה שכן אני אעלה בקרוב תמונות של הסיויק שלי עם פנסים מושחרים קדימה ואחורה שזה לדעתי תוספות קוסמטיות יותר מומלצות מה שגם בהמשך הגאנט יהיה כולו שחור מט.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מאשר גאנט 19 לסיוויק ברישיון? לאחרונה שבדקתי הכי גדול שמותר זה 17.

פותח השרשור קח בחשבון שרביעיית צמיגים של 18 חוץ מהגא'נט עצמו עולה משמעותית יותר מגאנט 16.

אני גם מחפש את ההזדמנות הנכונה לעלות מידה מ16 ל17.

לגבי הספויילר אני הייתי מוותר זה נראה מגוכח לדעתי על הסיויק במדינת ישראל הקטנה, מה שכן אני אעלה בקרוב תמונות של הסיויק שלי עם פנסים מושחרים קדימה ואחורה שזה לדעתי תוספות קוסמטיות יותר מומלצות מה שגם בהמשך הגאנט יהיה כולו שחור מט.

אני גם שאלתי מקום שמוכר גאנטים מה המידה הכי גדולה לגאנט בהונדה הזאת חוקית? אז הוא אמר לי 17.

אבל אם עד 19 זה חוקי לפי הספר אז גם לא יהיה בעיה לאשר אותו, למרות ש19 זה מוגזם ו 18 זה יכול להיות ממש יפה.

אני גם חשבתי על השחרת הפנסים מאחורה.

רציתי להזמין מאיביי פנסי לד אחורים אבל שאלתי את המוכר אם יש להם תקן אירופאי והוא אמר לי שלא אז ירדתי מיזה כי לא יאשרו לי כניסה של זה לארץ.

מקדימה אני רוצה להחליף למשהו יפה עם לדים מאחורה נשמה לי שיכול מאוד להתאים השחרה.

אשמח לראות תמונות של הרכב שלך עם פנסים מושחרים בעיקר מאחורה.

עריכה:

יש איזה אתר שמראה את מידות הצמיגים המותרים והחוקים של כל רכב? מאיפה כולם יודעים מה המידה המקסימלית המותרת?

יש לי ספר רכב אבל בפעם האחרונה שחיפשתי על מידת הצמיגים המרבית לרכב הזה לא מצאתי שם כלום, לא יודע אם יש שם בכלל משהו על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...