Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך טיל 053-7107065 - פחחות וצבע בתל אביב יפו - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 1939 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הוא שרשור ההמלצות של מוסך טיל 053-7107065, מוסך מורשה מטעם משרד התחבורה המתמחה בעבודות פחחות וצבע הממוקם בתל אביב.

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

בנוסף, גולשים שאינם רשומים לפורום יכולים להוסיף חוות דעת בקישור הבא

http://www.carsforum.co.il/cars/submitBReview.aspx?bid=1908

לעמוד הבית של מוסך טיל - לחץ כאן

מוסך טיל - פחחות וצבע בתל אביב יפו

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
  • חודש מאוחר יותר...
  • שנתיים מאוחר יותר...

טוב אז ככה,

החלטתי להחליף את הדיפיוזר (כנף תחתונה בפגוש האחורי) האחורי אצלי במיטו ( אלפא רומאו מיטו) באחד חדש ומקורי, לצורך כך ניגשתי למוסך הנ״ל,

כמובן שהדיפיוזר החדש הגיע ללא חורים לחיישני רוורס והיה עליי לבקש מהמוסך לעשות אותם במסגרת ההחלפה.

הגעתי למוסך טיל ושם דיברתי עם מנהל המוסך שהסביר שעל מנת לפרק את הדיפיוזר צריך לפרק את כל הפגוש ונתן הצעת מחיר 600 ש״ח (עוד לפני שדיברנו בכלל על חורים לחיישני רוורס), הסברתי לו שאני מכיר את התהליך ואין צורך לפרק את כל הפגוש ושמדובר בארבעה ברגים סה״כ כך שהמחיר קצת מוגזם בעיניי אך הוא המשיך להתעקש לפרק את כל הפגוש עד שהראתי לו סרטון של החלפת החלק שמראה כמובן שלא צריך, באותו רגע אמר לי הבחור שהוא לא מוכן לעשות את העבודה וכששאלתי אותו לכך התשובה הייתה ״לא מוכן לעשות את העבודה אתה מוזמן לעזוב את המוסך״.

לגבי המקצעויות של המקום אני לא יכול לתת חוות דעת אבל מה שבטוח שהיחס בין אנושי גרוע ומה גם הרגשתי שניסו לרמות אותי עם מחיר לא הגיוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי אצלם לפני כחודשיים צביעה כללית+שיפוץ גלגלי מגנזיום, עשו עבודה מצויינת. נדב בנו של בעל המוסך התייחס אליי יפה ובשירותיות לאורך כל התהליך. אף בעל מקצוע לא אוהב חכמולוגים שמראים לו סרטונים ביוטיוב איך לעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו נדב גם ״טיפל״ בי ,מעבר לכך אין קשר לחכמולוגים, יש מציאות, המציאות היא שלא צריך לפרק טמבון שלם בשביל להחליף דפיוזר ובטח שלא לבקש 600 ש״ח, ואם בכל זאת בא לו לקחת 600 ש״ח על 4 ברגים זו זכותו אבל שלא יספר סיפורים וינסה לעבוד על לקוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
עשיתי אצלם לפני כחודשיים צביעה כללית+שיפוץ גלגלי מגנזיום, עשו עבודה מצויינת. נדב בנו של בעל המוסך התייחס אליי יפה ובשירותיות לאורך כל התהליך. אף בעל מקצוע לא אוהב חכמולוגים שמראים לו סרטונים ביוטיוב איך לעבוד.

גם אני קיבלתי שירות טוב מנדב . אמנם לא שילמתי על תיקון כנף כי הפנה אותי רכב שפגע בי אבל בכל זאת

הייתי מרוצה מהטיפול ומהתוצאה

לגביי ה״חכמולגים” בכל תחום היום מקובל לעשות מחקר קטן ולראות ביוטיוב לקראת מה אתה הולך ... לכן אנשי המקצוע לא צריכים להתרגש מזה ולהסביר בנחת ללקוח למה הסרטון מטעה. ככה זה בתקופה שלנו.. לא הולכים בצורה עיוורת לרופא,לעו״ד וגם למוסכים. בעל מקצוע שלא הפנים את זה לא ראוי ללקוחות חדשים, בעל מקצוע שמפנים ומכיל את הלקוח מרוויח בגדול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין לעשות שיעורי בית בבית לבין

לתקוע לנותן השירות את הסמרטפון בפרצוף, ולהראות לו סרטון ביוטיוב איך לעבוד.

מאז התגובה הקודמת, הייתי אצלו עוד פעמיים וגם יצאתי מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי בגישה שאתה בא אליו, אם אתה בגישה של אני אלמד אותך את העבודה או אתה שקרן זה משהו אחד .

אם אתה בגישה של התיעצות זה כבר לגיטימי בעיניי

יש לך הספק פחחות מרשים :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא תקע לו את הטלפון בפרצוף אדון teyal, הבחור מהמוסך בסה״כ הציג מצג שיקרי בו נדרשת עבודה גדולה וכל זאת על מנת לייצר לגיטימציה למחיר המופקע אותו הוא ביקש.

אולי בפעם הבאה שתגיב תגיד שביקרת אצלו עוד 4 פעמים ויצאת מרוצה, זה בהחלט יעורר אמינות אצל חברי הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקורת צריך לדעת לא רק לתת, לפעמים גם לקבל.

לפעמים זה לא מה אתה אומר זה גם איך אתה אומר.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא תקע לו את הטלפון בפרצוף אדון teyal, הבחור מהמוסך בסה״כ הציג מצג שיקרי בו נדרשת עבודה גדולה וכל זאת על מנת לייצר לגיטימציה למחיר המופקע אותו הוא ביקש.

אולי בפעם הבאה שתגיב תגיד שביקרת אצלו עוד 4 פעמים ויצאת מרוצה, זה בהחלט יעורר אמינות אצל חברי הפורום.

לא שאני חייב לך הסברים, בהיותך לא יותר מאשר משמיצן אינטרנט טיפוסי

הלא אפילו לא שילמת פרוטה לנותן השירות המדובר, מפני שבסופו של דבר לא טיפלת אצלו

מה שכאמור לא מנע ממך לבוא ו"ללכלך" כאן. אם אני הייתי במקומו הייתי שולח אותך לקיביניXX

שתסתכל ביוטיוב ותעשה לבד.

ולגבי הרמיזה שלך, אז לאחר התגובה הראשונה כאן

הייתי אצלו עם גולף 2009 לשיפוץ פגוש שכאמור ההנהלה הפגישה אותו עם עמוד בחניון.

וכעבור כמה ימים, עם הגולף השנייה לצורך תיקון סף שהתעקם

כתוצאה מנפילת הרכב על הבוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאמא שלי נהגה היה לי מנוי אצל אריה. תמיד לשביעות רצוני. אומנם לא עבודה ברמת רולס רוייס, אבל אני פולני וקשה לספק ראיתי עד הסוף. לטעמי תמורה הוגנת ומלאה למחיר ששולם. יצויין שכבר 6 שנים לא הייתי שם.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל עסק בעל תודעת שירות גבוהה היה חולק על הוידאו במתן הסבר מקצועי ונקודתי למה כן נדרשת העבודה כפי שהוא חושב שהיא צריכה להתבצע.

ולא להעיף אותו מהמוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...