Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך ליתמקח על שכר ברעיון עבודה/הצעת שכר

koka
שימו לב! השרשור הזה בן 3791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

בהצעת שכר הוצעה לי סכום נמוך ממה שציפיתי לקבל. מנסיונכם, האם הסכום בו נוקב המעסיק הוא בדרך כלל סופי או שהוא מוכן להפגין גמישות ולהעלות אותו במידה ואני לא מסכים לסכום זה.

אני מבין שזה תלוי בהמון גורמים -עד כמה הוא רוצה אותי ?האם יש מועמדים אחרים ?וכו וכו ,אבל אשמח אם תשתפו אותי בנסיונכם במצבים האלה .

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

* ראיון עבודה.

אני יכול לתת לך דוגמא כללית, ברור שזה תלוי בהמון משתנים, כמה ניסיון כבר יש לך בתחום,

מה מצב השוק בתחום ועוד הרבה שחלק מהם אתה כבר נקבת.

התפיסה שלי - אם ברמה הכללית זה לא הבדל רציני מהסכום שחשבת עליו וכיוונת אליו, החברה היא רצינית

ונראה שתקדם את עצמך שם,

אז יותר חשוב (בתפיסה שלי לפחות) שתראה שיש נכונות מבחינת הבוס העתידי שאומר לך באותה שיחה -

"תתחיל, תהיה רציני, שני הצדדים יהיו מרוצים ולא תהיה שום בעיה להעלות את המשכורת ולשפר תנאים".

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם הרבה שאלות שצריך לשאול לפני כי כל משרה והיחודיות שלה.

באופן כללי אני מאמין שהשכר שאתה מתחיל איתו הוא הרף שאיתו אתה מתחיל ומשם קשה לטפס בצורה משמעותית ולכן כדאי שהוא יהיה בגובה הציפיות שלך.

אופציה שאתה יכול לנסות היא לקבוע בחוזה שהשכר שהם מציעים יהיה זמני ל X חודשים שמתאימים לך ולאחר מכן לאחר שיראו מי אתה ומה היכולות שלך השכר יעלה ל-Y.(כל זה בהבהרה מול המראיין שהשכר שהציעו אינו תואם את הציפיות שלך אולם על מנת להראות רצינות מצד אחד ומצד שני להראות את היכולות שלך ,אתה מוכן לקבל את ההצעה לפרק זמן מוגבל שבו אתה בעצם תיבחן אם השכר שאתה מבקש הוא ריאלי עבור המעסיק).

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אותו אחד שרוצה שתיסע אליו מרחוק? אם כן אז זו נקודת המשען שלך - בשביל להצדיק את השינויים בסגנון החיים שתצטרך לבצע, מבחינתך יש רף כלכלי מסויים שצריך לעבור. בלי להיות חמדן, פשוט מספר מסויים שמבחינתך הוא המינימום. זה ביזנס ולא משהו אישי.

כל זה כמובן בהנחה שאתה מוכן לוותר על ההצעה, אחרת זה כבר בלוף ולא מומלץ בעליל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל יש מקום למשא ומתן אבל השאלה היא כמה אתה רחוק מהמעסיק?

אם אתה ב-X ש"ח לחודש והמעסיק ב-0.5X - קשה לי להאמין שיהיה אפשר לסגור את הפער.

תזכור תמיד שברגע שהתחלת לעבוד בשכר מסוים, הרבה יותר קשה לעשות קפיצה משמעותית. העלאה של 5 או 10 אחוז זה נחמד ואפשרי, אבל יהיה מאוד קשה לשכנע את המעסיק לך להקפיץ לך את השכר ב-50 אחוז סתם ככה בבת אחת.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן זה אותו אחד. הבהיר שזה שההצעה היא non negotiable.נפרדנו כידידים.החלטתי שהחלטה כזאת צריכה להעשות בלב שלם ב 200% ואם לא ,אז עדיף שלא. הנה רכב ליסינג עם קילומטראג' אסטרונומי אחד פחות בשוק.

תודה על העיצות

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...