Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסיוט שלא ניגמר....

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 7893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, היום לצערי נקלתי לכביש 4 (לכיוון דרום) בשעות אחר הצהריים....שעה וחצי ביליתי בפקק וגיליתי כמה דברים:

א) אם היה בספק ליבי שמהירות היא גורם לתאונות, התבדה לחלוטין, כ-3 תאונות נצפו בפקק תנועה אדיר שמהירותו לא עולה על 40 קמ"ש...

הגורם לתאונות הוא חוסר תשומת לב, שנגרם עקב הסחות ברכב. כמו: רדיו...

פעמיים בעודי מחליף תחנות ומסיט את מבטי התקרבתי בצורה מסוכנת לפגוש האחורי של האוטו ממולי.

אם הרכב היה משעמם ונטול כול אופציה בתוכו, האם היינו מתרכזים יותר בנהיגה ופחות בבקרת השיוט? (לא, היא לא עובדת מתחת לחמישים קמ"ש....)

ב) סוככי השמש לא יעילים, השמש מרגיזה, מפריעה להתרכז ושוב מרגיזה.... צריך איכשו לארגן איזה סוג של סוכך,מגן שמש צידי שימנע את הסינוור הזה...

אני ד"א השתמשתי במשאית גבוה בתור שימשיה... נחמד... אבל לא אפקטיבי לאורך זמן...נעלמה במחלף אלוף שדה.

ג) יש כזה דבר מאזדה MX-6. כן...לא טעות.... MX-6. מכונית קופה כבדה, עם חרטום שמזכיר מיאטה מהדור החדש, ועכוז שמזכיר...בעצם לא מכיר...חמש פעמים בהיתי במה שכתוב שמה מאחורה...ואני דיי בטוח שזאת MX-6.

יש למישו פרטים על המאזדה הזאת? (והאם זה מגיע בלבן אוטומטי?! :lol: )

יניב, ששונא פקקים, ואת מחלף אלוף שדה...:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש MX6 בארץ אני אישית ראיתי 2 אחת כסופה די חדשה ואחת לבנה ישנה כזאת :roll:

הנה תמונות

Mvc-699f.jpg

Mvc-701f.jpg

Mvc-703f.jpg

MVC-706F.JPG

MVC-707F.JPG

MVC-708F.JPG

הצלם הוא יותם :twisted:

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגורם לתאונות הוא חוסר תשומת לב, שנגרם עקב הסחות ברכב. כמו: רדיו...

מעניין מה קורה במכוניות שיש בהן את מערכות המולטימדיה היקרות להחריד (DVD, רסיבר, מלא רמקולים... רב חן). בבית, אצלי לפחות, יש ניתוק טוטאלי ממה שקורה מחוץ למסך (חוץ מ"זוזי יש כדורגל" / "זוזי יש פיצוצים" / "זוזי היה פיגוע" :? ). מישהו שנוהג במצב כזה במכונית... אמאל'ה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה MX-6 סתם מכונית קופה לא ממש יפה. מכונית אחות לפורד פרוב, לא ממש מכונית ספורט אמיתית.

לגבי מולטימדיה ברכב. בכלל המכוניות החדשות מלאות בצעצועים מסיחי דעת. אבל לא צריך צעצועים. כמה פעמים ראיתם אנשים קוראים עיתון תוך כדי נסיעה? מתעסקים עם הילדים מאחר? עם החברה ליד? או שהחברה מתעסקת איתם 8)

אנשים - בשביל זה חורשות נחמדות בארץ...

אם הייתי מולטי-מליונר הייתי קונה:

ב.מ.וו. M5 ליום-יום, בגלל ההנאה

בנטלי Azure לסופי-שבוע, בגלל הגריל

ומיורה שהייתי שומר במוסך ומקריב לה קורבנות כל לילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד אחת....היתה לפני כשנתיים בחדרה...אה... בצבע שחור , ד"א הוא לא משהו בכלל......

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...