Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאורה לויטרינה

שימו לב! השרשור הזה בן 3783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

מעניין אותי לדעת איזה תאורה יש לכם לויטרינה

ראיתי שיש באיקאה 4 רצועות של לד עם שלט

חיפשתי בEBAY ויש מלא אופציות עם אפשרויות לתאורה משתנה

במחיר דומה לזה שיש באיקאה { לא מצאתי בזול 160+}

תודה

קשה באימונים קל בים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך פס לד RGB קונטרולר עם שלט, וספק כוח.

באיביי אתה לא תגיע מעל לכמה עשרות שקלים (בלי ספק).

(ספק בארץ יכול לעלות איזה 50-80 שח).

פסי לדים לתאורת ויטרינה יכול ליהיות מצויין!

תחפש:

RGB LED STRIP 5050 Xm + CONTROLER (ב X תכתוב מטר, אני ממליץ לך לקנות פס של 5 ואם ישאר אז לחתוך).

הקונטרולר עצמו, עם שלט לא עולה יותר מ4$.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה

ראיתי את הפסי לדים הללו של 5 מטר

אבל אם אני חותך 4 רצועות של 30 סמ כל אחת איך אני מחבר אותם {הויטרינה היא של איקאה}

אני שם רצועה מדף התחתון עליון ואמצעי איך מחברים אותם לספק כוח?

קשה באימונים קל בים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד אתה רוצה שהם ידלקו באותו צבע זה לא בעיה.

אתה יכול לחתוך (רק בנקודות המסומנות, שזה כל כמה ס"מ בודדים תלוי בפס ובאיכות).

לגבי החיבור, פשוט קונה חוטי קצר ומלחים, שים לב שבפס RGB צריך 4 חוטי קצר להלחמה, R G B ועוד חוט שהוא + או - משותף, סהכ 4.

אם תחפש אני מאמין שתמצא גם קונקטורים.

במידה ואתה מוציא את זה לפועל, אני לא יודע מה גודל הויטרינה רק אל תשכח שבשביל תאורה\קישוט, לדים 5050 הם חזקים!

ככה שלא צריך יותר מידי חתיכות בשביל לתת תאורה טובה.

אם אתה רוצה לחסוך אתה יכול לקנות פס לדים 3528, יותר זול אבל יכול ליהיות שתצטרך לפרוס יותר פסים כדי להאיר טוב.

(אני חיברתי פס לדים לבן 3528 באורך 3 מטר על התקרה בחדר, סמוך לקיר (מעל המחשב), בלילה אני עובד ככה על המחשב והוא מאיר חבל על הזמן, הוא דלוק רוב היום, פשוט נותן אור לבן של לדים בחדר בכלום חשמל)

דרך אגב סידרתי אותו ככה שאני יפעיל אותו עם שלט ואני אוכל גם לשלוט על הבהירות, עשיתי קומבינה עם קונטרולר של RGB שהיה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...