Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Brabus 850 6.0 Biturbo iBusiness - 850 HP

Guy30
שימו לב! השרשור הזה בן 3796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

3.5 מעמידה למאה קמ"ש

850 כוח סוס !

1,069 pound-feet of torque !!

מהירות סופית של 350 קמ"ש !

http://www.autoblog.com/2013/09/11/brabus-850-biturbo-ibusiness-frankfurt-2013/

IAA_2013_032.jpg

brabus-ibusiness-850-biturbo-has-a-drool-worthy-interior-live-photos_6.jpg?1378835947

brabus-850-6-0-biturbo-ibusiness-.jpg

הדובדבן - V8 6.0 טורבו כפול -

brabus-850-shooting-brake-6-0-biturbo-4matic-frankfurt-2013-13-1.jpg

ולא פחות חולני, סטיישן CLS עם נתונים דומים -

http://www.autoblog.com/photos/brabus-850-shooting-brake-6-0-biturbo-4matic-frankfurt-2013/#photo-997954/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער,אבל זה טו מאץ',כל נגיעה בגז אפילו בשלישי ורביעי בקרת האחיזה נכנסת לפעולה,מעבר לזה אם אתה רוצה להרטיב את עצמך במושב הנהג פשוט קנה פרארי F12 .

רכב שנועד לשייחים סעודים וילדים של שייחים סעודים.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Model S

teslamotors.com/models/design

80k euro - לא צריך להיות שייח סאודי.

4.2sec עד 100, כל משנהג בה, אומר שתענוג יותר מלנהוג בפורשה.

חשמלית 100%

550 ק"מ טווח.

Chevrolet cruze turbo 1.4L 140hp LTZ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Model S

teslamotors.com/models/design

80k euro - לא צריך להיות שייח סאודי.

4.2sec עד 100, כל משנהג בה, אומר שתענוג יותר מלנהוג בפורשה.

חשמלית 100%

550 ק"מ טווח.

עם כל הכבוד,יש כבוד-בטח שיותר כיף לנהוג בה מפורשה רק תלוי אם מדובר בGT3 או בקייאן דיזל,

ואם הנהג כבר עבר את גיל 75 ויכולת השמיעה שלו עדיין תקינה,ומתשנה נוסף הוא 550 טווח רק אם בהחלט מדובר נהיגת סבתא,נהיגה מתגרזת אני מבטיח לך שהטווח יורד משמעותית.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד,יש כבוד-בטח שיותר כיף לנהוג בה מפורשה רק תלוי אם מדובר בGT3 או בקייאן דיזל,

ואם הנהג כבר עבר את גיל 75 ויכולת השמיעה שלו עדיין תקינה,ומתשנה נוסף הוא 550 טווח רק אם בהחלט מדובר נהיגת סבתא,נהיגה מתגרזת אני מבטיח לך שהטווח יורד משמעותית.

לקנות רכב ספורט בלי הצליל זה כמו לראות פורנו בלי ווליום. זה סבבה והכל, אבל פשוט לא זה.

הייתי לוקח את הפורשה, עוקף את הטסלה, ואז דופק לו גז לתוך הפרצוף רק כדי שיראה איך אני מזהם את כדור הארץ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות רכב ספורט בלי הצליל זה כמו לראות פורנו בלי ווליום. זה סבבה והכל, אבל פשוט לא זה.

הייתי לוקח את הפורשה, עוקף את הטסלה, ואז דופק לו גז לתוך הפרצוף רק כדי שיראה איך אני מזהם את כדור הארץ.

לא הבנתי אם אתה מחזק את דבריי או סותר אותם,בכל אופן ניקו,אתה מדבר שטויות!! פורנו אילם זה לגמרי זה!

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק מחזק.

הטסלה מצוינת, אבל הייתי לוקח GT3 (וגם פחות ממנה) בכל יום נתון.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמה של זאת

porsche.com/germany/models/panamera/panamera-turbo-executive

יותר טובה מזאת

porsche.com/germany/models/cayman/cayman-s

ואם תקראו קודם מבחני דרך אליה, או תראו ב youtube ,לא יהיו שאלות.

אחח, כן, היא חשמלית, ובנעיגה כמו בפורשה - נוסעת 350~ ק"מ, לפי מבחן דרכים שראיתי.

Chevrolet cruze turbo 1.4L 140hp LTZ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מסכים, הסטיישנים בתקופה האחרונה שמרצדס מוציאה מדהימות.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו אמר סליפר?

500832110873095640360no.jpg

3.1 שניות ל100 קמ"ש! לזה אפילו ממרצדס אתה לא מצפה, ובטח שאתה רואה אחת כזאת סטיישן! בזמן שיקח לך להדביק את הדוושה לרצפה היא כבר נעלמת. מנוע שמוציא 148 קג"מ במקור :shock:

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הS החדשה היא אחת המהמכוניות הכי יפות שיש, מרצדס התעלו על עצמם.

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את גישת הנמר בעור של כבש. בכל הוורסיות (סלון או סטיישן גרמני, אימפרזה טורבו ולאנסר איבו). למרות שלא צריך להיות בקיא גדול לזהות את בעלות הביצועים מהרגילות.

גם כי לא כל אחד רוצה מכונית שצועקת ספורט וגם כי בחיי היום יום יש לכך יתרונות. גם חולי הגה מסיעים ילדים לגן.

אבל כל זה עד גבול מסויים. לא יודע איפה הוא. אני מניח שבגזרת ה 5 שניות ל 100 קמ"ש ו 450 כ"ס.

די והותר למכונית ביצועים רצינית.

ואם רוצים להגיע לספירות העליונות ביותר (כמו הדוגמאות מעל) אז כבר יותר מתאים מכונית ספורט אמיתית.

ברמה של הבראבוס הללו זה כבר ממש העמדת פני הצטנעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...