Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

חברים,

הוזכר כאן שפנייה למנכ"ל עזרה במקרים מסויימים. איפה אפשר למצוא את הדוא"ל שלו?

באתר של הדואר משום מה אני רואה רק פקס.

תודה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרכי יצירת קשר לבדיקת מספרי מעקב מול דואר ישראל

לשלוח מייל עם הקוד מעקב לכתובת [email protected] או [email protected] ולדרוש תשובות

מנכל הדואר

[email protected]

כי החיים הם לא רק קו ישר PSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה בשווי 200 יורו שיצאה מגרמניה ב23/2, נעלמה לשבועיים וחצי וב13/3 נרשם שהחבילה ממתינה לבדיקת מכס ומאז כלום.

למי לפנות כדי לברר מה קורה ולזרז תהליכים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסה לברר משהו לגבי התנהלות שהייתה לי עם חבילה מסוימת, למישהו יש מספר מעקב של חבילה מאליאקספרס שהזמין לפני חודש ויותר ועדיין לא הגיעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום רביעי שלחתי הודעה למנכ"ל, אחרי כשעתיים שרשר את המייל למישהי בשם "שבי" שתמשיך את הטיפול. מחיפוש בגוגל הבנתי שהיא עובדת במשרה כלשהי בפניות הציבור של הדואר.

ביום חמישי התקשרתי שוב למכס, הפעם נזכרו להנחות אותי לשלוח מייל לדואר ולבקש שלא יחזירו את החבילה לשולח כי עברו בדיוק 30 יום! שלחתי אליהם מייל, שרשרתי אותו לאותה בחורה בשם שבי, ושלחתי מייל נוסף למנכ"ל שמסביר את המצב החדש. אני מקווה ששבוע הבא אקבל תשובה ויפתרו את העניין.

אחרי חודש ושבוע של "ממתין לבדיקת מכס", היום אספתי את החבילה מסניף הדואר, אבל נחת בסיפור הזה ממש אין לי :?.

בקצרה, מדובר בבקבוק זכוכית ריק עם 4 כוסיות, סגורים בקופסה מעץ שהייתה עטופה יפה מאוד, אבל אחת מהכוסיות איכשהו הגיעה שבורה לרסיסים. מדובר במתנה, למספר הכוסיות יש משמעות, וזה ממש דופק הכל.

גם כאן צפויה להתפתח סאגה לא קטנה, כי את החבילה בתמימותי פתחתי בבית, 20 דקות אחרי שאספתי אותה מהסניף.

שירות לקוחות ביקשו לחזור לסניף מיד, שם טענו שהם זכיין ולא מטפלים בדברים כאלה, וביקשו שמחר אפנה לסניף ראשי בעיר להסביר מה קרה ולמלא דוח נזק. בגלל שלא פתחתי בסניף וראו במקום שזה שבור, כנראה שאצטרך להילחם כדי לקבל מהם פיצוי כלשהו כי לך תוכיח!:?

מחר אגש ואתחיל את התהליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי ב12/03 SMS כזה:

הודעה על דבר דואר YY509...305IL, מפאת גודלו יועבר ליחידת הדואר...

1. מאז כלום.

2. בחיפוש באתר הדואר, לא קיים דבר דואר כזה.

3. יש לי חבילה מאנגליה שלא מגיעה כבר חודש.

WTF?

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי ב12/03 SMS כזה:

1. מאז כלום.

2. בחיפוש באתר הדואר, לא קיים דבר דואר כזה.

3. יש לי חבילה מאנגליה שלא מגיעה כבר חודש.

WTF?

בדיוק הסרט שהייתי בו לפני כמה חודשים.

פתחתי תלונה דרך נציגה שירות שיבדקו היכן החבילה. אחרי שבוע קבלתי מייל שהחבילה נאבדה. יצרתי קשר עם המנכ"ל שאני רוצה מסמך שאיבדו שאוכל להעביר את למוכר, למען קבלת החזר כספי. בסוף התברר שפקידה בסניף הדואר לא העבירה את החבילה במחשב ורק הניחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף התברר שפקידה בסניף הדואר לא העבירה את החבילה במחשב ורק הניחה.

אחד הנושאים עליהם קצפתי מול מנכ"ל הדואר, בזמנו, כששלחתי לו מייל נזעם.

רמת או איכות כוח העבודה האנושי אצלם פשוט מעוררת גיחוך.

אני עד כדי כך מיואש מהם, שפעם חשבתי על שיטת תימלוג שיש ליישם אצלם: על כול חבילה שמועברת בהצלחה אל הנמען, תוך זמן סביר (מה זה סביר? לא יודע), שרשרת העובדים/פקידים שהייתה מעורבת התהליך, המוצלח כאמור, יקבלו 5 אגורות... לא יודע.

משהו. יקבלו משהו. הרי אין לעובדים שום תמריץ.

הבעיה היא שבשביל זה צריכה להיות יכולת ניטור חבילות טובה עד מושלמת, לא הקרקס שמתנהל כעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה עושים? אינני פקיד

מדברים עם השירות שיפתחו תלונה. לפעמים התלונות עוזרות. כמובן ששירות דרך המנכ"ל הוא מהיר יותר, אבל לא הייתי ממהר לשלוח לו מייל לפני פקיד השירות (הרי זהו תפקידו של נותן שירות).

גם לדואר ישראל אין באמת שום תמריץ. החבילות הנכנסות לא מייצרות הכנסה משמעותית. שיפור השירות יביא לגידול נוסף בהזמנות ולהגדלת העומס.

יש סניפי דואר שהם פרטיים (למשל במושבים ויישובים קהילתים), שמי שמנהל אותו הוא אדם פרטי מן השורה שזהו הפרנסה שלו.

ביישוב של הורי, הועד היישוב ניהל את הדואר. כשהייתי יותר צעיר ונמרץ, רציתי להציג לאחד מבכירי הועד דרך להעסיק את הנוער הבוגר בדואר וכך לחסוך זמן בעיכוב החבילות לתיבות. ואז בכיר הועד אמר שזה לא רווחי לו, כי על כל חבילה הוא מקבל חצי שקל של שירות. אני לא יודע להגיד בוודאות ממי הוא מקבל את החצי שקל, והאם התעריף השתנה, אבל בטוח שיש תמריץ מסוים למי שמאחסן את החבילות האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...