Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

חדשות מעורבות.

אתמול הגיעו 3 חבילות מסין.

ההזמנה האחרונה שעשיתי ב 9/1 ebay- מגן לטלפון ב 18 ש"ח - נשלח בדואר ללא מעקב (אחרי ההזמנה הזאת הפסקתי להזמין)

ועוד 2 חבילות מדצמבר - בשווי של 80 ש"ח שנשלחו לא מעקב - החבילות היו מעוכות וסימני רטיבות, במזל עוד ראו את השם שלי.

הישוב שלנו קטן, אז כל החבילות מגיעות למרכז חלוקה לפי שם הישוב.

האחראי הראה לי כמה חבילות שמה שנשאר עליהם היה רק שם הישוב או המיקוד, אז זה הגיע אליו,

ולא היה לו מושג של מי החבילה.

הצלחנו לשחזר 2 חבילות לפי חלקי מספר טלפון שעוד ראו, חבילה שלישית פשוט פתחתי אותה וצילמתי את התוכן לקבוצה של היישוב.

הבעלים עדיין לא זיהה את החבילה שלו ...

אני מניח שבערים גדולות זה יהיה בלתי אפשרי, ובנוסף בטח יש מיליוני חבילות במצב הרבה יותר קשה.

זאת רשלנות של הדואר , אני בטוח שעו"ד טוב יוכל להגיש תביעה יצוגית בשם כל מזמיני החבילות,

אנחנו לא נראה מזה כסף אבל העו"ד ומי שיכנס לתביעה יכול לראות כמה מיליונים.

כל מה שצריך זה מסה של אנשים שיצלמו חבילות כמו שרואים פה בצילום, ופירוט שאנחנו הנפגעים כי השולח לא מוכן לזכות את עלות החבילה.

חבילה יקרה יותר עם מספר מעקב שהוזמנה בדצמבר מעליאקספרס נעלמה וחלון ההזדמניות לראות את הכסף נסגר.

אז פתחתי דיספיוט באלי אקספרס .. וזאת התשובה שקיבלתי

the parcel has leaved China ,please contact local post office

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביעת רשלנות כזו - יש לה סיכויים מול חברה פרטית, וסיכויים אפסיים מול חברה ממשלתית.

גם אם תביעה כזו תתקבל - איך תהייה הוכחת הנזק לאלפי (?) נפגעים? מי יממן את הפיצוי?

המחוייבות המשפטית של דואר ישראל היא כלפי השולח. לנו הנמענים, שכנראה אבדו והושחתו אלפי (או יותר) פריטי דואר אין יכולת לתבוע את נזקנו מהדואר - רק מהשולח, שיפצה אותנו ויתבע מצידו את הדואר.

אני רק רוצה שהאחראים למחדל, אלו שהשאירו את החבילות שלנו להתפורר בחוץ בגשם, שישלמו את המחיר.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשים את נושא החבילות בצד לרגע.

כבר 10 ימים שלא קיבלתי מכתבים לתיבת הדואר.

ואני יודע בוודאות שיש מכתבים שנשלחו אליי בשבועיים האחרונים, אולי לפני, אולי הרבה לפני, והם עדיין לא הגיעו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוקף רשיון הרכב שלי יפוג בשבוע הבא.

שילמתי את האגרה לפני למעלה מחודש, הדפסתי את הרשיון חיברתי טסט.

עד היום לא הגיע אף אחד משלושת המכתבים הצפויים - הודעת תשלום, רשיון משולם וכפל רשיון.

נראה שמשרד הרישוי מיואש, נוהל הדפסת רישיון הרכב הורחב לרשיון הנהיגה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור עם טויסט - הזמנתי חבילה מעלי אקספרס בסוף דצמבר. היום בבוקר קיבלתי את הסמס המיוחל שהיא הגיעה... לפיצוציה בבית דגן. אני גר ביקנעם.

צ'אט באתר של הדואר - אין קול ואין עונה. טלפון לפיצוציה - עונה מוכר מבוגר, אומר שכולם בדואר חמורים ואין מה לעשות עם זה. מתקשר ל-171 - זמני ההמתנה ארוכים מהרגיל (lol), מבקש שיחזרו אלי.

ארבע שעות אחר כך - טלפון חוזר מהדואר (הפתעה #1). אכן, מודים שהחבילה נשלחה למקום הלא נכון (הפתעה #2) ומבטיחים להעביר אותה למקום הנכון (הפתעה #3).

נשאר רק לחכות ולראות אם זה אכן קורה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעה:

יש חברי פורום מכל חור בארץ, אולי נקים רשת מתנדבים קטנה של אנשים שיהיו מוכנים לאסוף דואר שגוי מדי פעם ולשלוח אותו אל היעד הנכון?

ניתוב מחדש של חבילה בדואר לוקח המון זמן ומעלה את הסיכוי לאובדן החבילה משמעותית, הרבה יותר מאיסוף של החבילה ושליחה שלה כרשום רגיל בתוך הארץ.

אישית כאשר מדובר בחבילה של כמה מאות שקלים, אני מוכן בהחלט להוסיף את ה 18.90 של רשום (בהנחה שמדובר בחבילה קטנה-בינונית)

אם חבילה של מישהו מגיעה אי פעם באיזה מקרה הזוי לאחד מישובי עמק יזרעאל, דברו איתי :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

jokes aside ועד כמה שכולנו אוהבים לכסח את הדואר. משלח דואר רשום בארץ מרוב המקומות לרוב המקומות לוקח 3-7 ימים.

כמובן שיש יוצאי דופן ונפילות, אבל לעומת האופציה של ניתוב מחדש זה פחות או יותר גן עדן. מן הסתם שאני לא מציע שמישהו יריץ מישהו אחר בשביל חבילה של 5-20 דולר מסין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיעו היום לתיבה הזמנות מעלי אקספרס שבוצעו בתחילת פברואר. 3 שבועות בקושי.

ציפיתי לחבילות מסין, בסוף זה הגיע מאיי שלמה ומאוזבקיסטן... עולם קטן.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור של אוזבקיסטן מוכר זמן רב, וכנראה אחת הדרכים היותר יעילות ליצוא מסין. כנראה שעושה קטע (ארוך) ברכבת ואז מוטס אלינו. איי שלמה? זה כבר סיפור באמת מעניין.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי! חור שכוח-אל ממערב לפפואה ניו גינאה. לא ברור.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעה:

יש חברי פורום מכל חור בארץ, אולי נקים רשת מתנדבים קטנה של אנשים שיהיו מוכנים לאסוף דואר שגוי מדי פעם ולשלוח אותו אל היעד הנכון?

ניתוב מחדש של חבילה בדואר לוקח המון זמן ומעלה את הסיכוי לאובדן החבילה משמעותית, הרבה יותר מאיסוף של החבילה ושליחה שלה כרשום רגיל בתוך הארץ.

אישית כאשר מדובר בחבילה של כמה מאות שקלים, אני מוכן בהחלט להוסיף את ה 18.90 של רשום (בהנחה שמדובר בחבילה קטנה-בינונית)

אם חבילה של מישהו מגיעה אי פעם באיזה מקרה הזוי לאחד מישובי עמק יזרעאל, דברו איתי :-D

חלילה לא להעליב, אבל יש דברים הרבה יותר חשובים להשקיע בהם שעות התנדבות מאשר לנייד זבל סיני מעלי אקספרס ברחבי הארץ.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד ועוד חבילות רטובות מגיעות אל התיבה. בתמונה, קוצץ שהזמנתי לפני 5 חודשים. הגיע רטוב וחלוד. אני רק חושב על החבילות שנרטבו עד כדי כך שתכולתם ניזוקה או הכיתוב עליהם נמחק ולכן לא ניתן יהיה למצוא את הנמען. :evil:

wetwetwet.jpeg

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם כולכם עושים שוב ושוב את אותה טעות.

בזמנו, אולי לפני שנה, אולי יותר, אמרתי לכם כבר: כל תלונה שכזו, גדולה כקטנה, יש לשלוח בצורה מנומסת אל מנכ"ל הדואר המהולל שלנו. במייל.

לשבת כאן ולהתלונן זה טוב, רציני, לפעמים גם משעשע אבל הוא לא מסתכל כאן.

תארו לעצמכם שכל התלונות כאן היו נמצאות אצלו בתיבה. תיראו כמה עמודים כבר יש בשרשור הזה.

כאן אצלנו, זה נופל על אוזניים ערלות. חבל.

אני שלחתי לו תלונה על חבילה שהדואר מצהיר שנכנסה ארצה בנובמבר ומאז נעלמו עקבותיה. כאשר שלחתי מייל תלונה דרך האתר של הגוף הנהדר הזה, והם התחילו בתלך-תבוא מחר בעוד יומיים, שלחתי לו מייל וכל שבוע שבועיים תיזכרתי. בנימוס.

התהליך היה כמו אצל פסיכולוג: בהתחלה היה תהליך של הבנה, לאחר מכן תהליך של הודאה ואישור, ולאחר מכן - כשהתחלתי לדבר על פיצוי (כולה 16 דולר), התחיל גם תהליך חיפוש רציני ולפני כשבועיים החבילה הגיעה אליי. מרוטה, אבל שלמה.

וזאת לא הפעם היחידה שטופלתי כך.

אסור לוותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...