Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטקויין - השקעה כדאית?

Aino

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רוני אתה מפרסם רק ירידות?

האמת חשבתי לעקוב פעם בחודש ולשים סנאפשוט, יכול להיות מעניין.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שמכרת הכל אם כך, ואם לא, אשמח לקנות ממך את מה שנשאר במחיר רצפה

אני אסכם בקצרה איך אני רואה את השוק הזה:

1. מאות ICOs מתגלים כחסרי מהות עסקית \ טכנית - הכתובת כמובן הייתה על הקיר, אבל כעת המצב שם די מעורר רחמים למען האמת. בנתיים אני רק מכיר ICO אחד שיש בו שימוש כלשהו - BitBounce.

2. ה SEC מתחיל להיכנס חזק בשוק ה ICOs ובחברות שכבר הנפיקו.

3. גוגל ופייסבוק הודיעו שהם לא יאפשר פרסום ל ICOs - גוגל יכניסו את השינוי ביוני.

4. ומעל הכל, יש הונאה מטורפת בשם Tether שנכון להיום אחוז נכבד מהעסקאות בביט-קוין מתבצעות בה.

ידידי, אתה יודע מה ההבדל בין איש עסקים טוב לאיש עסקים בינוני ומטה? שהטוב יודע מתי נגמר הסוס. חבל על הכסף שלך.

עריכה אחרונה על ידי tzahico

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צחי, רק לדייק:

1. בלמעלה מ-60 אחוז מה-ICO הכסף שגויס, ולעתים המגייסים, נעלמו.

2. SEC לא "נכנסת חזק", אלא יותר ספציפית עורכת חקירה פתוחה (מבחינת החשדות) ונסתרת (לא מפרסמת מה בודקת) כנגד מאות שחקני קריפטו מסחריים בארה"ב.

3. יש כבר ניצני רגולציה להנפקות ICO ולאקסצ'יינג'ים.

4. חלק גדול ממטבעות הקריפטו מורצים ע"י קבוצות קטנות כגדולות, בכפוף להיקף "ההון" בשליטת הקבוצה המריצה.

ועוד.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם לא רואים את הדמיון ?

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?649996-quot-%D7%A4%D7%99%D7%A8%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%94-%D7%A9%D7%9C-%D7%A2%D7%91%D7%93%D7%95%D7%AA-quot

רוצה להיות סוכן/כורה?

קודם כל תשקיע אלפי שקלים בציוד כרייה .

אחר כך כל חודש תפעיל את הציוד באלפי שקלים, התשלום על החשמל זהה לרכישת מטבע בהנחה.

ואז תחפש רוכשים למטבעות שקיבלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אני חייב להגיד שאני נהנה לעקוב אחרי פרסומים וכתבות באתרי הקריפטו- יש כ"כ הרבה אנשים שמתנהגים כאילו יש להם מושג מה קורה פה, בשביל שבדיוק 20 דקות אחרי זה השוק יגיב בצורה ההפוכה לחלוטין.

יאללה, שיפול הדרעק הזה כבר, אולי שוק הגרפיקה והזכרונות יחזרו למחירים שפויים. papa needs a new desktop

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר הביטקוין חייב ליפול, מי שבאמת מבין איך בנוייה המערכת מבין שהמטבע הזה

לא יכול להיות יציב.. בתוך המערכת בנוי מנגנון שערכו חייב לעלות כל הזמן ואם אין מספיק פראיירים

שיכניסו עוד ועוד כסף (והרבה יותר כל פעם), אז הפיתרון למשוואה הוא נפילה לאפס.

הבעיה שאף אחד לא יכול לחזות מתי זה יקרה, כי אף אחד לא יכול לדעת כמה הציבור ימשיך להאמין ולהכניס כסף חדש למטבע הזה.

התקפת 51% מדברת על מי שמצליח להשיג שליטה על 51% מהשרתים שמבצעים את הכרייה , יצליח לקבל שליטה על כל הרשת.

כלומר יקבל את כל המטבעות שכורים וגם יהיה מסוגל לבצע מניפולציות במטבע.

כל עוד מדובר במטבע צומח האינטרס לשחקנים להשיג שליטה של 51% הוא נמוך.

אבל אם המטבע הופך להיות זול יותר מעלות החשמל להפקתו אז פתאום יש אינטרנס לחברות הכרייה להכפיל את התפוקה שלהם

על חשבון אחרים.

עלות הפקת המטבע עלתה פי 3 (ויותר) מאז דצמבר 2017, ואילו שווי המטבע ירד לפחות משליש מהשווי שלו באותה תקופה.

אם לא ימצאו אנשים שמוכנים לקנות את המטבע ולהרים אותו לשווי של 15K בקרוב... אז הוא פשוט יצנח ולא יצליח להתאושש.

אם ימצאו מספיק אנשים שירימו אותו.. אז זה יהיה עד לנקודת ההחלטה הבאה... בנקודות ההחלטה הבאה צריכים פי 4 יותר אנשים

מאשר עכשיו.

בקיצור פירמידה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בטח תישמח לישמוע שיצרן מוביל של כרטיסי מסך החזיר לאנוידיה 300,000 כרטיסי מסך חזרה עקב נפילת המיינינג,

NVIDIA's demand overestimation has led, according to Seeking Alpha, to a "top three" Taiwan OEM returning 300,000 GPUs to NVIDIA

https://www.techpowerup.com/245399/nvidias-next-gen-gpu-launch-held-back-to-drain-excess-costly-built-up-inventory

אגב, מה לגבי BITMAIN? הסינים הערמומיים האלה הצליחו בשושו לפתח ASIC לאלגוריתמים המובילים וכרו בשקט כמות מטבעות מטורפת, קריפטונייט/EQUIHASH למרות שבתאוריה היו אמורים ליהיות ASIC PROOF ורק לGPU.

לדעתי גם להם יש השפעה על הצפת השוק וחוזר היציבות .

נ.ב עכשיו ביכלל גם FPGA ניכנס לתמונה ועולם הGPU בשפל מטורף.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי כבר בעבר פה.. שזה בכלל לא משנה מה טכנולוגית הכרייה שמשתמשים בה.

רוב המטבעות מבוססים על כרייה במנגנון POW.

קצב כריית המטבעות הוא קבוע , ללא קשר אם 10 מחשבים חלשים וזולים משתתפים בכרייה ,

או 10,000 מחשבים קוונטים.

מה שכן מי שמשקיע יותר מקבל נתח גדול יותר מהכמות הקבועה שמונפקת כל 10 דקות.

בדצמבר 2017 , כל 10 דקות כרו 12.5 מטבעות שהיו שווים כמעט 250,000 דולר.

כח הכרייה היה 12E באותה תקופה.

היום כל 10 דקות כורים 12.5 מטבעות ששווים 75,000 דולר.

אבל כח הכרייה של המערכת הוא בסביבות 40E.

אז אולי כולם כותבים שהשוק ירד ב 60% מאז תחילת 2018 .... אבל בפועל שוק הכרייה צנח ב 90% מאז תחילת 2018.

ושוק הכרייה זה השוק היחיד שמחזיק את המטבעות האלה ... אין שום דבר אחד

אין שום שימוש לביטקוין , כבר 10 שנים הוא בשוק והוא לא משמש לכולם... חוץ מדברים לא חוקיים והונאות והלבנת כספים.

לדוגמא: נניח יש לי בשוויץ 100 מיליון דולר שהצלחתי לצבור במשך השנים מעסקאות לא חוקיות.

איך אני מעביר אותם לחשבון בנק ישראלי על מנת לרכוש בת לגור בו ורכב ספורט חדש?

1) קונה ביטקוין ב 100 מיליון דולר , אנונימי.

2) פותח חברה ישראלית חדשה חוקית, החברה תפעל על מנת לפתח מטבע חדש לצורך פירסום בפורומים, צפייה בפרסומות, וקופונים לרכישת מוצרים שקשורים לפורומים הרבים ברשת.

3) מנפיק את המטבע החדש ... מזרים את ה 100 מיליון שלי לרכישת המטבע החדש שהנפקתי.

4) אם יש לי מזל אז עוד כמה פראיירים קונים את המטבע החדש לי ואני מקבל מעל 100 מיליון דולר לגיטימים לחברה החדשה הישראלית שלי..

5) עכשיו יש לי מעל 100 מיליון דולר לגיטימים בארץ ... אני יכול להתפרע איתם, ויש לי גם עוד 100 מיליון דולר במטבעות חדשים.

6) אני יכול לעשות את הסבב הזה שוב... את המטבעות החדשים אני לאט לאט מוכר בשוק , דואג לא להפיל אותו יותר מידי.

כל השוק הזה הוא וירטואלי... וכל עוד נכנסים אנשים חדשים הוא ישרוד.. אבל מה שקורה בחצי שנה האחרונה מעיד על גסיסה של השוק

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שבתאוריה היו אמורים ליהיות ASIC PROOF ורק לGPU.

נ.ב עכשיו ביכלל גם FPGA ניכנס לתמונה ועולם הGPU בשפל מטורף.

המשפט הראשון חסר משמעות מבחינה טכנית,

אי אפשר לומר שמשהו חסין לASIC אבל פתיר עם רכיב סיליקון ספרתי אחר, כי ASIC זה המקרה הכללי של רכיב סיליקון ספרתי. לצורך העיניין, מבחינת תכנון, GPU יכול להיות מקרה פרטי של ASIC. אני יכול לבוא ולייצר ASIC שהוא למעשה GPU עם טוויקים ואקסלרציות שיעודיים לאלגוריתם מסויים, והוא יעקוף כל GPU גנרי בסיבוב, כאשר מדובר על אותו אלגוריתם אליו הוא תוכנן. הכל פונקציה של כסף.

המשפט השני פשוט לא נכון ל2018, יותר בכיוון 2010 כזה.

רכיבי FPGA היו בשימוש כבד בכרייה מהימים הראשונים של הביטקויין, בזכות המקביליות, יכולת הגידול, יכולת התכנות הפשוטה (למי שבתחום).

בopencores.org אתה יכול למצוא בלוקים (IP cores) מוכנים לרכיבי FPGA לכריה.

ב2013 הרצתי עם כמה חברה לוח פיתוח של ALTERA שקרה ביטקויינים בהצלחה לא רעה יחסית.

הFPGA מפסיד לGPU בעלויות קניה, צריכת אנרגיה וידע נדרש בחומרה. אבל מבחינת התאמה למשימה, הוא תמיד היה שם.

לא יודע מאיפה אתה קורא את הדברים שאתה מצטט פה, אבל אני ממליץ לך להחליף מקור, או לכל הפחות להבין את מושגי הבסיס ולסנן את הבבל"ת.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...