Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הגיע בדואר היום?

פוסטים מומלצים

דגם חביב מאוד!

1. מה הגודל שלו?

2. כדאי לנקות את האבק מהדגם כשמצלמים כ"כ מקרוב

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. הדגם בגודל 1/25. לגבי אבק מאוד בעיתי, כי זה לא רק אבק אלא צבע מטאלי - בצילום מקרוב ניראה כמו אבק. יש כמובן גם אבק מיקרוסקופי שכימעט אי אפשר להוריד. זאת הבעיה של דגמים בצבע מטלי, בגלל שנצנצים בגודל כמו בצבע על רכב אמיתי.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה :)

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

רוב המוכרים בהונק קונג וסין שולחים בחינם. יש לא מעט מוכרים באירופה ששולחים תמורת משהו כמו 6~9 אירו (לדגם 1:43). מארה"ב המשלוח מעט יקר יותר, למשל טאה עלה לי 60ש"ח לשלוח ארצה (אבל דגם גדול יותר 1:25).

עדיין כולל משלוח זה יוצא זול יותא מלרכוש את הדגמים בארץ ויותר מזה, דגמים האלו בארץ פשוט אין להשיג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד חבילה הגיע מחו"ל והפעם מאיטליה, אלה החדשות הטובות. החדשות הפחות טובות שהמצלמה שאני מצלם איתה מאקרו לא נדלקת. :(

כך שנאלצתי לצלם עם DSLR וכידוע עומק שדה במרחקים כאלה הוא יותר מידי קטן למאקרו עם עצמית לא יעודית.

בכל אופן, לפניכם דגם לא נפוץ של מרצדס E W210, זה סוגר עוד מעגל בהיסטוריה מוטורית שלי. הדגם די מפורט, אם כי לא ברמה של מיניצ'אמפס. לדגם לקח להגיע ארצה חודש וחצי. הדגם בצבע כמו שהיה לי רכב מקורי, אומנם ביגרסט פחות מפוארת ללא כרום בידיות, אבל בהחלט מזכיר את החוייה הייחודית בנהיגה על הרכב הזה.

זהו פחות או יותר, בינתיים נסגר הנושא של רכבים שהיו בבעלותי או בבעלות משפחה. אולי חסרה וולוו S80, אבל היא הייתה בבעלותי רק חודש ואחרי קיק דאון המנוע התפרק, אז אני לא רוצה להנציח אותה.

CRW_0132.JPG

CRW_0134.JPG

CRW_0136.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guy30, תודה רבה. :-)

הייתה לי כזאת אמיתית עם מנוע E320 (מנוע 6 טורי 220 סוסים), ביחד עם גיר סופר קצר, 110 על 3000סל"ד האוטו היה זריז להפליא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

הזופורוז'ץ היה כל כך אומלל ומסכן ללא אחיו הגדול בקנ"מ מתאים, אז הייתי צריך להשלים את האוסף.

לפניכם דגם שקיבלת היום בדואר. הגיע תוך פחות משבוע מאנגלייה.

מרצדס מהשנים של בדיחות על מרצדס וזפורוז'ץ הצטרפה לאוסף.

CRW_0141.JPG

CRW_0143.JPG

CRW_0144.JPG

CRW_0145.JPG

CRW_0146.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

עכשיו בדיחות ה״נובי רוסקיי״ יכולות להיות מומחשות

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה :)

בחור אחד נסע במרצדס 600 ורואה זפורוז'ץ עוקפת אותו. הוא לוחץ עוד גז ועוד גז והזופורוז'ץ עדיין עוקפת. הוא החליט לצאת לבדוק מה קורה.

בית חולים: הבחור מתעורר כולו בגבס ועל ידו שוכב איזה קשיש גם בגבס. הקשיש שואל: מה קרה לך. הבחור אומר: זפורוז'ץ עקף אותי ויצאתי לבדוק מה קרה. ומה קרה לך? הקשיש עונה לו: התקנתי מנוע פרארי בזפורוז'ץ ועקפתי איזו מרצדס, ממול הייתה משאית זיל, אבל הברקסים נשארו מקוריים. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

ושוב אני סוטה מנושא האוסף המקורי ושוב הזמנתי דגם של רכב שלא היה ברשותי.

והפעם LUAZ 969M שזכיתי בו במכרז וחסכתי כ10ש"ח לאומת קנייה במחיר המלא. :-P

בינתיים קישור לדגם: http://www.ebay.com/itm/LUAZ-969-M-SOVIET-MILITARY-JEEP-POLISH-ARMY-1986-1-43-IXO-IST-NEW-/121271146238?pt=Diecast_Vehicles&hash=item1c3c52d6fe

ובערב יהיו תמונות. 8)

אגב הרכב הזה טכנית לא פחות מעניין מאשר במראה. הרכב צאצא של רכב צבאי אמפיבי שהתקדם במים על חשבון סיבוב גלגלים וללא מדחף. הצאצא שלא כמו ההורה שלו, לשחות כבר לא יודע. אולי בעתיד אזמין את המקורי שידע לשחות. :lol:

הרכב היה מצוייד במנוע וגיר של זפורוז'ץ, כאשר לאומת הזופורוז'ץ הייתה לרכב הנעה הנעה קדמית ומנוע קדמי (בזכות זה שהמנוע היה מקדימה הוא לא התחמם לאומת הזופורוז'ץ). וזה לא הכל! היה לרכב טרנספר שמאפשר הילוך כוח ונעילת דפרנציאל. כלומר מדובר למעשה על רכב שטח זעיר בגודלו ובמשקל 900ק"ג שאצלו הנעה קדמית קבועה כמו לקרוסוברים מודרניים וסרן האחורי ניתן לחבר ידנית. כל זה על מרכב אחוד כמו קרוסוברים מודרניים שלא כמו רוב רכבי שטח של אותה תקופה היו בעלי שלדת סולם. שני ההילוכים הראשונים היו בעלי יחס העברה נמוך.

הרכב הזה כל כך מכוער שהוא אפילו יפה.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...