Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

אז עשיתי מעשה ולקחתי תא דואר אישי בסניף דואר קרוב לבית

שאלתי מה שאפשר והאמת שהיה ממש עמוס שם,אז הלכתי,וכמובן בדרך הביתה נזכרתי בעוד שאלות

אז במקום לחייג 171,בשביל מה יש את הפורום? :D

1) ראיתי את התיבה במרכז חלוקה שצמוד לסניף,וזו תיבה סטנדרטית מלבנית ארוכה - מה עושים כשמקבלים דבר גדול? הוא יועבר לסניף עצמו ואקבל סמס\פתק לבוא לקחת?

2) פתקים\סמסים מקבלים כרגיל לטיפשפון?

3) איך מזינים את הכתובת ברחבי האתרים בעולם? לא נתנו רחוב או מספר,אמרו שמספיק תבנית כזו (שם ושם משפחה,תיבת דואר ומספרה,עיר ומיקוד,ישראל,וטלפון אבל לא חובה)

israel israeli

mailbox ***

city ******* (mikud)

israel

phone number

תודה =)

עריכה אחרונה על ידי ezuf

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כן. כנ"ל דואר רשום שחתימתך נדרשת על מנת לקבלו, או חייב במכס, שארנקך נדרש על מנת לקבלו.

2. כן. לדעתי, עדיף שלא לרשום את מספר הטלפון הסלולרי על החבילה. כך תקבל פתק לתיבה (סיכוי נמוך יותר ששני פתקים יאבדו מאשר שמישהו יקליד מספר סלולרי בצורה שגוייה ולא תקבל SMS).

2. בדיוק כפי שאמרו לך. אם תכתוב גם את הכתובת אתה עלול לקבל את הדואר לשם.

ישנם מוכרים באיביי שלא שולחים (באופן אוטומטי) לתאי דואר. הפתרון שלי הוא לאיית באופן שגוי, בסגנון:

Post Ofice box 1234

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

gbguy - כתוב באתר הדואר,210ש"ח לשנה (מן הסתם אפשר לבטל לפני תום השנה ולקבל החזר יחסי)

yuvk - תודה,כמו שחשבתי בערך (למעט סעיף ה P O BOX,שכל מוכר עושה כאוות נפשו ומציין בעמוד,או שלא)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) ראיתי את התיבה במרכז חלוקה שצמוד לסניף,וזו תיבה סטנדרטית מלבנית ארוכה - מה עושים כשמקבלים דבר גדול? הוא יועבר לסניף עצמו ואקבל סמס\פתק לבוא לקחת?

בדיוק כך. אלא אם כן, יש לך מזל מיוחד, והתא שקיבלת נמצא בשכנות לתא של אדם עם שם דומה לשלך. ואז הוא יקבל את הדואר שלך, ולך תוכיח שאין לך אחות. מבוסס על מקרה אמיתי (יותר מאחד באופן מפתיע).

2) פתקים\סמסים מקבלים כרגיל לטיפשפון?

סמסים, כן. פתקים, זה כבר קצת יותר קשה, עוד לא המציאו שח-רחוק-אינטיליגנטי שמקבל פתקים מנייר :lol:

3) איך מזינים את הכתובת ברחבי האתרים בעולם? לא נתנו רחוב או מספר,אמרו שמספיק תבנית כזו (שם ושם משפחה,תיבת דואר ומספרה,עיר ומיקוד,ישראל,וטלפון אבל לא חובה)

israel israeli

mailbox ***

city ******* (mikud)

israel

phone number

תודה =)

המיקוד הוא החלק החשוב פה. המערכת הממוחשבת של הדואר תדע לאן לשלוח את החבילה רק אם יהיה עליה מיקוד. נניח שרשמת מיקוד של תא הדואר, ורשמת אותו נכון. כך, החבילה שלך תוכל להגיע לעיר אחרת בקלות! (שוב, מבוסס על מקרה אמיתי) כמו כן, כך גם יהיה קל יותר לדואר לשים את החבילה שלך בתא של מישהו אחר. הרי המיקוד כמעט זהה או זהה לחלוטין וכל מה שמשתנה זה מספר התא.

אה, וכמובן- אל תשכח שכשתבדוק את העניין מול הרשויות של הדואר, הם יגידו לך שהחבילה נמסרה במגידו (אם אתה חיפאי) או בקריית שמונה (אם אתה מבאר שבע), לפני חצי שנה ולכן אינך זכאי לפיצוי ובכל מקרה ומצב שולח החבילה הוא היחיד שיכול לתבוע פיצויים כי הממשלה חוקקה את זה בחוק וכנראה שהם ידעו למה. גם שם כנראה לא סמכו על הצבי המפגר הזה.

אני שוקל להזמין בובת מין, מהסוג הכי סוטה שאני יכול למצוא ברשת ולהעלות בדימיוני (שילוב בין FURRY לבין סאדו לבין [צונזר]), אולי גם כמה אביזרים על הדרך? -באריזה שקופה, ולבקש מהמוכר שיצמיד לה פתק ענק עם הטקסט שאני אשלח לו- "שייך למנהל סניף דואר XYZ". מעניין אם גם החבילה הזו תלך לאיבוד. או שאולי הם ישייכו אותה לתא דואר של מישהו אחר שלא קשור לכלום.

נבלות.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה ומצב שולח החבילה הוא היחיד שיכול לתבוע פיצויים כי הממשלה חוקקה את זה בחוק וכנראה שהם ידעו למה. גם שם כנראה לא סמכו על הצבי המפגר הזה.

...

נבלות.

מדינת ישראל חתומה על אמנת דואר בינלאומית שמגדירה בין היתר את העניין.

... הגבלות ותנאים שפורשו באמנת הדואר העולמית לעניין אחריות של מינהל דואר למשלוח בין-לאומי של דברי דואר וכן בהסכמים בין-לאומיים בדבר חבילות דואר שישראל צד להם - לגבי משלוח בין-לאומי של חבילות דואר;

(תיקון: תשס"ו)

...

5. זכות התביעה בידי מי

(א) כל עוד לא נמסר דבר הדואר לנמען - השולח הוא הזכאי לתבוע פיצויים לפי סעיף 3 ממינהל הדואר של ארץ המוצא.

(ב) קיבל נמען את דבר הדואר - הנמען הוא הזכאי לתבוע פיצויים לפי סעיף 3 ממינהל הדואר של ארץ היעד.

https://www.psakdin.co.il/Law/%D7%94%D7%95%D7%93%D7%A2%D7%94-%D7%91%D7%93%D7%91%D7%A8-%D7%94%D7%92%D7%91%D7%9C%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%AA%D7%A0%D7%90%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%94-%D7%9C%D7%93%D7%91%D7%A8-%D7%93%D7%95%D7%90%D7%A8-%D7%95%D7%9C%D7%97%D7%91%D7%99%D7%9C%D7%94-%D7%91%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%91%D7%99%D7%9F-%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%99

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתעה לשנת 2018: מישלוח רשום רגיל מבאנגגוד של חבילה קטנה שנישלחה מסין ב26 כבר הופיעה אתמול סטטוס של :

נוכח מידותיו/משקלו הושארה הודעה והפריט יועבר למסירה ביחידת הדואר

ככה בעקרון זה אמור ליהיות תמיד ולא חודשיים שלושה כמו שהרגילו אותנו-זה אפשרי!.

נ.ב: זה היה הסטטוס המקדים:

• [Dongguan exchange bureau processing center] has been exported straight seal
  • Dec 27, 2017 11:42

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתעה לשנת 2018: מישלוח רשום רגיל מבאנגגוד של חבילה קטנה שנישלחה מסין ב26 כבר הופיעה אתמול סטטוס של :

ככה בעקרון זה אמור ליהיות תמיד ולא חודשיים שלושה כמו שהרגילו אותנו-זה אפשרי!.

נ.ב: זה היה הסטטוס המקדים:

גם לי מחכה איזו חבילה, לא יודע אם זה ה 5T שהוזמן ב 26 או איזה משהו מסין שהוזמן לפני מאיביי :\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתעה קטנה על הבוקר, בשעה 07:18 מקבל שיחה מקידומת 076 של הדואר שליחים - "ליאב? יש לנו חבילה מאמזון בשבילך"

גברת בשעה הזו אני עוד לא התעוררתי, מה טלפון עכשיו

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכניס מספר סלולרי -> לא מקבל הודעה

לא מכניס מספר סלולרי -> לא מקבל התרעה

מכניס כתובת עם קואורדינטות GPS - > החבילה הולכת לאיבוד

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי היום הודעה שנייה (עם תאריך מלפני שבועיים, ה24/12, סה"כ 3 שבועות מההודעה הראשונה, אבל זה בנוהל..) מודפסת על דואר רשום, הגעתי לאסוף אותה והפקידה אומרת לי "נמסר", שואל אותה מזאת אומרת נמסר? אומרת נמסר ב25/12, יופי שנמסר אבל למי? אני לא לקחתי. אומרת לי אפשר לבדוק רק בטלפון.

ממש מעצבן העניין, לא קיבלתי הודעה מודפסת כבר מלא זמן ואין לי שום דבר שקשור לזה בSMSים ככה שאני בטוח שזה לא אני.

איך מבררים מי השכן המניאק שלקח את זה?

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד היתרונות בכך שמנספר הטלפון מופיע על החבילה הוא שלאחר המסירה אתה מקבל הודעה על כך. אם החבילה נמסרת למישהו אחר תדע זאת תוך שניות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד היתרונות בכך שמנספר הטלפון מופיע על החבילה הוא שלאחר המסירה אתה מקבל הודעה על כך. אם החבילה נמסרת למישהו אחר תדע זאת תוך שניות.

אני יודע.. המספר תמיד אמור להיות רשום, לפעמים או שהמוכר לא רושם בוחר דווקא לא לרשום או שלא יודע מה אבל מגיעה הודעה מודפסת בדיליי ענק.

ד"א זאת חבילה בלי מספר מעקב, כלומר אין חתימות וכאלה, יש בכלל טעם לפנות למישהו או שמי שלוקח זוכה וזהו?

עריכה אחרונה על ידי non22

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...