Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת שלטי נוחות - יונדאי גטס 08

גוגלוב
שימו לב! השרשור הזה בן 1212 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הצלחתח לפרק את הקונקטור מהדלת .יש שם שני קליפיסים.היה קצת קשה.העברתי מתחתיו שני חוטים והחזרתי אותו.אחר כך השרוול שמוביל לדלת מכווצים אותו לגמרי משני הצדדים ומעבירים דרכו את החוט וממשיכים לדלת.

איתותים תסובב את ההגה ותמצא שני ברגים תפרק אותם ותוריד את הפלסטיקים שעוטפים אותו. שם תמצא את האיתותים.

סליחה שאני מעלה את הפוסט הישן הזה,

אני מנסה גם כן לחבר את האיתות ליחידה שהרכבתי (בזכות הפוסט הזה! :-P) אבל לא מוצא את החוט הנכון להתחבר אליו.

פירקתי את הכיסוי של הגה, ואני כן רואה את כל המחבר הגדול לידית של האיתות, מדדתי שם מתח וראיתי עליות וירידות בצג של הרב מודד ברגע שהפעלתי את האיתות, אז ניסיתי להתעלק על החוט הזה, אבל זה לא עוזר כי כנראה הוא מקבל מתח רק אחרי הסוויץ'.

יש מצב לקבל שרטוט לאן צריך להתחבר? (או תמונה :lol:?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סליחה שאני מעלה את הפוסט הישן הזה,

אני מנסה גם כן לחבר את האיתות ליחידה שהרכבתי (בזכות הפוסט הזה! :-P) אבל לא מוצא את החוט הנכון להתחבר אליו.

פירקתי את הכיסוי של הגה, ואני כן רואה את כל המחבר הגדול לידית של האיתות, מדדתי שם מתח וראיתי עליות וירידות בצג של הרב מודד ברגע שהפעלתי את האיתות, אז ניסיתי להתעלק על החוט הזה, אבל זה לא עוזר כי כנראה הוא מקבל מתח רק אחרי הסוויץ'.

יש מצב לקבל שרטוט לאן צריך להתחבר? (או תמונה :lol:?)

אין לי שרטוט להביא לך אבל זה אמור להיות פשוט.

אתה מחפש את החוט מתחת להגה אם כשאתה מפעיל את האיתות יש מתח וכשאתה מכבה את האיתות אין מתח זה החוט

אחר כך אתה מאתר את החוט המתאים במוח של השלטים ומתעלק לחוט.

אין קשר למתח לפני או אחרי הסוויץ. המוח מפעיל את האיתות.

האפשרויות הם או שלא איתרת את החוט הנכון מתחת להגה או שלא חיברת את החוט הנכון במוח לאיתות או שיש בעיה במוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...
ההתקנה עברה בהצלחה.התחלתי עם החיבורים החשמלים של המוח והמנוע לוודא שהכל עובד.חיברתי+ לפני סוויץ- מינוס-איתותים כדאי (לקחתי מתחת להגה).בשרטוט עם ההסבר בעברית שלקחתי מתרד אחר שנתקו הסביר . אפשר לראות לאן מתחבר כל חוט.החוטים התחתונים בשרטוט קשור לסלונואיד . כאן נעזרתי בשרטוט שקיבלתי עם הערכה יש שלושה הסברים שם.אני הלכתי להסבר שמראה חיבור ישירות למנוע (ניתן לראות בציור).שם שתי חוטים + הולכים לפלוס של המוח שחיברנו ושתי חוטים למינוס שחיברנו.שתי חוטים אחרים הולכים לשתי חוטים של המנוע.אחרי שחיברתי את המוח לשלטים והפעלתי את השלטים הכל היה תקין עברתי להתקנת המנוע. מיקמתי את המנוע בקו ישר עם המוט של הנעילה של הרכב. חיברתי את המנוע עם 2 ברגים ושייבה לגוף.סלילה פירקתי את הרמקול על מנת לקבל גישה לשרוול בדלת .יש לכווץ את השרוול ולהעביר דרכו את החוט.בסיום לבדוק שהפתיחה נעילה מתאימה לכפתורים בשלט . אם לא יש להצליב +- .העבודה לא כ"כ מסובכת יש להבין לפני איך מחברים את החוטים והשאר לא כ"כ מסובך.עלות שלטי נוחות 50 ש"ח מאיביישלט נעילה מרכזית 25 ש"ח .תודה לנתקו על ההסברים.
אמנם פוסט מהעבר, אבל הוא היה לי שימושי מאוד. התקנתי הלילה את המערכת בהתאם להסברים שניתנו פה והכל עובד מצוין. המערכת עם שני השלטים עלתה לי 8.5 דולר. המנוע לדלת עלה לי 3.2 דולר. סה"כ עלה לי כ-45 ₪. ההסברים מצויינים, אבל כמובן שלמי שלא מנוסה לוקח לפעמים זמן להבין כל דבר. אגב, עם המנוע הגיע פס נחושת ארוך יותר. את המנוע חיברתי לפס עם שני הברגים שהגיעו איתו ואז את הפס חיברתי עם שני ברגים קטנים לגוף הדלת. באופן הזה יש אפשרות למקם בצורה מיטבית. את הפלוס והמינוס של המוח חיברתי בהתחלה בהתעלקות על חיווט של דיבורית. התוצאה: נשרף פיוז (דווקא של המינוס)... לכן שיניתי לחיבור יותר רציני. מה שחשוב להדגיש למי שעוד יעשה זאת שכדאי להצטייד מראש עם חוט כפול להשחלה בין הדלת לאזור הפיוזים של הרכב, מכיוון שהחוטים המקוריים כמובן לא מספיק ארוכים בשביל זה (וזה גם יותר נוח להשחיל חוט שלא מחובר לכלום). רצוי שהחוט יהיה באורך של כמטר.אגב, עם המערכת הגיעה גם נורת לד כחולה מחוברת לחוט שמתחבר למערכת. בינתיים לא חיברתי אותה. יש איזה עניין מיוחד לחבר אותה?אז תודה לכולם על ההסברים המפורטים, ובהצלחה לבאים בתור :). כמובן שאם למישהו יש שאלות נוספות שאין עליהן תשובות פה, או הבהרות להסברים פה, אשמח להשיב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

טוב אז קצת באיחור לא מזמן קניתי יונדאי גטס דור ראשון והזמנתי מערכת נעילה מרכזית עם 2 שלטים ומוח ומנוע שבו 5 חוטים ראיתי את המדריך והוא היה עם 2 חוטים מישהו יכול לעזור לי להבין לאן כל חוט הולך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1212 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...