Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש תקתוק בהנעה ״קרה״, איביזה 2010.

ROEi1
שימו לב! השרשור הזה בן 3801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, כל פעם שאני מניע כאשר האוטו קר יש רעש תקתוק מוזר שאני לא מצליח לפענח מאיפה הוא צץ, הרעש נעלם אחרי כמה דקות כשהאוטו מתחמם.

הרכב המדובר הוא איביזה 2010 ידנית מנוע 1600 BTS

62,000 קילומטר טיפול נעשה לפני חודשיים וחצי הוחלפו כל הפילטרים הפלגים ושמנים.

הכל מקורי או OEM.

מצורף וידאו מקווה שתצליחו לזהות את הרעש הבעייתי.

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעש מגיע משסתומים "דופקים", מופיע במנוע קר כשלחץ השמן נמוך ומפסיק במנוע חם כשלחץ השמן עולה ללחץ "עבודה"

טיפול שמנים והחלפת פילטר שמן (למקורי בלבד) עוזר במעט ולפעמים הרבה (במקרה שלי) לתדירות נמוכה הרבה יותר של תקתוקים בבוקר, מתגבר בעיקר אחרי מנוחת שישי שבת של הרכב בימים קרים.

אם הפתרונות הפשוטים לא עזרו, אפשר לחשוב על כיוון שסתומים.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
יש המלצה למקום באיזור חדרה שיכול לבצע את העבודה בצורה מקצועית?

מה העלות פחות או יותר של תיקון כזה?

לא בחדרה אבל גם לא רחוק משם, באזור תעשיה צפוני בזכרון, יש לך את מוסך מיקי. בחור טוב שיוכל לעזור לך עם הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המומחה לVAG הוא לא אחר מרון, ממוסך רון בתל אביב 035373204.

לי זה נשמע כמו רעש של מותחנים ומניסיון מרכב גרמני אחר, BMW שהמותחנים שלו מיוצרים ע"י INA שמייצרת גם לVAG.

בק"מ הזה הגלגלות של המותחנים כבר גמורים, הבדיקה שלהם מתבצעת ע"י פירוק הרצועות וסיבוב המותחנים. במדיה ומותחן מצייץ ואפילו במעט זה אומר שיש להחליפו.

תקנה רק של INA או SKF הם היחידים שברמת המקורי.

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה אותו רעש שאתה מדבר עליו,

אולי זה דומה לבעיה שלך,

הקלטה מצורפת גם:

אבל אני נוהג על פולו '11 עם 26 אלף ק''מ בלבד ,

הרעש מתחיל לאחר שהסל''ד יורד כאשר המנוע קר (התנעות קרות כמו שציינת), לאחר ירידת הסל''ד ל900 בעמידה, מתחיל רעש כמו של טרקטור מכיוון תא כפפות,

ניגשתי למוסך במרכז, במסגרת אחריות, הוחלפו מותחנים כמו שאמרו בהודעה מעליי ( מסתבר שיש ''ריקול''/קריאת שירות מVW העולמית) , בוצע גם בידוד לצינורות דלק(ספוג כלשהו), התיקון בוצע בעת טיפול שני ואכן הבעיה נפתרה ל3 שבועות בדיוק,

הבעיה חזרה לפני שבוע, אתמול הייתי במוסך וכמובן שאי אפשר לשחזר את זה כאשר המנוע חם, ואני לא יכול להשאיר את הרכב ליום יומיים, במוסך טענו ששוב בוצע איטום וזה ''בוודאות'' הצינורות דלק, היום בבוקר הרעש חזר או לא נעלם מלכתחילה, חשוב לציין שזה רק כאשר הרכב עומד, אם אני רק מתחיל לנסוע זה מפסיק מיד או מתחיל שוב למשל ברמזור בעמידה עד שהמנוע מתחמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...