Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

בסניף אומרים לי שהחבילה במודיעין, ב 171 טוענים שהיא לא בארץ, ברגע שהנציגה הבינה שהיא לא יודעת מה לעזאזל היא אומרת היא החליטה פשוט לנתק לי בפרצוף במקום לעבור מ "איתור מסלול" ל "שאילתא" (לצערי אני כבר יודע אפילו איך המערכת שלהם במחשב עובדת....)

הייתי מוכן לשלם את ההפרש לחברות בלדרות אם תהליך המכס איתן לא תסבוכת של ממש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד עכשיו - דואר שהייתי מזמין הייתי רושם על כתובת העבודה שלנו - יש לנו חדר דואר בעבודה ופקידות הקבלה פשוט שולחות לנו אימייל לבוא לאסוף את הדואר שהגיע אלינו.

במידה ולא היה מגיע אליהן היה מגיע לבית עסק קרוב במובן של 2-5 דקות הליכה סה"כ.

בזמן האחרון הדואר התחיל להגיע לקניון איילון במקום רמת החי"ל ועכשיו הברירות שלי זה או לנסוע לשם, לשלם חניה, לעמוד בתור ולקחת את הדואר.

או להשתמש בGETT POST שזה נראה לי קומבינה שנהגתה ע"י השטן עצמו

בנוסף על כל הזוועה הזאת לשלם לנהג מונית שיביא לי את הדואר - מדהים לאן זה מגיע.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הוזמן חלק מגרמניה, הסטטוס היה "עבר בדיקת מכס ושוחרר להמשך הפצה", זה היה ביום חמישי האחרון לפני כשבוע. מיד לאחר מכן שוב שונה הסטטוס לממתין לבדיקת מכס.

למי פונים ? יש טלפון שאפשר לדבר איתם ?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון - החבילה שכבה\נסעה לה כחודש ברחבי הארץ מבלי שבדואר יודעים היכן היא, עד שלבסוף שלחו לי מכתב שהחבילה הוחזרה לשולח (למרות שהיא חסומה) וזהו, היא אבודה.

יום לאחר מכן היא הגיעה לקיוסק השכונתי הקבוע...

עבור ההזמנה הבאה מאמזון בחרתי משלוח מהיר וכעת לאחר שבוע וחצי החבילה הגיעה עם שליח עד אלי, עם מעקב בכל צעד.

החלטתי ששווה לי לשלם עוד כמה דולרים עבור שקט נפשי בכל הזמנה עתידית. לא סומך על הדואר.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

True Story

הזמנתי מספק שוויצרי 2 ברגים, גומייה אחת ותושבת מתכתית עצובה לאופנוע שאני משפץ.

הספק החליט על דעת עצמו לשלוח עם TNT ולא עם הדואר השוויצרי הרגיל, בגלל שיש ל- TNT איזה מבצע והם היו זולים יותר במשהו כמו 3 פרנק...

שלחתי לו מייל בסגנון של "מה עשית, מה..." והסברתי לו שזאת טעות ובפעם הבאה לא להעיז לעשות זאת.

החבילה הגיע ארצה לאחר כשבוע. מרגע הגעתה ארצה עד שקיבלתי אותה עברו 3 שבועות. TNT (להלן- "הם") היו גרועים בתקשורת מייל, וכשהם שלחו לבסוף מייל לשאלות שלי, תירצו שלל תירוצים שהחזירו אותי לימי גן הילדים. לא יאומן שבנאדם מבוגר עונה כך. כמו כן החבילה הייתה חייבת לעבור בדיקה של מפקח כלשהו ממשרד התחבורה, אבל הוא נמצא שם ומבצע את תפקידו שם רק בימי חמישי. ומה קורה כאשר הוא סוף סוף מגיע בחמישי ולא מתחשק לו לבדוק גם את החבילה שלי?

נכון.

היא תחכה לחמישי הבא.

מה שכן הם ידעו לשלוח במייל - וזה חזר על עצמו, זה את החשבון. כל מיני עמלות שחרור ושמיחרור, רשימון זה ואחר.

עניתי להם שאני מתנצל שאני לא צוחק, אבל אם הם בכלל חושבים בכיוון של לחייב אותי על הביזיון המגוחך שלהם, הם יכולים לקחת את 2 הברגים והגומייה ולדחוף-אותם-אתם-יודעים-איפה. לבסוף כאמור קיבלתי החבילה.

ראו הוזהרתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע מה זה "טופס מצהר" ומדוע מעכבים לי משלוח בגלל זה ?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתפלא על השאלה.

הרי ידוע לכל שטופס מצהר זהו טופס, שבו אתה (המצהיר) בעצם מצהיר הצהרה תוך מודעות של מצהיר ושאתה לא בא להאשים או להצהיר אף אחד אחר, הצהרה מוצהרת שאתה הוא הוא המצהיר, אתה ולא מוצהר אחר.

זה בעצם הטופס.

זה דומה בעצם לפעולת הצהרה שאתה מצהיר הצהרות מוצהרות בכל מיני תצהירים או שאילתת מצהרים שבה אתה מצהיר מוצהר בתצהיר תצהירי ביותר.

דואר ישראל 2019. מרוב טפסים ושטויות הגלגלים תקועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מדוע אני נדרש לשלם 55 שח מכס על חבילה מiherb בשווי 280 שח?

אבקת חלבון ו2 אריזות ויטמין

מזמין מהם שנים וזה מגיע דרך dhl

הפעם הפתיעו אותי עם התשלום הזה

עריכה אחרונה על ידי gsi16v

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצורף, שאני לוחץ על הקישור לתשלום/צפיה במיסים אני מגיע לדף עם הפרטים שלי ומועד אספקה.

לוחץ בצד על ההזמנות שלי, מויע הזמנה שנדרש לשלם מיסים בעבורה ולחיצה על פרטים מחזירה אותי לאותו של פרטים ומועד מסירה

0c515e1c0627f9f58c0c53d2fb73efd1.jpg27a9f60e52cff6ebce0d5ef30ed362a2.jpg

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי gsi16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"דמי מכס" - אני מנחש שזה תשלום ש - DHL גובים על שחרור החבילה. אין שום סיבה למכס או מיסים אחרים למדינה.

למה בחרת DHL?

iherb כותבים:

Capture.JPG

אם לא מדובר במכסים או מיסים למדינה, אתה יכול לדעתי לסרב לשלם (זה מה שאני הייתי עושה)

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תמיד מגיע מiherb דרך dhl

מעולם לא לקחו מיסים חוץ ממה שהיה בתשלום באתר עצמו

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...