Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

אחד לאחד הסיפור שלי אלא שהחבילה שלי הגיעה מארה"ב תוך יומיים (!) מיום ההזמנה. באתר USPS מעקב על בסיס שעתי ממש, עד שהחבילה נחתה בארץ ו"ממתינה למשלוח אל היעד". באתר דואר ישראל "לא נמצא מידע על החבילה". יצרתי קשר עם הדואר, ועם מנכ"ל הדואר, קיבלתי את אותה תשובה לקונית "החבילה לא הועברה לדואר עדיין, יש להמשיך לעקוב". יומיים לארץ מארה"ב, שלושה שבועות אין זכר לחבילה.

כך גם אצלי - מארה"ב - תוך יומיים שלושה.

בפנים הארץ - כרגיל - לוקח "מלאנתלאפים" זמן (בלי פרופורציות בכלל) עד שהאתר שלהם זוכר בכלל לומר שהחבילה בארץ ועוד יותר זמן להודעה שהחבילה עברה לסניף.

ימייים מארה"ב - שלושה שבועות בארץ (דווקא הגיעה...).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לדווח שזה פשוט לא נכון, הדואר אוהבים להפיל את התיק על המכס- אבל מהרגע שהחבילה עוזבת את נתב"ג ועוברת לתחנה הראשונה לאחר מכן- זו למעשה מערכת של הדואר כבר. רוב החבילות יגיעו קודם כל למכס ההגנה בת"א, שהוא בית דואר ומתופעל על ידי הדואר. בימים עברו, כאשר החבילה הגיעה לשם- התבצעה סריקה של הדואר.

עכשיו זה כבר לא ככה, חבילות מגיעות מארה"ב לארץ תוך יומיים-5, ואז פתאום צצות בסניף הדואר המקומי אחרי פרק זמן שיכול להיות כל דבר בין שבוע לחודש. עד אלפית השניה שבה מתעדכן במערכת של הדואר ה "מחכה לאיסוף בסניף" הזה, כל מערכת דואר ישראל תתכחש לעובדה שהחבילה אי פעם נגעה באדמת ארץ הקודש, סביר להניח כדי להוריד מהדואר אחריות במידה שהחבילה הולכת לאיבוד. כבר היו מקרים ש 3 שעות לאחר שיחה עם מוקד 171 שבה הכחישו שחבילה כזו קיימת בעולם הגשמי, היא עשתה מנהור קוונטי אל הסניף/התעדכן במערכת שהחבילה מעוכבת במכס וצריכה אישור (גם כאלו יש לי לפעמים...)

אל תאמינו למילה שיוצאת מפי פקידי הדואר, זה שקר- וכנראה כמדיניות, לא כנסיון להוריד אותכם מהגב שלהם רגעית.

השורה הכי רלבנטית.

כבר כמה חודשים שאני מקבל חבילות (תיבה פרטית בסניף שליד הבית,במקום התיבת דואר בבית שאליה לא מגיע כלום משום מה) בדיליי עצום.

כל פעם בודק מעקב על פריט,מקבל סטטוס שזה עבר במודיעין (או ישר דילג לסניף שלי),הגיע לסניף והושארה הודעה לנמען.

סחבק לא רוצה להכביד על הדואר המסכן,אז בא למחרת ההודעה (היום הססטוס,מחר בצהריים אגיע).

לא רק שאין לי פתק,גם הפקידה (סניף רק של פקידות,פמיניסטי משהו) מתכחשת לסטטוס שלהם (!) באתר שלהם (!!) (מראה לה בטלפון אונליין,שלא תגיד שהמצאתי..)

אחרי עמידה על המקום והתעקשות מצידי,היא עושה לי טובה שבודקת שוב בתיבה שלי,משאין שם כלום מרפרפת בחבילות,וכשאין שם כלום,בודקת חבילת דפים שהם ההודעה לנמענים בתיבות,וכמובן ששם מוצאים את הפתק של הפריט שלי.

אין רצון לעזור,גם לא להגדיל ראש,מבחינתם שאף אחד לא יבוא והן יקשקשו אחת עם השניה ויעבירו את הזמן בכיף - גם ככה ב1 לחודש הכסף נכנס.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחכה לחבילה שנשלחה בדואר רגיל מגרמניה ב5.10 (כמעט חודש וחצי).

פניתי פעמיים לשירות הלקוחות של הדואר ונענתי שאין להם תיעוד להגעת המשלוח, פניתי למנכ"ל הדואר במייל שפורסם פה בעבר וקיבלתי את אותה התשובה+הבטחה לבדיקה מעמיקה יותר.

פניתי לחנות הגרמנית ממנה הזמנתי והם אמרו שזה כן נסרק בישראל וממתין לבדיקת מכס.

איך יכול להיות שלגרמנים רשום שהחבילה נקלטה בארץ ולדואר ישראל (ששולח את העדכון הזה) אין לכך זכר?:shock:

לא נשאר לי כבר למי לפנות, מניח שאמתין עוד מספר שבועות ואבקש החזר אם המשלוח לא יגיע עד אז:cry:

גם אצלי, אותו סיפור- חבילה של דגמים מיניאטוריים, מחנות מקוונת גדולה בגרמניה, יצאה ב-5.10. עזבה את גרמניה ב-9.10, נשלחה עם DHL.

תזכיר לי, בבקשה, מה היה המייל של מנכ"ל הדואר?

תודה מראש.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור. כל ההזמנות מתקופת החגים נתקעו במחסני הדואר, ובשיטת ה-LIFO שבה הוא עובד כל מה שהגיע אחרי סוכות עקף בסיבוב.

צריך ללמוד: כאשר מתחילים לקבל הזמנות לסיורי סליחות נוטשים את אמאזון\איביי\עלי וחבריהם, עד שתקופת "אחרי החגים" נכנסת לתוקף.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותזכירו לי בבקשה, כמה עלה בית המיון החדש במודיעין?

ומה הייתה הבטחתו של מר גודלשטיין לגבי מספר השעות שהלקוח יחכה, מרגע הגעת הבחילה עד שהיא אצלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור. כל ההזמנות מתקופת החגים נתקעו במחסני הדואר, ובשיטת ה-LIFO שבה הוא עובד כל מה שהגיע אחרי סוכות עקף בסיבוב.

צריך ללמוד: כאשר מתחילים לקבל הזמנות לסיורי סליחות נוטשים את אמאזון\איביי\עלי וחבריהם, עד שתקופת "אחרי החגים" נכנסת לתוקף.

מוצרים באמאזון שנמכרים או נשלחים על ידי אמאזון לא נכללים בבעיה. שם אפשר לשלוח כל השנה

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמת, אמזון עדיין מדהימים גם לאחר שעברו לדואר ישראל.

מוצרים שהזמנתי מאמזון במבצע שילוח חינם שהחל ב 11 לנובמבר כבר החלו להגיע.

החבילה הראשונה כבר אצלי ביד.

החבילות של אליאקספרס שהוזמנו לפני חודשיים עדיין תקועות.

אני מניח שלאמזון יש "מסלול מהיר" במודיעין

עריכה, חבילה אחת של אליאקספרס מה11 לנובמבר הגיעה אתמול אבל המשלוח היה של DHL. זאת הייתה שיטת השילוח היחידה האפשרית למוצר

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

ממשיכים בסיפורי אמאזון ודאר שליחים ימח שמו..

מחכים בקוצר רוח לחבילה שחברה שלי הזמינה מאמזון. על פי המעקב החבילה נקלטה במרכז האיזורי של דאר שליחים. מחכה יומיים ומתייצב היום בצהריים במרכז החלוקה.

האישה בדלפק, מאוד שירותית, באמת רוצה לעזור. אבל ניראה שהשליחים פשוט עושים מה בפינחס שלהם..

מול העיניים שלי היא מתקשרת לשליח והוא פשוט משקר לה פעם אחרי פעם.

השיחה התנהלה בערך כך (קיצרתי המון):

נציגה: "איפה החבילה שיועדה לXXXX?"

שליח: "מסרתי לו."

נציגה: "הלקוח פה איתי, לא מסרת".

שליח: "החבילה נמסרה".

נציגה: "לא עידכנת במערכת שהחבילה נמסרה, כתוב רק שלקחת אותה לפני יומיים"

שליח: "אז השארתי אותה בסניף דאר"

מתקשרים לסניף דאר, אין להם מושג מה מדובר.

חוזרים שוב לשליח

נציגה: "זה לא בסניף"

שליח: "אז שמתי אותה איפשהו, לא יודע איפה"

נציגה: :conf:

אני: :evil:

קיצר אחרי 20 דקות של טלפונים ועצבים, לבסוף נמצאה החבילה פשוט זרוקה על הריצפה באולם המיון..

השליח התעצל להגיע לרחוב שלי, אז הוא החזיר את החבילה למרכז חלוקה, זרק אותה על הריצפה, ואפילו לא עידכן במערכת שהחבילה הוחזרה.

אין לי מילים, רק קללות.

רוצה לציין לטובה את הנציגה במרכז חלוקה שבאמת עשתה הכל למצוא את החבילה. אבל השליח פשוט אשפה אנושית!

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אמנם לא דואר ישראל, אבל משלוח של אוריין שמתעכב: קניתי בבלאק פראדי מצנן לחמים ב-3$ באמזון בחנות של אלקטרה מרקט. באותו היום (שישי), החנות עדכנה שהמשלוח מוכן לשילוח ונשלח. יום ב' קבלתי הודעה ששליח של חברת אוריין צריך להגיע לבית, עם מיקום של השליח. מחכה בקוצר רוח לשליח, והאדון לא מגיע. יום למחרת נכנס לקישור שקבלתי מחברה ורשום "המשלוח לא נמסר, לפרטים אנא פנה למרכז שירות".

אז התקשרתי למרכז שירות של החברה, ומספר משלוח לא תואם את המספר משלוח של החברה. הודעה לאלקטרה על הבעיה, והמענה ששליח צריך להגיע אלי באותו היום.

עד היום המוצר לא הגיע אלי, ומחר הוא היום האחרון לדדליין שאמזון הציבה. מעניין מה יהיה מחרתים, כי אני לא מאמין ששליח ימסור את החבילה מחר (יום ו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרה לימי הביניים!

הגיעה לי חבילה ולהפתעתי היא הגיעה לסניף הדואר ולא לחנות ממנה הייתי רגיל לקחת את הדואר. התייצבתי בסניף ואחרי המתנה מאווווד ארוכה ומייגעת קיבלתי את החבילה, מפה לשם כשעמדתי יחד עם כמה אנשים ממורמרים בתור הסתבר לי שהחנות שבה היו מחלקים חבילות הפסיקה כי זה לא משתלם להם וכעת הדואר מגיע לסניף הדואר! פשוט סיוט! ממש ימי הביניים, פקידות שלא זזות ומה לא.... המתנתי כ 40 דק' לקבלת החבילה!

החלק הגרוע מזה שיש לי עוד איזה 10 חבילות לקבל [emoji52]

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך לעזעזל חבילה שהזמנתי מאמאזון שוכבת 4 ימים במכס ואז המכס מחליט להחזיר אותה בחזרה לשולח? לא מדובר על מוצרים יוצאי דופן.

בשיחה עם אמאזון - אין להם מושג, רק התחייבו להחזיר את הכסף תוך 5 ימים וגם זה לא קרה עדיין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...