Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אילו שינויים ניתן לבצע ב-"גוף" הרכב?

שימו לב! השרשור הזה בן 3788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

שמי דור, אני מחפש מידע על מה מותר ומה אסור מבחינת שינויים בגוף הרכב עצמו (לא המנוע, בלמים, מתלים וכו', ספציפית אני מדבר על קידוח והברגה של שני ברגים בגוף הרכב).

חיפשתי מידע על הנושא באינטרנט ובפורום הזה, אבל לא הצלחתי למצוא תשובה. אם נענתה שאלה דומה בעבר, אני מתנצל ואשמח ללינק.

לפי מה שראיתי באתר משרד התחבורה:

1. "לא ישנה אדם מבנהו של רכב אלא לפי היתר בכתב מאת רשות הרישוי".

2. "בתקנה זו "שינוי מבנה רכב" - לרבות החלפת המנוע במנוע מתוצרת או מדגם אחר, שינוי מבנה הארגז על ידי סגירתו או באופן אחר, שינוי מבנה הסרנים או מספרם והתקנת מכשירים מיוחדים."

לפי מה שאני מבין מזה, כל מה שלא כתוב בסעיפים הנ"ל וברישיון הרכב (כי שינוי של אחד הרכיבים מבטל למעשה את הרישיון, שזה גם הגיוני) מותר, אבל לפי מה שראיתי כאן בפורום, אני מבין שלא כך הדבר...

בכל מקרה, אני אשמח אם מישהו יוכל לתת לי מידע על הנושא. שוב, אני מעוניין לפרוייקט שאני מבצע (תיאורטי, יש לציין), לקדוח שני חורים בגוף הרכב לטובת הרכבה של פלטה מגנטית קטנה ולחבר אליה באמצעות מגנט רכיב כלשהו.

תודה מראש לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...